Brevard, رنج, کسب و کارهای کوچک مشتاقانه منتظر بازگشایی

فلوریدا تودی | No comments

کسب و کارهای کوچک نامیده شده اند ستون فقرات اقتصاد آمریکا.

بنابراین زمانی که COVID-19 همه گیر مجبور به بسته شدن کسب و کار در سراسر ایالات متحده شاید هیچ کدام نهفته بودند تا آنجا که کسب و کارهای کوچک.

در سراسر فضای Coast, صاحبان کسب و کارهای کوچک باید انجام بهترین خود را به نگه داشتن کارکنان مشغول به کار در حالی که انجام هر نوع از تجارت آنها می توانند.

بیشتر: چه چیزی در منو در فضای ساحل رستوران? بسیاری از عدم قطعیت

“این همیشه مهم برای حمایت از کسب و کارهای کوچک مانند مادر و پاپ مغازه گفت:” کریس Ryba که همراه با همسرش ملانی خود Raintree هدیه در مرکز شهر ملبورن است. “آنها واقعا در حال سوخت است که انرژی موتور از ایالات متحده است. این چیزی است که نگه می دارد پول در جامعه ما است. این مهم به فروشگاه های محلی برای کمک به نگه داشتن مواد غذایی در آمریکا ،

فلوریدا امروز صحبت به چندین صاحبان کسب و کار محلی در سراسر استان برای دیدن چقدر این نهفته است کسب و کار خود و کسب و کار چه خواهد شد مانند نگاه به آنها به عنوان اقتصاد به آرامی باز می شود تا به عنوان دولت اجرا stay-at-home سفارشات در حال برداشته در فاز اول فاز به تازگی اعلام کرد فلوریدا توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

بیسلی گل در کوکو بیچ

عروسی صنعت به شدت رنج می برد در طول بیماری همه گیر.

بی شماری مراسم عروسی شده اند به تعویق افتاد موکول و یا برگزار کوچک و خصوصی تنظیمات.

برای یک کسب و کار محلی مانند Beasley گل در کوکو بیچ است و ویرانگر.

“در عروسی فروشگاه تنهایی من از دست داد $37,000 در مراسم عروسی” گفت: صاحب برندا Beasley. “این یک ضربه بزرگ است.”

پس از آن وجود دارد به طور منظم گل ها و کسب و کار.

“ما در حدود 75 درصد پایین وجود دارد” Beasley گفت. “ما کاملا تعطیل برای یک هفته. مردم می توانید سفارش از وب سایت ما (beasleysfloral.com). ما فقط شروع به انجام پیاده روی دوباره این هفته (شروع مارس 27).”

بیسلی شده است که در گل های کسب و کار برای بیش از 35 سال نشده مجبور به قطع هر یک از کارگران نشده است.

او برای اعمال فدرال کمک کند اما مانند بسیاری دیگر او را نمی دریافت هر گونه کمک.

در حال حاضر او جای پای این لایحه پس از او کارگران هنوز هم شغل.

“آن بیرون آمدن از پول است که پول ذخیره. من نمی خواهم به اجازه من مردم,” او گفت:. “ما شده اند نگه داشتن همه کار برای برخی از نقطه ما می توانیم بدون من شکستن خودم. من عاشق نگه کوسن. من یکی را برای اجرای هفته به هفته. من انجام شده است این تمام زندگی من, اما آن را قطعا قرار دادن یک صدمه دیده بر من bigtime.”

بیشتر: هنگامی که بروارد مشتریان احساس امنیت بازگشت به رستوران ها و خرده فروشان?

بیسلی که باز او راه رفتن در کوکو بیچ فروشگاه در سال 2010 پس از داشتن یک فروشگاه در اوهایو برای بیش از 20 سال امید روز مادر است که در مارس 10, کمک خواهد کرد تا درآمد از دست داد.

“من فکر خواهیم بود شلوغ به دلیل اقدامات ما در حال گرفتن” Beasley گفت. “از آنجا که مردم نمی توانند مادران خود را به شام یا انجام وظایف اجتماعی آنها ارسال گل و یا سوغات — همه ما است که به ارائه دهد.”

اما از آنجا که او به خرید موجودی خود را در پیشرفت او نیز در خطر از دست دادن بسیاری اگر مردم نمی آیند.

“من تا به حال برای سفارش گل و یک شانس” Beasley گفت. “اگر من تا پایان نه مشغول بودن ما به بسیاری از گل های دور به بسیاری از خانه های بازنشستگی و من قصد دارم به یک, لیس زنی, اما من باید آماده شود.”

