بروارد گردشگری پانل قطع کمک های مالی به گروه های محلی پروژه ها با توجه به کاهش در درآمد مالیاتی

فلوریدا تودی | No comments

غوطه در کسب و کار هتل در بهار امسال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد منجر به کاهش در گردشگری کمک های مالی برای پروژه های زیست محیطی به تالاب رودخانه هند و همچنین به عنوان برای کمک به هنر و فرهنگی سازمان ها و حوادث.

پول برای این کمک های مالی می آید از Brevard County 5% گردشگری توسعه مالیات بر اتاق های هتل ها و دیگر اجاره کوتاه مدت.

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis انتظار Brevard County دریافت خواهد کرد $10.6 میلیون از مالیات را در بودجه جاری سال است که سپتامبر به پایان می رسد. 30 از طرح اولیه خود را از $16.6 میلیون دلار برآورد او در آغاز از بودجه سال قبل از COVID-19 به یک مسئله تبدیل شد.

مالیات توریستی پشتیبانی از عملیات Cranis’ شهرستان و بخش و همچنین چهار نوع از کمک های مالی از جمله آنهایی تعیین شده برای تالاب پروژه ها و برای هنر و فرهنگی بخش.

این Brevard County گردشگری شورای توسعه و فرعی شده اند جلسه ای در هفته های اخیر به بحث در مورد تاثیر کاهش گردشگری در برنامه های کمک هزینه. در اینجا آخرین است:

تالاب کمک های مالی

گردشگری شورای توسعه و ساحل آن بهبود کمیته تصویب یک طرح که شامل ارائه نمی گردشگری + تالاب برنامه کمک های مالی در طول 2020-21 بودجه سال.

کسانی که کمک های مالی را هدف قرار داده و برای پروژه های مربوط به پاکسازی تالاب رودخانه هند. گردشگری شورای توسعه و کمیسیون شهرستان تصویب این کمک های مالی برای سازمان های دولتی, دانشگاه ها و سازمان های دیگر.

این برنامه جدا از یک مقدار بزرگتر county تالاب گرانت برنامه بودجه ویژه نیم درصد مالیات بر فروش مصوب توسط رای دهندگان در سال 2016.

گردشگری پانل در زمان رای خود را پس از شنیدن سخنرانی از مایک McGarry این شهرستان در ساحل renourishment هماهنگ کننده. سخنرانی های خود شامل 50 سال مالی طرح برای دفتر گردشگری در ساحل بهبود صندوق.

بیشتر: هنر, فرهنگی, سازمان صورت اعطای کاهش با توجه به کروناویروس در بالا از دیگر درآمد از دست رفته

بیشتر: شهرستان کمیسیون تصویب $رقم 55.5 متر از مالیات بر فروش برای 43 پروژه های جدید به کمک تالاب

McGarry پیش بینی شده است که تعادل نقدی از ساحل بهبود صندوق را به دلیل کاهش در مالیات بر درآمد اگر بخش نگهداری می شود بودجه گردشگری آن + تالاب کمک های مالی در سطح فعلی آن از 1 میلیون دلار در سال است.

ساحل بهبود صندوق استفاده می شود به صندوق renourishment از بروارد سواحل و برای گردشگری + تالاب کمک های مالی. شهرستان قرار می دهد 25 درصد از درآمد تولید شده توسط مالیات هتل به ساحل بهبود صندوق.

اعضای توریستی شورای توسعه و ساحل آن بهبود کمیته احساس ساحل renourishment پروژه ها باید به اولویت. چرا که محلی بودجه برای ساحل renourishment در سال های اخیر دریافت کرده است یک مسابقه از فدرال و دولت منابع از $8 یا 9 دلار برای هر دلار در این شهرستان قرار می دهد ،

علاوه بر این, شهرستان موظف است با لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به پول محلی بازی در دسترس زمانی که renourishment پروژه های مورد نیاز هستند.

گردشگری مقامات می گویند بروارد سواحل هستند No. 1 قرعه کشی برای گردشگران از آمدن به فضای ساحل و پروژه های کلیدی برای ساخت منطقه جذاب برای بازدید کنندگان.

پانل های رای به توقف گردشگری + تالاب گرانت برنامه از طریق سپتامبر. 30, 2021, در حالی که در ادامه به پرداخت کمک های مالی برای بودجه جاری سال برای پروژه های که در حال جریان است.

علاوه بر این, آنها رای به توقف در بودجه سال هزینه هر پروژه به بهبود لری Wilson پارک در کوکو بیچ — بودجه جداگانه مورد است که با بودجه دولتی توسط ساحل بهبود صندوق. این چندین ساله لری Wilson پارک پروژه قبلا هدفمند برای 5 میلیون دلار در بودجه است.

“من فکر می کنم ساحل برای اولین بار گفت:” دبورا شوالیه ارشد اجرایی از Baugher گروه هتل و یک عضو از TDC را بهبود کمیته.

