آبجوسازی کارمند در Molson Coors ضرب شاخه های 5 در میلواکی داد و بیداد و سپس جان خود را

مایدزرت | No comments

میلواکی – در یکی از بدترین تیراندازی در ویسکانسین تاریخ پنج نفر کشته شدند روز شنبه توسط یک فرد مسلح در یک داد و بیداد در میلواکی پردیس Molson Coors.

مسلح درگذشت خودکشی آوردن مجموع شناخته شده مرده تا کنون به شش. اولیه حساب از Milwaukee Journal Sentinel نشان داد حداقل هفت فوت کرده است اما این تعداد تاکنون روشن شده است.

تیرانداز بود 51 ساله میلواکی درگذشت مردی که از زخم گلوله میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت.

Molson Coors مدیر عامل گاوین tony walsh به نام تیرانداز “فعال آبجوسازی کارمند.”

“متاسفانه من را ویران کرد برای به اشتراک گذاشتن که ما از دست داده و پنج نفر دیگر از اعضای خانواده ما در این حادثه غم انگیز او گفت:” در ایمیل فرستاده شده به کارکنان. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه عمیق, بسیاری از ما احساس حال حاضر.” او گفت: این دفتر خواهد بود بسته بقیه هفته و آبجوسازی توقیف “برای هم بودن” به مردم زمان به مقابله.

صحنه شد و هرج و مرج دو ساعت پس از گزارش اولیه از یک تیرانداز فعال است. تصویری زنده نشان داد یک افسر در بدن زره گرفتن تفنگ حمله از یک ماشین. کانین بودند در صحنه است. هلیکوپتر ماند نزدیکی وسیع و پیچیده است که شامل دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات.

قاتل انگیزه ناشناخته بود و نام قربانیان را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی – و غم انگیز آنها هرگز” میلواکی شهردار تام برت گفت.

آلاینده “میلر دره” پردیس شامل 160 سال آبجوسازی غارهای زیرزمینی یک باواریا-سبک مسافرخانه و فصلی هوای باغ آبجو. Molson Coors یکی از بزرگترین حذفی و می ایستد به عنوان یک یاد نام در آبجو کسب و کار.

“ما همه یک خانواده است. ما کار زیادی از ساعت ها با هم, بنابراین همه ما بسیار غم انگیز گفت:” سلنا Curka یک آبجوسازی کارمند که رفت و با دوستان به یک نوار محلی برای بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده پس از تیراندازی. او در مورد شروع به تغییر زمانی که این مجتمع رفت و روی زمین افتاده بود و او تبدیل به دور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به تیراندازی در اوایل شب در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود. ما ارسال ما تسلیت. … آن را یک چیز وحشتناک چیز وحشتناک. تا دل ما به مردم ویسکانسین و به خانواده است.”

Alderman راسل Stamper در بیانیه ای گفت که “ننگین و شنیع خشونت مرگبار که مرتکب شد در آبجوسازی پیچیده امروز هیچ جایی در جامعه ما و معنا ندارد.”

تیراندازی می آید فقط پس از سالگرد مرگبار تیراندازی در, Aurora, Illinois. در فوریه. 15, 2019, کارمند افتتاح شد آتش سوزی در هنری پرات کارخانه در شفق قطبی, کشته شدن پنج همکاران و مجروح شدن شش نفر دیگر از جمله یک کارگر و پنج پلیس. پس از 90 دقیقه شلیک کردن افسران کشته شدن فرد مسلح.

“سرد و بی توجهی به جان انسان ها و عدم ارزش برای زندگی انسان است که نشان داده شد باید قاطعانه محکوم سراسر میلواکی در ویسکانسین و در سراسر کشور ما” Stamper گفت.

Molson Coors آشامیدنی Co. بود که قبلا به عنوان شناخته شده MillerCoors قبل از 2019 تغییر نام.

جیمز Boyles در گفتگو با مجله نگهبان. او گفت همسرش, Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او گفته شده است که یک تیرانداز فعال است و او در یک اتاق قفل شده با همکاران. او پیام کوتاه او را از داخل ساختمان.

