کالیفرنیا حسابرسی می یابد گسترده اختلاف در پلیس پلاک خوان سیاست و عمل از جمله در صحرا

مایدزرت | No comments

Coachella Valley ادارات پلیس است که استفاده از خودکار پلاک خوان تکنولوژی حفظ سوابق از صفحات برای بیش از پنج سال و چند سیاست های در محل برای محافظت در برابر سوء استفاده دولت حسابرسی را نشان می دهد.

بخش های منطقه ای متفاوت است به طور گسترده ای در مقدار زمان آنها را داده که آنها آن را به اشتراک با و یا نه آنها پست خود را مرتبط با سیاست های به وب سایت خود را برای بررسی با توجه به ایالت اجرای قانون بررسی.

بررسی های انجام شده به عنوان بخشی از یک مطالعه که در آن حسابرس ایالت کالیفرنیا تحقیق راه های که در آن چهار بخش جمع آوری و با استفاده از تصاویر گرفته شده توسط خودکار پلاک خوان دوربین. حسابرس را یافته بودند در ماه فوریه منتشر شد.

این دوربین ها معمولا یا نصب شده به اشیاء ثابت مثل نور قطب و یا نصب شده بر روی تیم ملی پلیس خودرو برای استفاده از تلفن همراه. اکثر ادارات در کالیفرنیا استفاده از این دوربین که هم می تواند تجزیه و تحلیل شماره پلاک در زمان واقعی و یا نگه داشتن یک رکورد برای استفاده در آینده. بخش قرارداد با شرکت های خصوصی که ارائه نرم افزار است که پرسنل با استفاده از به جستجو شماره پلاک در برابر لیست از وسایل نقلیه مورد علاقه است که می تواند مربوط به تحقیقات جنایی ،

دولت حسابرس مورد مطالعه چهار بخش: اداره پلیس لس آنجلس فرزنو, اداره پلیس, Marin County Sheriff و Sacramento County Sheriff ،

این بخش انتخاب شدند, برای, بررسی, در, بخش, چرا که آنها جمع آوری مقدار قابل توجهی از اطلاعات مربوط به خود را ALPR برنامه های. ساکرامنتو دستگیر 1.7 میلیون در یک هفته, با توجه به گزارش. پلیس لس آنجلس سیستم دارای بیش از 320 میلیون تصاویری که جمع آوری شده اند در طول چند سال — 99.9% از این میلیون ها نفر از تصاویر از صفحات که در گروه “هات لیست” وسایل نقلیه مربوط به تحقیقات جنایی ،

طرفداران حفظ حریم خصوصی حال فرض بر این بخش بودند نگه داشتن مقدار متناوب از تصاویر و که اکثریت قریب به اتفاق آنها هیچ اتصال به باز تحقیقات جنایی ، این مطالعه در بخش ارائه آنها را با شواهد تایید نگرانی های خود را.

حسابرسی از چهار بخش داشت:

  • هیچ یک از این سازمان ها باید یک ALPR استفاده از سیاست است که مطابق با الزامات تعیین شده توسط قانون در سال 2016.
  • سه سازمان نه به طور کامل و یا به وضوح جزئیات است که دسترسی به آنها ALPR سیستم.
  • دو سازمان اضافه کردن و ذخیره نام و آدرس و تاریخ تولد و اتهامات جنایی در ALPR سیستم.
  • سه سازمان با استفاده از ذخیره سازی ابر فروشنده به خود را نگه دارید ALPR داده اما لازم نیست قرارداد که مناسب آن محافظت می کند.
  • سه سازمان به اشتراک گذاری تصاویر خود را و داده ها با صدها نفر از اشخاص در سراسر کشور اما نمی تواند ارائه توجیهی برای اینکه چرا این اشخاص مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

بررسی پاسخ برای منطقه بخش جمع آوری شد در ماه اوت سال 2019 نشان می دهد که نگرانی های مشابه می تواند مطرح شود به صورت محلی.

کالیفرنیا قانونگذاری ایالتی به تصویب یک قانون است که در اثر Jan. 1, 2016 که نیاز به ادارات پلیس برای پیاده سازی استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی برای خود ALPR فن آوری است. این قانون نیاز به ادارات نیز ارسال این سیاست در وب سایت خود را برای بررسی.

از پنج ادارات محلی با ALPR برنامه جامع اداره پلیس شهر تنها یکی است که نه پست خود را مربوط به سیاست های عمومی دولت, بررسی سوابق نشان می دهد.

پنج بخش متفاوت است به طور گسترده ای در چه مدت آنها را حفظ پلاک تصاویر و اطلاعات هر بخش ارائه پاسخ های مختلف در این نظرسنجی است.

Beaumont اداره پلیس نگه می دارد تصاویر و داده ها را برای شش ماه یا کمتر; Indio اداره پلیس بین شش ماه و یک سال; Riverside County Sheriff بخش بین یک سال و دو سال; کلیسای جامع شهرستان, اداره پلیس بین دو سال و پنج سال و دزرت هات اسپرینگز اداره پلیس گزارش نگه داشتن داده ها را برای بیش از پنج سال است.

گروه ها نیز متنوع به طور گسترده ای در نحوه مجاز آنها در اجازه دادن به کارکنان برای دسترسی به اطلاعات خود را در ALPR پایگاه داده.

Riverside County Sheriff بخش فراهم می کند 1,500 خود 3,696 پرسنل گروه با دسترسی به ALPR اطلاعات; دزرت هات اسپرینگز اداره پلیس فراهم می کند 18 53 پرسنل با دسترسی; کلیسای جامع اداره پلیس شهر را فراهم می کند 6 83 با دسترسی; Indio اداره پلیس فراهم می کند 10 از 105; و بومانت اداره پلیس فراهم می کند 35 57.

چهار نفر از این بخش دریافت خود نرم افزار تجزیه و تحلیل از هوشیار راه حل های اجرای قانون شرکت های فناوری از منطقه خلیج کالیفرنیا و Indio اداره پلیس قرارداد با Neology, Inc., از سن دیگو.

پالم اسپرینگز اداره پلیس گزارش دادند که آنها در روند اجرای یک سیستم در زمان بررسی شد. به زودی پس از این بخش مستقر پلاک خوان دوربین در سپتامبر. 16, 2019 و قرارداد با هوشیار راه حل های پلاک خوان نرم افزار تجزیه و تحلیل.

“سازمان های اجرای قانون در تمام انواع ممکن است بهره مندی از راهنمایی های خود را برای بهبود سیاست و امنیت داده ها شیوه” گزارش می خواند.

دولت حسابرس توصیه می شود که وزارت دادگستری کالیفرنیا ارائه سیاست دستورالعمل به ادارات برای کمک به آنها را در انطباق با 2016 قانون و گفت: در بخش نظارت بر استفاده از آنها ALPR برنامه های.

تا به حال در این گزارش آمده است: “سازمان انجام داده اند کمی به هیچ ممیزی و نظارت و بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که سوء استفاده رخ داده است نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>