Cranis گفت: تصمیم گیری های مربوط به کمک های مالی از بودجه را به بخش کمیسیون برای تصویب نهایی است.

در میان گردشگری + تالاب برنامه کمک های مالی اعطا برای 2019-20 بودجه سال بود $39,369 برای کمک به صندوق بروارد باغ وحش پوسته و به اشتراک گذاری برنامه. این برنامه طراحی شده است برای کمک به خط ساحلی پروژه های مرمت در امتداد رودخانه هند تالاب.

Brevard, باغ وحش, مدیر اجرایی, Keith Winsten گفت: او را درک توریستی شورای توسعه تصمیم به اولویت بندی ساحل renourishment پروژه بیش از تالاب پروژه های مرمت.

“آنها باید نگاهی به بزرگترین گردشگری راننده” Winsten گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان هنوز اختصاص منبع مالی برای تالاب پروژه از طریق نیم درصد مالیات بر فروش.

فرهنگی و کمک های مالی

این TDC فرهنگی کمیته روز سه شنبه تایید برش فرهنگی کمک های مالی آن قبلا تایید شده برای بودجه جاری سال 18 درصد.

در تمام 36 هنری و فرهنگی سازمان ها و حوادث اعطا شده بود کمک های مالی بالغ بر 500.000 دلار برای بودجه سال, بر اساس نمره خود را برنامه گرانت توسط اعضای کمیته فرهنگی. در حال حاضر این کمک های مالی قطع خواهد شد 18 درصد هر کدام ترک کل بودجه برای کمک های مالی در $410,000.

برای مثال تاریخی کاکائو ایجاد کرد تاتر — که موفق به دریافت بزرگترین کمک مالی برای 2019-20 — را ببینید کاهش به $13,817 را از قبل تایید شده $16,850.

کمیته فرهنگی در روز سه شنبه تایید شروع فرآیند به پیشنهاد فرهنگی کمک های مالی دوباره برای آینده بودجه سال اما انتظار حداکثر فرد کمک های مالی کاهش خواهد یافت.

این کمیته همچنین پشتیبانی از بازگشت به یک سیستم محکم که تحت آن بزرگتر, سازمان خود را بر اساس بودجه سالانه خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی بزرگتر از این سازمان ها با بودجه های کوچکتر.

این رویداد فرهنگی نشان دهنده تخصیص 4 درصد از TDC بودجه. این رقم همچنین شامل تامین مالی بخشی از بروارد فرهنگی داد.

ورزشی, کمک های مالی

این TDC و ورزشی کمیته تایید ادامه این ورزش کمک مالی برنامه به طور بالقوه در کاهش سطح بعدی بودجه سال.

اساس طرح آنها مصوب وجود خواهد داشت دو چرخه بودجه: برای اتفاقاتی که رخ خواهد داد بين Oct. 1, 2020, و 31 مارس سال 2021; و برای اتفاقاتی که رخ خواهد داد بين 1 آوریل و سپتامبر. 30, 2021.

پول برای ورزش کمک می آید از TDC ارتقاء و بودجه تبلیغاتی که نشان دهنده 47 درصد از کل هتل مالیات بر درآمد.

بر اساس این طرح بازپرداخت کمک هزینه تا $20,000 هر کدام در دسترس خواهد بود برای حمایت از رویدادها و یا پیشنهادات که به نفع فضای ساحل. حداکثر بودجه سطوح خواهد شد بر اساس تعداد اتاق هتل شب حوادث تولید.

دفتر گردشگری بودجه $150,000 آن به ورزش کمک مالی برنامه برای سال مالی جاری.

سرمایه مالی

این TDC و پایتخت آن امکانات کمیته را تایید نمی کند هر یک از سرمایه و امکانات مالی در آن آخرین بودجه چرخه.

پلیس آمریکا Hall of Fame & Museum در تیتوسویل و بروارد یادبود سربازان مرکز در جزیره مریت هر دو به دنبال سرمایه کمک های مالی برای توسعه پروژه های اما سقوط کوتاه از حداقل میانگین نمرات مورد نیاز در برنامه های کاربردی خود را به واجد شرایط برای کمک های مالی به عنوان گل توسط اعضای امکانات سرمایه کمیته.

پلیس آمریکا از مشاهیر به دنبال یک 5.5 میلیون دلار کمک مالی از TDC برای کمک به پرداخت برای $12.66 میلیون پروژه در حالی که جانبازان یادبود مرکز به دنبال $1.57 میلیون دلار برای کمک به پرداخت برای $2.32 میلیون پروژه.

جایلز مالون که صندلی هر دو TDC و پایتخت آن امکانات کمیته گفت: سازمان های واجد شرایط برای درخواست مجدد وقتی که بعد از چرخه مالی باز می شود.

امکانات سرمایه پروژه های تعیین شده دریافت 14 درصد از درآمد حاصل از مالیات هتل.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>