Smove کاهش در پالم بای

رابرت تایسون شگفت زده شد زمانی که او شنیده رژیم صهیونیستی است. DeSantis خواهد بود نه باز کردن آرایشگر مغازه ها و سالن مو به عنوان بخشی از اولین مرحله برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

صاحب Smove کاهش در پالم بای بسته شده پس از هفته دوم ماه مارس با او و سه تن دیگر از آرایشگران ،

“من فکر کردم او را بازگشایی آرایشگر مغازه ها و سالن های زیبایی با توجه به این واقعیت است که او را به باز کردن رستوران ها و حتی عمومی, استخر,” او گفت:. “من در تلاش برای درک آنچه تفاوت بین یک استخر عمومی و کسی گرفتن موهای خود را کاهش دهد. اگر شما از دستکش و ماسک و با استفاده از اقدامات احتیاطی مناسب برای استریل خود را پیاده سازی و همه چیز پوشش داده شده است من نمی فهمم که چرا شما نمی توانید باز کردن یک مغازه سلمانی.”

تایسون نمی کند, استخدام سه تن دیگر آرایشگران در مغازه خود را. آنها اجاره فضا در خود ذخیره بنابراین بدون کسب و کار هیچ یک از آنها درآمد و تایسون هنوز هم به پرداخت اجاره و آب و برق در ساختمان.

او تخمین می زند که آنها را از دست داده اند تقریبا $25,000 و گفت: نه او و نه سه نفر از همکاران شده اند قادر به دریافت هر گونه کمک به دولت است.

“هنگامی که ما تعطیل, همه, از دست داد,” او گفت:. “ما فقط نشستن بر روی دست ما. من هنوز هم باید برای مراقبت از صورتحساب من در اطراف خانه من هنوز هم مجبور به پرداخت برای بیمه سلامت, بیمه اتومبیل. با این همه هنوز هم پرداخت می شود.”

زمانی که مغازه اش در نهایت اجازه بازگشایی تایسون می گوید آنها باید از این فضا به درستی فاصله چهار آرایشگران با مشتریان است.

اما انتظار مردم برای کوتاهی مو نمی قادر خواهد بود برای صبر کنید در داخل. او می بیند یک سیستم که در آن کوتاهی مو ممکن است توسط قرار ملاقات فقط زمانی که همه چیز دوباره آغاز شده است.

این چیزی است که او نگرد نه فقط برای کسب و کار, اما برای آنچه که مشتریان خود را به معنای به او.

“آنها مانند خانواده من,” او گفت:. “آنها در حال مرگ را به عقب بر گردیم در آن وجود دارد به موهای خود را کاهش دهد.”

هافمن جدول در تیتوسویل

نانسی و اسکات هافمن شده اند بخشی از تیتوسویل جامعه برای تقریبا شش دهه در هر.

نانسی بازنشسته در ماه فوریه پس از 28 سال با ناسا. او و شوهرش, برنامه ریزی برای باز کردن یک کافی شاپ در مرکز شهر تاریخی تیتوسویل در 311 S. خیابان واشنگتن. نام هافمن جدول اما برنامه های خود را از خط خارج شد توسط COVID-19.

“ما مشغول به کار بودند به سمت باز کردن اولین بار از مارس اگر همه چیز به خوبی کار می کرد,” او گفت:. “ما تا به حال مشغول به کار در آن را برای چند ماه. سپس همه این اتفاق افتاده است و آن را سخت به یک تصمیم گیری کسب و کار در حال حاضر, بنابراین ما در خود نگه دارد.”

این Hoffmans هنوز هم امید به باز کردن مغازه اما نانسی گفت: او می خواهد که به صبر کنید حداقل یک ماه دیگر قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

در حالی که آنها تا به حال امن و محل مشغول به کار بودند در صدور مجوز آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه خرید عمده.

“اگر ما به shut down در حال حاضر ما را از دست دادن, اما نه یک ضرر بزرگ,” او گفت:. “اگر آن را به حال شده است یکی دیگر از چند هفته و ما تا به حال سرمایه گذاری در تجهیزات آشپزخانه و سپس آن شده اند از دست دادن بزرگ.”

این Hoffmans هستند به عنوان مثال چقدر دشوار آب و هوا است که برای کسب و کار جدید برای باز کردن.

با قوانین جدید در محل توسط رژیم صهیونیستی. DeSantis به عنوان فلوریدا اقتصاد بازگشایی آنها به وزن آیا باز رستوران ارزش آن خواهد شد.

