سوزاندن مرد جشنواره لغو شد برای اولین بار در میان coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

برای اولین بار Burning Man لغو شده است.

سازمان اعلام کرد جمعه شب که جشنواره هنر برنامه ریزی شده برای شروع Aug. 30 در شمال نوادا سنگ سیاه کویر را نمی گیرد با توجه به تلاش جهانی برای محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس.

صورت تساوی در حدود 80,000 مردم به نوادا هر سال بسیاری از آنها از کشورهای دیگر و کشور است. سوزاندن مرد توسط عمده اقتصادی راننده برای نقره خارجه کشیدن در 60 میلیون دلار در هر سال با توجه به سوختن خود را تجزیه و تحلیل اقتصادی.

“بعد از گوش دادن بحث و بررسی دقیق ما را ساخته اند این تصمیم دشوار نیست برای ساخت سنگ سیاه شهر در سال 2020 است. با توجه به این واقعیت دردناک از COVID-19 یکی از بزرگترین چالش های جهانی از طول عمر ما اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهید. بله ما دل شکسته. ما می دانیم که شما بیش از حد” یک بیانیه در سوزاندن مرد مجله می گوید.

در حالی که این رویداد اصلی فروش بلیط برنامه ریزی شده بود در اوایل این ماه در سان فرانسیسکو غیر انتفاعی مستقر در ابتدا به تعویق افتاد فروش برای خرید وقت بیشتر برای ارزیابی اینکه آیا این رویداد باید لغو شود. ترین بلیط برای این رویداد هزینه $475, در بالای 140 دلار خودرو عبور می کند.

شرکت کنندگان که خریداری بلیط از طریق کوچکتر فروش در اوایل سال بازپرداخت خواهد شد هر چند سازمان التماس برای پیروان آن را به قیمت خرید یک سهم به سازمان اگر آنها می توانید آن را استطاعت.

به منظور نگه داشتن سازمان های شناور, Burning Man پروژه را به حرکت به جلو با “قابل توجه کارکنان اخراج پرداخت کاهش و دیگر تسمه سفت اقدامات” روز جمعه در بیانیه ای می گوید. سخنگوی مگان میلر گفت: تعداد اخراج و کاهش امر بستگی دارد که چگونه بسیاری از بلیط پرداخت غیر انتفاعی حفظ و چگونه بسیاری از کمک های غیر انتفاعی دریافت می کند.

این سازمان همچنین دارای 10 میلیون دلار صندوق روز بارانی با توجه به مالیات اسناد و مدارک.

سوزاندن مرد پروژه نیز اشاره کرد که این امر می تواند در ادامه روح سیاه سنگ شهر “چندجهانی” اما معلوم نیست که چه خواهد شد مانند نگاه.

اواخر لری هاروی و دوستان شروع به سوختن مرد در سان فرانسیسکو بیکر در سال 1986 اما آنها نقل مکان کرد و این رویداد به مساحت دو ساعت از شمال رنو در سال 1990 پس از اجرا با قانون است.

این رویداد بزرگ شد که از چند ده نفر به ده هزار نفر, هرگز لغو شد با وجود باران های موسمی جدی صدمات و مرگ و میر در سایت و یک آتش سوزی که در آن “مرد” تمثال سوزانده زود یک سال.

شرکت کنندگان با صرف حدود 50 میلیون دلار و این سازمان صرف حدود 10 میلیون دلار در نوادا به تنهایی سوزاندن مرد پروژه گزارش کرده است.

سوزاندن مرد در طول سال غنی شده نه تنها رونق اقتصادی شمال نوادا بلکه فرهنگی پارچه با توجه به EDAWN رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Kazmierski.

“واضح است که شرکت کنندگان می آیند اوایل, ماندن, دیر, خرید بسیاری از منابع خود را در اینجا در جامعه زندگی می کنند و در بسیاری از موارد آنها پرواز می کنند و از ما به فرودگاه” Kazmierski گفت.

سوزاندن مرد است و فقط از یکی از رویدادهای مهم است که مصدوم به گسترش سریع COVID-19 ویروس در سراسر جهان است. دیگر رویدادهای شده است که به تعویق افتاده و یا لغو عبارتند از Coachella, South by Southwest جشنواره موسیقی بازی های المپیک در توکیو و حرفه ای رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

اداره مدیریت زمین مقامات بلافاصله اظهار نظر در لغو. این پل که نظارت بر این رویداد با چنگک جمع کردن در چندین میلیون دلار سالانه از هزینه ها و بزرگترین های ویژه تفریح مجوز در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>