بروارد را سانجی پاتل می پیوندد برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان فلوریدا زمینه مدیر

فلوریدا تودی | No comments

بروارد حزب دموکرات رسمی سانجی پاتل در حال پیوستن به برنی ساندرز انتخابات ریاست جمهوری به عنوان آن فلوریدا زمینه مدیر.

ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت است که در میان کاندیدان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری آینده قوی نشان دادن در روز سه شنبه آیووا قفقاز.

Sanders, کمپین انتخاب Patel, ماهواره, ساحل, resident که Brevard County دموکراتیک دولت committeeman برای نقش عمده ای در تلاش های خود در فلوریدا است که یک کلید میدان نبرد دولت در انتخابات ریاست جمهوری. دموکراتیک پیروزی در فلوریدا مهم خواهد بود اگر نامزد خود را یک فرصت برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

فلوریدا ریاست جمهوری اولویت اصلی است 17 مارس است.

بیشتر: لایحه Posey دوباره انتخاب بیش از دموکرات سانجی پاتل به فلوریدا 8th کنگره منطقه

بیشتر: ایالات متحده خانه نامزد لایحه Posey, رقیب, Sanjay پاتل تجارت سیاسی jabs

اعلام انتصاب پاتل گفت: “من هیجان زده تا اعلام کند که من پیوست برنی مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان فلوریدا زمینه مدیر. به عنوان بسیاری از شما می دانید من در ابتدا الهام بخش برای درگیر شدن در سیاست به دلیل سناتور سندرز و فداکارانه تعهد تزلزل ناپذیر اقتصادی و اجتماعی و نژادی و زیست محیطی عدالت برای همه ما است.

“من با فروتنی به دریافت حمایت خود را زمانی که من برای کنگره آمریکا در سال 2018 و در حال حاضر من افتخار به بخشی از تیم است که کمک خواهد کرد که انتخاب او به کاخ سفید در ماه نوامبر.”

پاتل بود ساندرز نماینده به 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون که در آن سابق پلیس آمریکا و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون ظهور به عنوان نامزد دموکرات. کلینتون از دست داده و به ناروا که در ماه نوامبر.

در 2018, پاتل دموکراتیک نامزد برای کنگره در فلوریدا 8 منطقه دست به وقت لایحه Posey. که منطقه شامل تمام بروارد و رودخانه شهرستان ها و بخش شرقی اورنج کانتی.

در بحث حمایت خود را از Sanders پاتل گفت: “من اساسا معتقدم که زمان آن رسیده است که به مراقبت های بهداشتی یک حق انسانی برای هر آمریکایی; برای ملت ما به اقدام جسورانه در تغییر آب و هوا; و برای ساختن یک جنبش برای ایجاد, اجتماعی, اقتصادی و محیطی عدالت برای همه ما است.”

پاتل گفت که او در نظر گرفتن مرخصی از نقش خود با بروارد حزب دموکرات “به تمرکز به طور کامل” در ساندرز مبارزات انتخاباتی.

پاتل, همسر, Stacey پاتل صندلی از Brevard County دموکرات کمیته اجرایی.

در روز سه شنبه آیووا دموکرات قفقاز Sanders به پایان رسید و عملا زن را با پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected]

توییتر: @bydaveberman

برای پوشش بیشتر از دولت و سیاست, لطفا, اشتراک, به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>