“آنچه ما در حال انجام است و ما در حال نگه داشتن در تلاش برای ایجاد کسب و کار مناسب تصمیم به حرکت به جلو,” او گفت:. “با دستورالعمل جدید و مقررات به ملاقات کرد و کوچکتر اشغال اعداد شما باید برای اجرای اعداد و مطمئن شوید که آن را قابل دوام.”

در نهایت نانسی گفت: آنها خواهد بود قادر به باز کردن برای خدمت به جامعه از آن آنها بوده است و بخشی از دوران کودکی است.

“این رفتن به شکستن قلب ما اگر ما نمی تواند به باز کردن رستوران,” او گفت:. “ما امیدواریم که با تمام قلب ما ما می توانید در ادامه این مسیر به دلیل این که ما چه برنامه های بازنشستگی بودند برای باز کردن یک رستوران است.”

کاکائو در ساحل, بهداشت و تناسب اندام

ژانویه و فوریه به طور معمول شلوغ ترین سال برای مردم به عضویت و حضور در ورزشگاه.

برای کاکائو در ساحل, بهداشت و درمان و تناسب اندام, مرکز این زمستان هیچ تفاوتی ندارد. این یک چیز خوب است.

کسب و کار تا به حال تعطیل در 20 مارس به دلیل COVID-19 همه گیر ترک صاحب جیم مک کورمیک در یک وضعیت دشوار نه تنها برای خود بلکه برای کارکنان خود را.

“در ژانویه و فوریه وجود دارد مقدار زیادی از جریان نقدی و من هوشمند بود و من را نجات داد من پول” McCormick گفت. “من نمی صرف آن را در هر چیزی, بنابراین من تا به حال این پول اضافی در ذخیره شیر به. من قادر به نگه داشتن کارکنان است که نیاز به کار کار برای تقریبا شش هفته در حال حاضر.”

در اولین مرحله از رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ برنامه ریزی برای بازگشایی فلوریدا اقتصاد ورزشگاه شدند. اما DeSantis گفت: او می تواند دوباره و به روز رسانی خود را در حالی که فاز ذکر ورزشگاه به طور خاص.

بنابراین در حال حاضر مک کورمیک و کارکنان ادامه خواهد داد برای آماده سازی. آنها سوار بر تعهد بزرگ: نه تنها تمیز کردن ورزشگاه اما آن را بهتر از زمانی که مشتریان بازگشت.

“ما انجام داده ایم, نقاشی, بازسازی, پاکسازی از هر اینچ مربع از ما از 20 ، 000 فوت مربع سالن” مک کورمیک گفت. “بنابراین ما در اینجا هستیم تا هر روز به مدت شش هفته دور متصل کردن تلاش برای ایجاد این محل کمی بهتر کمی بهتر است.”

مک کورمیک گفت: او برای اعمال دور اول در چک Protection Program اما دریافت هر گونه پول.

او تخمین می زند او دهکدهای از دست داد نزدیک به $100,000 پس از بسته شدن. آن را نه فقط از دست دادن مشتریان به طور منظم خود را, اما همچنین از دست دادن گردشگران است.

“این که یک تعطیلات شهر ما واقعا تکیه بر مسافران در آینده و خرید روز می گذرد, هفته می گذرد چیزهای شبیه به آن است, بنابراین ما واقعا از دست رفته در جریان پول نقد از آن” McCormick گفت. “مثبت است ما به ما فعال اعضای باشگاه گزینه ای برای مسدود کردن عضویت خود را و یا نگه داشتن آن رفتن. اکثریت قریب به اتفاق ما مردم محلی در حال حمایت از ما گفت: ما می توانیم نگه داشتن شارژ خود را حق به طوری که فوق العاده بوده است. که کمک کرد از بسیاری.”

با چشم انداز باز دوباره در آینده نزدیک McCormick این است که به دنبال بهترین راه برای به دست آوردن کسب و کار خود رفتن در حالی که همچنین نگه داشتن مشتریان خود را امن است.

اندازه کلاس و قلبی استفاده از دستگاه محدود خواهد شد و یک محافظ پلاستیکی نصب شده است در میز جلو. او همچنین استخدام یک کلید تاکتیک جدید وقتی کسی نشانه ها در.

“من تفنگ دماسنج بنابراین ما تست هر کس که می آید در درب,” او گفت:. “ما ارائه راه حل برای ضد عفونی تمیز کردن قبل و بعد از دستگاه استفاده کنید.”

