Buzz Aldrin: پس از SpaceX, راه اندازی, ما باید برای رسیدن به ماه و دوباره مریخ | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

آینده روشن است. امریکا است که در انسان به فضا راه اندازی بازی. SpaceX با موفقیت راه اندازی شد “نسخه ی نمایشی-2 خدمه اژدها” موشک از پد 39A در کیپ کاناورال در نظر گرفتن دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی.

بسیار وجود دارد برای افتخار است که در راه اندازی است که در زمان خاموش از همان سکوی پرتاب که فرستاده نیل آرمسترانگ مایک کالینز و خودم را به ماه. در حال حاضر به دنبال به جلو ما نیاز به بازگشت به بشر اکتشاف فضا.

زمانی که آپولو 11 خدمه راه اندازی در ما زحل 5 موشک و رهبری برای ماه آمریکایی ها جمع شده بودند به جشن و نه فقط آمریکا راه اندازی — ما فرستاده بود فضانوردان تا 19 بار پس از آن اما یک راه اندازی با هدف فرود بر ماه.

این چیزی است که باید بعد: آمریکایی بشر ماموریت های بازگشت به ماه و به دنبال آن در مدت زمانی طولانی وعده داده شده و بارها و بارها مهندسی مجدد انسان ماموریت به مریخ است.

اگر به مریخ نیاز به پالایش راه اندازی مدار هنگام ورود دوباره سرعت های حفاظت در برابر اشعه و اطمینان زندگی بشر برای حمایت از این مدت به ماه باید ساده تر — و به احتمال زیاد نیاز به فضای مبتنی بر زیرساخت است که ساده تر و مستقیم تر از زمان برنامه.

این اهداف ایستاده قبل از ما به عنوان, دعوت, فکر, باعث, تعجب, پر و قانع کننده از این نسل به عنوان یک ماه کامل در افق. ما می دانیم که ما کاشفان و این بدان معناست که اقدام به گرفتن وجود دارد.

برای کسانی که نمی بینیم تفاوت در نظر گرفتن تفاوت بین به سادگی قایقرانی و کاشت در دور یک مقصد بین ماهیگیری ساده sloops و اوت فلاور بین اوایل barnstormers و Lindberg تصمیم به عبور از اقیانوس اطلس در روح سنت لوئیس.

قرار دادن جغرافیای سیاسی و امنیت ملی به یک طرف — اگر چه هر دو مهم و بیشتر خواهد شد در آینده ما انسان ها متولد می شوند کاشفان. ما برای اولین بار از یادگیری به راه رفتن و آرزوی به جایی بروید و سپس به اجرا چرخه و رانندگی — همیشه با یک مقصد در چشم. برخی از ما به پرواز کردن را آموخته و از آن گروه برخی از آموخته به خلبان سفینه به مدار. تعداد کمی از ما شد قمری خلبانان در نظر گرفتن یک فضاپیما به ماه قمری از مدار در آن نقطه ما دوباره با استفاده از راه رفتن مهارت.

فقط به عنوان طرف دیگر اتاق و یا خود, شهر, شهرستان, استان و یا کشور رشد می کند آشنا, بنابراین بیش از حد می کند مدار زمین. در ابتدا هیجان انگیز, نیرو, و یک منبع خطر و پاداش در زمان فرایند و محل آشنا شدن به یک ملت است. جدید باید به مجموعه اهداف برنامه ریزی شده برای به دست آورد. که طبیعت بی انتها آمریکا و انسانی اکتشاف.

که آن نیز به همین دلیل مراحل امریکا اولین بار در زمان 59 سال پیش با آلن چوپان زیر مداری به فضا پرتاب شد — پس از بیش از 160 دیگر آمریکایی بشر راه اندازی شد هر دو مهم را در خود و steppingstones به بیشتر به چالش کشیدن آینده.

ما کشف و یا ما به پایان می رسد.

ما راه اندازی در مه 30 از آمریکایی ها در آمریکا موشک مهم بود. در حال حاضر ما باید به بالاتر رفتن بیشتر, حمله به اردوگاهی در مدار زمین و ارسال پیشگام واگن و SpaceX اژدها به دیگر تمایلات — شروع به کاوش در ماه و مریخ در فرد و به صورت جدی.

حقیقت این است که بشر را دوست دارد به اکتشاف نیاز به کاوش و در حال حاضر دارای, تکنولوژی, تاریخچه انباشته در فضا و قدرت به اکتشاف.

من به عنوان exhilarated الهام و احساس خشنودی به عنوان هر یک به دیدن یک آمریکایی دوباره موشک حامل فضانوردان آمریکایی — دو برجسته سابق شاتل فضایی خدمه از خاک آمریکا به فضا است. اما آینده برای امریکا و کسانی که “می آیند در صلح و آرامش برای همه مردم” به مقصد از راه دور است که نگاهی به گذشته در مدار زمین و دوباره به سمت ماه و مریخ است.

در برخی از راه دور بعد از پلیموث راک یا کیپ کاناورال از آن دور اماکن آینده آمریکا کاشفان را یک بار دیگر نگاه کنید و به بیرون. هیچ پایان دادن به انسان اکتشاف اگر ما گوش به قلب ما و نگه داشتن مصرف ما گام های بعدی.

آینده روشن است. اخیر SpaceX راه اندازی به ما یادآوری امریکا سرنوشت است که در خارج وجود دارد در حال انتظار برای ما!

در 20 جولای 1969 آلدرین یکی از دو انسان پا بر روی ماه به عنوان بخشی از آپولو 11 ماموریت. او 90 سال زندگی در شهرستان Brevard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>