برایان Lober زیر آتش برای ‘حمله’ ایمیل پاسخ به کاکائو در ساحل کارمند

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County کمیسیون صندلی Bryan Lober تیز پاسخ به یک ایمیل از یک کاکائو ساحل رسمی به دست آورده ملامت از کاکائو در ساحل شهردار بن مالک که به نام Lober پاسخ یک “نامناسب تفرقه” حمله شخصی.

کاکائو در ساحل, مدیر بازاریابی و توسعه اقتصادی ملیسا بایرون ارسال یک ایمیل به پنج شنبه به Lober از طرف Beachside بازیابی نیروی کار یک گروه از کسب و کارهای محلی و سازمان های درخواست که کمیسیون شهرستان در نظر تخصیص برخی از بیش از $105,000,000 در امداد است که در این شهرستان دریافت شده از فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل برای کمک های مالی به کسب و کارهای محلی.

بدون پرداختن به ایده Lober پاسخ به طور مستقیم به بایرون در تمسخر تن:

“من نمی توانم به اندازه کافی انتقال در کلمات شادی من مشتق از دریافت خود را در زیر پیام که در آن شما درخواست می کند که من را عمل خاص; من نمی تواند صبر کنید تا پاسخ!” Lober آغاز شد.

در این ایمیل که به دنبال Lober گفت: نیروی کار باید جایگزین او اگر می خواست آن را به “هر نیت وجه در بخشی از (خود) دفتر” به دلیل آشکار بد خون بین بایرون و کمیسر. او گفت: دخالت او باعث می شود کمتر احتمال دارد او را حمایت از مواضع او.

بیشتر: خوب ملبورن اعضای شورای شهر نبرد بیش از آتش بازی جشن

“این است که گیج کننده است که شما بخواهید کسی بود که گفت: به پیوست ‘جان Tobia در بال-مهره طرف Brevard County کمیسیون’ به اقدامات درخواستی شما,” Lober نوشت: به نقل از سخن گفتن در فلوریدا امروز مهمان ستون ساخته شده توسط بایرون, شوهر جان بایرون بازنشسته افسر نیروی دریایی که به رهبری Naval Ordnance تست واحد در کیپ کاناورال و یک بار دموکرات آمریکا نامزد شده است.

Lober نوشت که او باید جای کسی که “خوب فاصله گرفته و نمی cohabitate با کسانی که baselessly و unprovokedly بدخیم من است.” Lober زمانی که خواسته فلوریدا امروز نمی خواهد استادانه درست شده خود را در انتقاد از بایرون گفت که او نمی خواست به “کمک در sensationalization غیر قابل انتشار اقلام است.”

هیچ غریبه ای به جنجال Lober در گذشته کشیده شده و انتقاد خود را برای رسانه های اجتماعی پست و ارتباطات باعث یک بحث توسط کمیسیون شهرستان بیش از یک “تمدن و سیاست” است که هرگز آن را به رای می دهند. او در سال گذشته اقدام به اخراج برای انتقاد از او را با ناسزاهای در رسانه های اجتماعی و پیشنهاد او به حمایت از سقط جنین برای یک, سیاسی رقیب فرضی کودکان متولد نشده است.

در ایمیل خود به بایرون Lober گفت که او تا به حال یک طرح در آثار به ارائه مراقبت در قانون بودجه برای کسب و کار و به او گفت به ارسال سوابق درخواست اگر او می خواستم اطلاعات بیشتر.

Lober گفت فلوریدا امروز که او می خواهم به اختصاص حداقل $750,000 از مراقبت های عمل پول به CareerSource بروارد به ارائه reemployment کمک به بیکاران و کارگران بیکار. او به طور خاص می گویند او مخالفت با بایرون پیشنهاد اما او ابراز تنفر به صورت نقدی کمک های مالی.

“کمک به مردم محلی به دست آوردن منفعت اشتغال است به مراتب بهتر از به سادگی با دادن پول مالیات دهندگان را در قالب کمک های مالی” او نوشت: در یک ایمیل. “حتی اگر ما به کنار این سوال که آیا آن را مناسب برای به سادگی مردمی پرداخت هزینه چه اتفاقی می افتد به دریافت کنندگان کمک مالی که منابع مالی اجرا می شود ؟ هیچ چیز خوب است!”

بیشتر: Suzy فلمینگ لئونارد: می توانید شکستن نان با هم کمک به کاهش تنش های نژادی?

تبادل وادار به یک ایمیل پاسخ به Lober روز دوشنبه از کاکائو در ساحل شهردار بن مالک اشاره به این که بایرون نامه بود نه شخصی است و او “فقط انجام کار خود را” حمل و نقل یک پیام از طرف نیروی کار.

“ایمیل خود را ساخته شده چه بود خوش خیم حمل و نقل از ارتباطات الکترونیکی را در یک حمله شخصی است که تا به حال بسیار کمی برای انجام با آنچه فرستاده شد به شما” نوشت: ملک در ایمیل. “بدیهی است آن است که حق خود را به حمایت از موقعیت های گرفته شده از نیروی کار در transmittal ارسال به تمام شهرستان کمیسیون. اما لحن پاسخ شما بود نامناسب تفرقه و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ملیسا بایرون به عنوان یک کارمند از شهر کاکائو در ساحل.”

ملک نوشت که به عنوان یک بانکدار تجاری او دیده است دست اول مالی اثرات coronavirus به رسمیت می شناسد و مسئولیت رهبری قوی در تلاش بازیابی.

“منطقه ما بسته است همه ما در انتخاب موقعیت به با هم کار کنند برای کمک به حفظ کسب و کار ما جامعه” ملک نوشت. “به عنوان یک یادآوری شما و من در خدمت همه ما از تشکیل نه فقط افراد است که ما دوست داریم! آن است که بسیار ناامید کننده به شما اضافه کردن به تقسیم به عنوان مسئولیت خود را به عنوان یک رهبر انتخاب شده است به دقیقا همان است که – یک رهبر!”

شهرستان کمیسیون مورد بحث تخصیص مراقبت در قانون بودجه برای کسب و کارهای محلی در ژوئن 30 کارگاه شهرستان سخنگوی همین واکر گفت.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>