برای آینده قابل پیش بینی کاربران از کاکائو در ساحل, بهداشت و تناسب اندام نیز به نشانه چشم پوشی حفاظت از کسب و کار ممکن است از پرونده های حقوقی به دلیل بیماری همه گیر.

مک کورمیک امیدوار است یک بار خود را جای بدنسازی, بازگشایی مردم احساس اعتماد به نفس در مورد بازگشت و مسئولیت اجتماعی وجود دارد.

“من خوش شانس هستم که ما در یک وضعیت که در آن ما یک کسب و کار موفق, ما در حال رفتن به بیرون رفتن از کسب و کار شما می گویند آن را فقط ممکن است زمان را برای بازیابی به پرداخت بدهی های ما در چند سال آینده اما ما خواهید بود در اطراف حداقل,” او گفت:.

بیشتر: در Brevard County, ردیابی COVID-19 ‘تماس با ما’ در تعارض است در بهترین

مرکز شهر ملبورن

میشل رسی-راجرز نقل مکان کسب و کار خود را AnaMollie بوتیک به مرکز شهر ملبورن حدود 14 ماه پیش.

او 3 سال بانوان فروشگاه منتقل شده از یک محل در پالم بای به پا کشش.

این حرکت بسیار پر هزینه است بنابراین به طور کامل بسته کسب و کار خود را در تاریخ 11 مارس شده است و ویرانگر.

“حرکت در زمان همه چیز را از من. من تا به حال ساخته شده است تا هر چیزی چون من فقط نقل مکان کرد و در اینجا” Rossi-راجرز گفت. “ما هنوز در حال پرداخت اجاره و هزینه های ما. آن لطمه می زند زیادی توسط ما بسته بودن و داشتن به آن پرداخت.”

Rossi-راجرز که مالک تنها از فروشگاه برآورد را از دست داده اند در حدود $20 ، 000 درآمد بیش از دو ماه گذشته.

اقتصاد رفتن شده بود خیلی خوب اما سپس آن را به پایین سقوط کرد.

“این سرگرم کننده و خوش بین مردم آمدن و رفتن در تمام طول روز. وجود ندارد, تاخیر,” او گفت:. “ما به دست آوردن سرعت و فقط متوقف شده است. حساب بانکی خالی و آن را فقط متوقف شده است. آن صدمه دیده است.”

کریس و ملانی Ryba به تازگی جشن شروع سال پنجم خود را از فروشگاه خود را Raintree هدیه در مرکز شهر ملبورن است.

مانند رسی-راجرز آنها تکیه بر ترافیک پا برای کمک به ایجاد کسب و کار خود را یک موفقیت است.

اما نیاز به تعطیل هفته قبل از روز سنت پاتریک بود از دست دادن بزرگ.

“ما قطعا رسیدن به درآمد بیشتر به خصوص با چیزی شبیه مگ اومالی بزرگ ایرلندی حزب” ملانی Ryba گفت. “با حوادث برنامه ریزی شده در اطراف برخی از تعطیلات آن را تحت تاثیر قرار همه را در اینجا.”

کریس Ryba برآورد کسب و کار خود را از دست داده است 95 درصد از درآمد خود را پس از آن خاموش کردن.

5 درصد از خریدهای آنلاین که در آنها گفته شده است ،

بسیاری از مردم نمی باید درآمد قابل تصرف و ترس هنوز هم ادامه دارد در مورد آنچه که در آینده نگه دارید و حتی پس از کسب و کار باز است.

“ما شاهد بسیاری از مردمی در رسانه های اجتماعی گفت: آنها را در فروشگاه های محلی. من امیدوارم که مردم واقعا در نظر بگیرید که فکر می کنم در مورد آن بیش از آنها را در گذشته انجام,” او گفت:. “آن را به معنای زیادی به مردم که زندگی در جوامع خود.”

با وجود مبارزات رسی-راجرز به نظر می رسد به جلو به بازگشت به کار.

او قصد دارد به وجود شش روز در هفته از دوشنبه تا شنبه 10-5.

“من همیشه امید به بازگشایی سریعتر به جای بعد” او گفت:. “بسته شدن درب برای خوب شد هرگز یک گزینه برای من است.”

فلوریدا امروز بصری Jpournalists مالکوم Denemark تیم Shortt و کریگ بیلی کمک به این گزارش.

والترز را می توان در رسید [email protected]

قبلا: Brevard County برنامه ای برای بازگشایی پارکینگ ساحل اما در شهرستانها به نگه داشتن خود را به مقدار زیادی بسته شده و در حال حاضر

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>