اواخر 2021 شما قادر خواهید بود برای ورود به مکه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد قطار و یک میدان

مایدزرت | No comments

هر کسی که به مکه می داند که چگونه بسیاری از تاب و چرخش لازم است هنگام ورود به unincorporated جامعه از طریق بزرگراه 86 بزرگراه.

آنها نیاز به خروج از بزرگراه و سر شرق در خیابان 66 قبل از چرخش به سمت چپ بر روی بزرگراه 111.

سپس آنها به نوبه خود در سمت راست خیابان چهارم و گاهی اوقات صبر کنید برای اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن قطار به تصویب قبل از اقدام به میدان می فرستد که آنها را به شمال یا جنوب بر روی هموند جاده ها است. سر جنوب و آنها خواهید بود در خیابان 66, که اجرا می شود در جامعه جنوب مرز است.

تصور کنید که چقدر آسان تر از آن خواهد بود اگر خیابان 66 یک ضربه مستقیم و رانندگان نمی باید برای مقابله با آن نوبت به قطار آهنگ یا میدان.

خیلی زود آنها را ندارد اما آن را حدود 20 سال.

ترافیک: بزرگراه 62 بودن repaved در Morongo درجه نزدیکی دزرت هات اسپرینگز

ترافیک: بین 10 در حال بازسازی از طریق سن Gorgonio عبور

درجه تفکیک پروژه در خیابان 66 برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه آوریل و آخرین 18 ماه. این بدان معناست که هر دو انتهای خیابان 66 متصل خواهد شد با بالا بخش از جاده را که می رود بالا قطار آهنگ هموند و بزرگراه 111.

پس از تکمیل آن را به شما ارائه “ثانویه دسترسی بدون وقفه” به مکه در بالای چهارم خیابان است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به تراکم به عنوان منطقه جمعیت رشد می کند با توجه به Riverside County گزارش کارکنان.

در فوریه. 11 شهرستان سرپرستان تایید هزینه $36.5 میلیون دلار در ساخت و ساز خواهد بود که تحت پوشش متعدد منابع مالی است. کل پروژه هزینه در حدود $61.7 میلیون.

آن همزمان با توسعه جدید 6.7 هکتار ورزشی پارک در خیابان 66 و دیل Kiler جاده که به تازگی به دست آورد $5.8 میلیون دلار در بودجه.

با توجه به دفتر Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز عبور خواهد بود تزئین شده با سایه ها از ورزشکاران برای تکمیل پارک.

کوهنورد یک پارکینگ

اگر شما یک La Quinta یارو کوهنورد شما در حال دیدن چیزهایی; پارکینگ اتحادش را تغییر نزدیکی منطقه trailheads.

خیابان پارکینگ حذف شد هفته گذشته در کلل تکت است که در جنوبی ترین خیابان در این یارو محله. در خود جای داده است یک پارکینگ جدید که متناسب با 40 وسایل نقلیه و طراحی شده است به منظور بهبود ایمنی به کوهنوردان با توجه به کارکنان شهرستان.

“ساخت یک پارکینگ در جنوب غرب Calle تکت انتخاب شد به عنوان بهترین گزینه به منظور دلسرد کردن-خیابان پارکینگ و بهبود ایمنی برای مردم در تلاش برای دسترسی به مسیرهای پیاده روی” جولی Mignogna شهر آثار عمومی مدیریت تحلیلگر گفت: خورشید صحرا.

آن را زیر یک مربوط به تلاش برای کاهش سرعت مجاز در کلل تکت از 35 مایل در ساعت به 30 mph سال گذشته است.

“بدون پارکینگ” علائم و خطوط دوچرخه نصب خواهد شد در کلل تکت بیش از چند هفته آینده.

هندی, دره عمیق و باریک آثار همچنان در تمام هفته

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا خدمه مشغول به کار خواهد شد در هند دره درایو 7 صبح تا 3:30 بعد از ظهر روزهای هفته از طریق 5 مارس.

یک خط لوله گاز در حال نصب و ترافیک در هر دو جهت خواهد بود معطوف به دیگر خطوط بسته به جایی که کار در حال وقوع است.

رانندگان را تشویق به پیدا کردن مسیرهای جایگزین و یا به آنها زمان بیشتری برای سفر.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>