Paramedic واحد از میلواکی و West Allis اعزام شدند به صحنه همراه با افسران از میلواکی شهرستان کلانتر, دانشگاه اداره پلیس و ایالات متحده مارشال. مقامات با اف بی آی و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند در صحنه است.

چند مدارس نزدیک شدند قفل شده است.

در جنگل مدرسه آندره Thu گفت: او هنوز در داخل ساختمان. Thu گفت: او به همراه بسیاری دیگر از پدر و مادر رفت و به انتخاب کنید تا فرزندان خود را در پایان از مدرسه حدود 3:15 p. m. اما یک تماس از مسئولان مدرسه در مورد مستند. بسیاری از پدر و مادر بودند چرخش بلوک در حال انتظار برای همه روشن است.

Thu گفت: او می تواند یک “جریان از ماشین پلیس” آمبولانس و کامیون های آتش نشانی. او احساس خوبی که بچه ها امن در داخل.

“من بیشتر نگران در مورد چگونه آنها احساس” Thu گفت. “آنها باید از نوع ناجور.”

Molson Coors آشامیدنی شرکت ، که در عمل MillerCoors در اکتبر. 30 اعلام کرد قصد دارد به دنور و انتقال صدها نفر از شرکت های بزرگ حمایت از مشاغل به میلواکی دفتر 3939 W. کوهستانی بلوار.

آبجو در حال حاضر 610 شغل در میلواکی ، عملکرد شرکت بر اساس وجود دارد عبارتند از: منابع انسانی و منابع مالی و فن آوری اطلاعات. همچنین اصلی آبجوسازی در غرب خیابان دولت و کوچکتر به تازگی گسترش یافته آبجوسازی هم باید 750 شغل.

بازسازی اعلام کرد در پاییز گذشته طراحی شده است برای کاهش هزینه ها با 400 تا 500 شغل بودن حذف سراسر Molson Coors. تحکیم نیز گرد هم خواهد آورد کارکنان در نقاط مرکزی, به طوری که آنها بهتر می تواند با هم کار کنند.

Molson Coors دیده است ادامه کاهش فروش به عنوان آن را به طور پیوسته افزایش رقابت از صنایع دستی حذفی و همچنین دیگر سازندگان مشروبات الکلی. اخیر آن تغییر نام از Molson Coors Brewing Co., نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری در شراب آب معدنی و دیگر نوشیدنی های الکلی.

قبل از چهارشنبه تیراندازی شده سه کشتار جمعی در سراسر کشور در سال 2020 با 12 مجموع قربانیان. همه شده اند دهیم. در سال 2019 بودند 44 کشتار جمعی با 224 مجموع قربانیان. آسوشیتد پرس/آمریکا/دانشگاه کشتار پایگاه داده تمام آهنگ های ایالات متحده قتل از سال 2006 مربوط به چهار یا بیشتر از مردم کشته و بیش از 24 ساعت بدون در نظر گرفتن سلاح محل مجرم رابطه و یا انگیزه.

آخرین تیراندازی و کشتار در منطقه میلواکی بود در ماه اوت 2012. هنگامی که سفید supremacist وید مایکل صفحه به ضرب گلوله شش نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک معبد سیک ها در حومه اوک کریک. صفحه خودش را کشته بود پس از زخمی در شلیک کردن با پلیس است. بدترین تیراندازی دسته جمعی در این منطقه در 20 سال گذشته بود و در سال 2005 زمانی که هفت نفر کشته و چهار زخمی در یک سرویس کلیسا در بروکفیلد یک میلواکی حومه. تیرانداز خودش را کشته بود.

کمک: جو Taschler تام Daykin, Jordyn Noennig ریکاردو تورس, سارا Hauer, جان استپ و Annysa جانسون از مجله نگهبان کارکنان. فضل Hauck و جوئل شانون گزارش ایالات متحده آمریکا امروز. آسوشیتد پرس نیز کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>