کالیفرنیا می تواند یکی از اولین متحده به بان کی مون ‘تست بکارت’

مایدزرت | No comments

قانونگذاران در طرف مقابل از این کشور با توجه به قانون جدید خواهد بود که برای اولین بار در کشور به بان کی مون “تست بکارت.”

دو لایحه جداگانه در نیویورک و کالیفرنیا قانونگذاران معرفی شدند پس از رپر T. I. گفت که او افراد 18 سال به امتحانات. این عمل به طور گسترده ای در نظر گرفته شده پزشکی نادرست و توهین آمیز است.

“من می خواهم پرده بکارت امتحانات به یک کلاس D جنایت” نیویورک Assemblywoman Michaelle Solages D-المنت گفت: Elle Magazine پس از او معرفی لایحه خود را در اواخر سال گذشته. “در یک دنیای کامل, من حتی نمی باید تسلیم قانون بود. در یک دنیای کامل زنان تحت درمان به عنوان برابر موجودات.”

در کالیفرنیا Assemblywoman Lorena گونزالس D-سن دیگو معرفی یک لایحه مشابه در Jan. 8.

“به اصطلاح” تست بکارت “است یک شکل از خشونت و آزار دختران جوان و زنان” گونزالس در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ دلیل پزشکی برای این آزمون. آن زمان برای کالیفرنیا به گوش دادن به تماس از جامعه بین المللی و ممنوعیت این حادثه جنسیتی و غیر ضروری عمل است.”

زیر پیشنهاد هر دکتر که یا انجام شده و یا تحت نظارت این تست می تواند در صورت مجازات از هیئت پزشکی.

اسطوره ها در مورد بکارت سوخت توهین آمیز تست

این پرده نازک هلالی شکل و بافت است که امتداد در اطراف باز از مهبل (واژن). بکارت آزمون به اشتباه این مفهوم را میرسانند که یک پرده هم می تواند دست نخورده یا نه دست نخورده و می تواند نشان می دهد یک زن را تجربه جنسی.

با توجه به کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان hymens در همه اشکال و اندازه. برخی از تغییر شکل با نفوذ و برخی ندارند. برخی از زنان آنها را ندارد در همه.

“روی پرده است و هیچ چیز مانند یک قطعه پلاستیکی شما می توانید با قرار دادن در اطراف مواد غذایی خود را و یا یک مهر و موم” نروژی پزشکان نینا Dølvik Brochmann گفت: از تد مرحله در اسلو. او و الن Støkken دال که هم نویسنده کتاب “جای تعجب Down Under: راهنمای خودی به آناتومی زیست شناسی و واقعیت از مهبل (واژن)” در حال کار برای برطرف کردن بکارت اسطوره ها است. “شما به سادگی نمی تواند نگاه یک زن بین پاهای او و خواندن جنسی او داستان” دال به این نتیجه رسیدند.

در سال های اخیر متخصصان پزشکی مانند Brochmann و داهل از مدافعان حقوق زنان در سراسر جهان و سازمان های بین المللی از جمله سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد تلاش کرده اند برای مبارزه با عمیق برگزار بدگمانی با اطلاعات مبارزات و خواستار پایان دادن به این حادثه شد.

محققان در سال 2017 منتشر شده یک بررسی از 17 مطالعات در مجله علمی بهداشت باروری است که نشان داد بکارت تست هیچ پزشکی سودمند است.

“بررسی ما در بر داشت که بکارت تست خوب است در تشخیص است که مقاربت جنسی و که آن را می تواند به صدمه زدن به فرد مورد آزمایش قرار – از لحاظ جسمی و روحی و اجتماعی” محققان خلاصه شده است. “امید ما این است که برای اطمینان بیشتر مردم و کشور از این امر آگاه برای جلوگیری از آسیب رساندن به زنان و دختران است.”

چه کسی گزارش می دهد که این آزمایش ها هنوز هم استفاده می شود در 20 کشور و این که زنان و دختران اغلب مجبور به انجام معاینات ارزیابی فضیلت و ارزش است. آزمون نیز گاهی اوقات استفاده می شود برای بررسی اگر یک تجاوز رخ داده است.

تماس با مفهوم “بکارت” یک “اجتماعی, فرهنگی و مذهبی, ساخت,” که همچنین تاکید می کند که این عمل یک شکل از تبعیض جنسیتی است که نقض زنان و حقوق بشر است.

بیشتر: فقط رپ T. I. : پزشکان درخواست برای دریافت جنسیتی غیرعلمی ‘بکارت آزمون’

“بسیاری از زنان دچار عوارض جانبی کوتاه مدت و دراز مدت جسمی و روانی و اجتماعی و عواقب ناشی از این عمل” را نوشت که در بین بیانیه سازمان ملل متحد خواستار جهانی پایان دادن به تست. “این شامل اضطراب و افسردگی و استرس پس از سانحه. در موارد شدید زنان و یا دختران ممکن است اقدام به خودکشی یا کشته شود به نام ‘خواندند.”

با وجود شواهد علمی, آزمون تحمل

آن را دشوار است به دانستن چگونه شایع بکارت آزمون ها به خصوص در ایالات متحده, که در آن قوانین حفظ حریم خصوصی را محدود افشای اینکه آیا یا نه آنها انجام شده است. اما یک مطالعه منتشر شده در سال 2017, محققان بررسی نزدیک به 300 زایمان در آمریکا حدود 10 درصد پاسخ دادند که آنها می خواهم خواسته شده است به انجام یک تست بکارت و 3.5 درصد گفت: آنها در واقع انجام یک.

Brochmann و دال که به پیوستن به نهادهای بین المللی و قانون گذاران در تماس برای پایان دادن به این آزمون توضیح است که به منظور راستی را در مورد پایان دادن به بکارت, تست این ایده که تداوم این آزمون باید ریشه کن شود.

“ما می خواهیم بگوییم که با از بین بردن این افسانه ها, همه چیز خوب خواهد بود که شرم آسیب و قتل های ناموسی خواهد همه فقط ناپدید می شوند” دال گفت: در TED مرحله. “جنسی سرکوب زنان می آید از چیزی بسیار عمیق تر از ساده تشریحی سوء تفاهم در مورد خواص انواع پرده بکارت. این یک سوال فرهنگی و مذهبی کنترل از زنان تمایلات جنسی. و است که بسیار سخت تر برای تغییر — اما ما باید سعی کنید.”

گابریل کانن را پوشش می دهد کالیفرنیا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>