رفتن به نوشته‌ها

Bubbakoo را Burritos به باز گل سرسبد فلوریدا رستوران در ملبورن در Wickham جاده

Bubbakoo را Burritos نیوجرسی مبتنی بر سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای, برنامه ای برای باز کردن آن گل سرسبد فلوریدا رستوران در ماه سپتامبر در Wickham جاده در ملبورن.

“در این بخش از جهان است. آن را قطعا جایی که در آن ما می خواهیم به گفت:” بیل هارت Bubbakoo را Burritos موسس و مالک.

“ما مثل یک ساحل شرقی surfer-اسکیت باز در صحنه و احساس به ما رستوران ها. ما surf and skate ویدئوها در تلویزیون کمی از راک اند رول و رگی بازی ما در رادیو. سرگرم کننده و خانواده پسند” هارت گفت.

Bubbakoo را Burritos راه اندازی در سال 2008 در نیوجرسی. امروز وب سایت شرکت لیست 27 مکان در سراسر نیوجرسی, سه در نیویورک و در گرجستان کالیفرنیا و پنسیلوانیا است.

ملبورن رستوران را اشغال 1,875 فوت مربع نمای در Wickham پارک عوام. این پلازا تجاری در 3600 N. Wickham جاده دروغ بعدی به استارباکس درست در جنوب شرقی ایالت فلوریدا در کالج.

بیشتر: Highline مجتمع آپارتمانی برای باز کردن برای مستاجران در اواسط ماه جولای در مرکز شهر ملبورن

بیشتر: Backstreet Boy Howie D راه اندازی $35 کاکائو ساحل مرکز شهر مجتمع مسکونی مجتمع

این رستوران خواهد بود 34 در Bubbakoo را Burritos زنجیره ای. پنج بیشتر در حال آمدن به منطقه تمپا هارت گفت. ملبورن ساکن T. J. Johnston است باز کردن ملبورن حق رای دادن.

“در این بازار” هارت گفت. “شریک زندگی من (co-founder پل Altero) بود که با جانی موشک برای 10 سال و ما فرار یک دسته از فروشگاه ها وجود دارد در زمستان در پارک اورلاندو. ما در افتتاح یک فروشگاه در دیتونا.”

“ما فقط شروع به صحبت با (T. J.). او آمد تا در اینجا. ما دوست T. J. و ضربه زدن به آن را خاموش. و او به پایان رسید تا خرید یک حق رای دادن معامله پایین وجود دارد,” او گفت:.

جانستون را امضاء کرده است یک اجاره نامه برای ملبورن رستوران و او در حال کار برای به دست آوردن اجازه ها و پروانه ساختمان. هدف او: باز کردن در هفته برای اولین بار از ماه سپتامبر با فرض coronavirus همه گیر نیست و باعث تاخیر غیر منتظره.

جانستون سرمایه گذاری در سه مجلل ورزشی میله دو در واشنگتن دی سی منطقه و یکی در نیویورک است. او نقل مکان کرد و از سی منطقه به Space Coast در سپتامبر سال 2018 پس از دوست دختر خود را Analise Valentine ثبت نام در دکترای برنامه در مؤسسه فناوری فلوریدا.

“(Bubbakoo را Burritos) واقع شده در پوینت پلزنت نیوجرسی جایی که دوست دختر من است. و او همیشه raved در مورد غذا خوردن وجود دارد در حال رشد است. او به من در زمان وجود دارد هنگامی که ما بودند در پوینت پلزنت بازدید از خانواده” جانستون گفت.

او گفت: Bubbakoo را Burritos ظرف امضا است Chiwawa که منو توصیف به عنوان “به آرامی سرخ شده panko دلمه قشنگ توپ برنج خفه شده با پنیر ناچو, انتخاب, از گوشت و پر کردن.”

“این نوع از پیچ و تاب و سرگرم کننده در مواد غذایی مکزیکی است. شما می توانید گزینه های سرد مانند استیک و میگو در burritos و tacos. آنها ارائه انواع بال مرغ در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان سرگرم کننده و خنک نوع از beachy مانند دسر سوخاری Oreos,” او گفت:.

تقریبا شش ماه پس از ملبورن رستوران باز جانستون گفت: او را دیده بانی آینده Bubbakoo را Burritos مکان به “ایجاد یک رد پا” در امتداد Space Coast.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در فلوریدا تودی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول