کسب و کار و مقامات دولتی دنبال هماهنگ تلاش برای پرش شروع Space Coast اقتصاد

فلوریدا تودی | No comments

کسب و کار و مقامات دولتی به دنبال یک تلاش هماهنگ شده به عنوان اقتصاد محلی شروع می شود یک راه طولانی برای بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که در میان فارغ پیام از گسترده تلفنی ارائه شده در دوشنبه توسط بروارد جامعه کسب و کار COVID-19 تیم پاسخ. بیش از 80 نفر حضور داشتند این مراسم که برگزار شد چهار محلی اتاق بازرگانی و گروه های دیگر.

کاکائو در ساحل شهرستان مدیر جیم McKnight گفت: هیچ “همه گیر راهکار” برای شهرستان و 16 شهر و شهرها به دنبال دارد.

اما آنها در تلاش هستند تا با هم کار کنند — از جمله برای کمک به کسب و کار جامعه.

بیشتر افراد برای بهره مندی از فدرال کمک به Brevard County, با, مسکن, کمک های غذایی

بیشتر: COVID-19 همه گیر باعث تیتوسویل تاتر Henegar مرکز داد برای پایان دادن به در مه 31

برخی از شهرداری ها به عنوان مثال باید کاسته محدودیت در رستوران فضای باز ناهار خوری مناطق برای کمک به آن دسته از موسسات که در حال حاضر محدود شده توسط دولت به کار در بیش از 25 درصد ظرفیت خود را در داخل سالن ناهارخوری.

مقامات از کاکائو و تیتوسویل در تلفنی هر دو نشان خود را در شهرستانها در حال انجام است و کاکائو نیز آرامش بخش است نشانه آن قوانین را به کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر برای تبلیغ در خارج از مغازه های خود را.

McKnight گفت: کاکائو در ساحل آتش مارشال در حال کمک به توصیه محلی خرده فروشان و رستوران در چگونه به بهترین رهنمود برای اجتماعی فاصله و ماندن در درون دولت موظف اشغال حداکثر.

McKnight همچنین اشاره کرد که برخی از beachside شهرستانها و شهرهای کوچک شروع به بازگشایی پارکینگ همراه خود را در مناطق ساحل که باید تقویت کسب و کار در فروشگاه های محلی و رستوران ها.

شهرستان و برخی از شهرداری ها نیز waiving هزینه های خاصی برای کسب و کار به عنوان جامعه کسب و کار, مبارزات با درآمد را از دست داده و در برخی موارد تمدید بسته شدن.

جنیفر Sugarman رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کاکائو در ساحل منطقه ای اتاق بازرگانی گفت: یکی plus است که می تواند کمک به سرعت بهبود فضای سواحل بخش کسب و کار است که تنوع اقتصاد محلی.

برخی از انواع کسب و کار باقی می ماند بسته تحت یک ایالت منظور از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis — از جمله میله ورزشگاه مو و ناخن سالن باربر و مغازه های سینما.

شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت که او انتظار این شهرستان خواهد شد “دنبال کنید فرماندار منجر شود به عنوان نزدیک که ممکن است” در زمان بازگشایی از کسانی که کسب و کار و همچنین در کاهش محدودیت در ظرفیت رستوران.

سامانتا Senger کاکائو دستیار به شهر مدیر روابط عمومی و متخصص گفت: مهم این است که برای کسب و کار و مقامات دولتی برای هماهنگ کردن تلاش ها به دلیل نیاز به مصرف کنندگان احساس امنیت زمانی که آنها نگه داری فروشگاه ها و رستوران ها.

پالم بای شهردار ویلیام کاپوتی گفت که او و سایر اعضای Space Coast لیگ شهرستانها باید نگرانی در مورد کسب و کارهای کوچک در جوامع خود — و اینکه آیا برخی از آنها را مشکل می سازد.

شهرداری و مقامات کسب و کار در تماس بودند به خصوص علاقه مند در چگونه کسب و کارهای کوچک ممکن است قادر به استفاده از برخی از $105 میلیون شهرستان دریافت شده در آوریل 23 طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه شب رای دادند 4-1 به تعیین $61 میلیون از $105 میلیون دلار برای پنج دسته از برنامه های ایمنی و بهداشت برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. کسانی که تخصیص پشتیبانی از توصیه های شهرستان مدیر فرانک Abbate و پول خواهد شد به اشتراک گذاشته شده با بروارد را شهرداری.

کمیسیون نیز رای دادند 3-2 به تخصیص $4.4 میلیون برای مسکن و کمک های غذایی برای افراد — ترک $39.6 میلیون هنوز هم به خود اختصاص داده است.

Pritchett گفت: او را خوش آمدید ورودی از جامعه کسب و کار در مورد استفاده از برخی از پول برای کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در پیشرفت یک شهرستان کمیسیون بحث از این موضوع برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 7.

“من امیدوارم که ما این پول را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به حق مردم” Pritchett گفت: کسانی که در کنفرانسی تلفنی. “آن هنوز ادامه بحث. من واقعا می خواهم به شما بچه ها به من ورودی.”

یک گزینه در نظر گرفته شده است که یک کسب و کار کوچک برنامه پشتیبانی است که به ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک به بازپرداخت هزینه وقفه و یا ضرر و زیان ناشی از نیاز تعطیلی و یا پذیرش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“این است که واقعا دشوار است و در بسیاری از مردم” Pritchett گفت.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>