برادر شهادت در مورد Godbolt متهم به قتل 8 نفر

لدگر | No comments

یک مرد می سی سی پی محاکمه در سال 2017, تیراندازی, کشته شدن هشت نفر قبلا با کمک دو نفر از کسانی که کشته شدند, برادر خود شهادت پنج شنبه.

ویلی Cory Godbolt مراقبت عمیقا برای پسر عموی خود را پسر 18 ساله اردن بلکول و اردن عمو زاده 11 ساله Austin ادواردز گفت: برادر بزرگتر خود کریس Godbolt جونیور

مرتبط: شاهد می گوید Godbolt به او گفت: “من انجام می شود به ضرب گلوله پلیس’

مرتبط با: Godbolt دختر در توصیف خود سوء استفاده در طول محاکمه

مرتبط: همسر سابق توصیف برای اولین بار از 8 تیراندازی منجر به مرگ است

مرتبط با: دفاع وکیل: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

مرتبط با: Godbolt اشک تا در طول روز 5 از قتل پایتخت محاکمه

روزانه رهبر گزارش داد که Godbolt در اشک را شکست قبل از شهادت و عاطفی در ایستاده.

“Cory آنها را دوست داشت بچه ها” Chris Godbolt جونیور گفت: دور پاک کردن اشک.

“او تا به حال را تا زمان با آنها؟” دستیار دادستان منطقه ایمپلنت Adams پرسید.

“تمام وقت” کریس Godbolt جونیور پاسخ داد.

او شهادت داد که برادر خود را صرف زمان با بلکول یک تازه وارد در بروخون دبیرستان و یک بازیکن در تیم فوتبال. آنها اغلب می خواهم بازی شیر یا خط یک توپ فوتبال.

ادواردز و بلکول به ضرب گلوله کشته شدند و کشته در بلکول در Bogue Chitto. محققان می گویند که می شد از سه مکان شدند, نفر کشته شدند.

دادستان به دنبال مجازات اعدام در برابر Godbolt, 37. او قبلا التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه.

کشته شدگان شامل یک کلانتر معاون و برخی از بستگان Godbolt. با توجه به شهادت قبلا در دادگاه اجرای قانون نامیده می شد پس از Godbolt رفت و به قوانین خانه و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

زمانی که ویلی Cory Godbolt سمت چپ صفحه اصلی که در آن جوان عموزاده کشته شدند, او ساخته شده راه خود را در اطراف شهرستان لینکلن در یک ماشین به سرقت رفته دادستان گفت. او وارد عمه اش در خانه با یک 16 ساله او را ربوده از بلکول خانه پس از تیراندازی. او خواستار آن شدند که برادر کوچکترش کنیاتا Godbolt او کلید را به یکی دیگر از ماشین.

“او به من گفت من تا به حال پنج ثانیه به او یک یا او که قرار بود برای کشتن هر کس در آن وجود دارد” کنیاتا Godbolt شهادت پنج شنبه.

او گفت: برادر خود را شروع شمارش از پنج با یکی از تفنگ در جوانان و شانه اشاره کرد و در او. هنگامی که او به دو کنیاتا Godbolt فریاد زد به خانه و کلید.

او گفت: او پرتاب یک سنگ در ماشین به عنوان آنها به سمت چپ و سپس او پرچم یک افسر پلیس به زودی پس از و به او گفت که جهت برادرش رفته بود.

می سی سی پی Crime Lab محقق ترنس پاکر در پنجشنبه شناسایی اسلحه های مختلفی که بهبود در سومین خانه که در آن مردم کشته شدند. هیئت منصفه نشان داده شد, عکس از اسلحه ها و ده ها تن از پرتابه و پوسته پوسته از دو تفنگ و دو تپانچه پراکنده در مورد اتاق نشیمن که در آن بدن وضع فقط در داخل گلوله زده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>