دادگاه کالیفرنیا پرتاب پتو تصویب 72,000 جدید چاه های نفت

مایدزرت | No comments

یک دادگاه استیناف کالیفرنیا روز سه شنبه پرتاب از یک Kern County قانون اجازه داده است که از تولید کنندگان عمده نفت به تکیه بر روی یک پتو محیط زیست تصویب 72,000 جدید چاه های نفت به جای مواجهه با بررسی دقیق هر یک از پروژه های جدید از تاثیر بالقوه بر کیفیت هوا و آب آشامیدنی حیات وحش و نگرانی های دیگر.

پنجم دادگاه تجدید نظر مستقر در فرزنو حکم داد که شهرستان 2015 اثرات زیست محیطی گزارش موفق به افشای کامل میزان حفاری پتانسیل آسیب در نقض قانون دولت شناخته شده به عنوان کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند. دادگاه استیناف حکم Kern County مقامات نادیده گرفته و تهدید برای بهداشت عمومی از ذرات دوده و اثرات شرب و کشاورزی, منابع آب, همراه با دیگر کمبود.

“بر اساس … قابل توجه اثرات زیست محیطی و CEQA اساسی با هدف حفاظت از محیط زیست ما به این نتیجه فرمان نباید اجازه داد به باقی می ماند در اثر” سه قاضی پانل نوشت: در یک جامع 150 صفحه تصمیم گیری است.

پانل دستور محیط زیست گزارش و فرمان بود را کنار بگذارند تا مقامات شهرستان می توانید نشان می دهد آن را مطابق با قانون است. Kern County باید توقف صدور مجوز تحت فرمان ظرف مدت 30 روز. این شهرستان به طور معمول تولید دو سوم از دولت کل خروجی در هر سال با توجه به گزارش منتشر شده.

تصمیم دادگاه است که آخرین اندازه گیری است که curtails جدید تولید نفت در دولت طلایی. شورون توت Aera و دیگران شده اند مجبور به مقیاس برنامه ریزی برای سودآور بالا-فشار بخار چرخهای پس از عملیات رژیم صهیونیستی است. Newsom دستور داد یک مهلت قانونی برای مجوز جدید برای پرخطر روش که مقامات می گویند منجر به موجی از غیر قانونی نشت نفت. او همچنین خواسته فدرال دانشمندان به بررسی تمام برنامه های کاربردی برای بحث fracking تکنیک های.

نه Kern County مقامات و نمایندگان به صورت عمده نفت گروه که تحت فشار قرار دادند برای شهرستان فرمان اواخر روز سه شنبه در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر. Kern County, برنامه ریزی, مدیر, Lorelei Oviatt هفته گذشته محور EIR و مربوط به شهرستان سیاست به معنای گذشته تا 2040 به عنوان “استاندارد طلا” در یک نشست عمومی برگزار شد در گچساران توسط دولت, نفت و گاز, تنظیم کننده. آن جلسه بود که آیا بزرگتر بافر باید مورد نیاز بین نفت و گاز عملیات و خانه schoolyards و دیگر محله sties.

نمایندگان برای طرف برنده هیجان زده شد و با حکم دادگاه.

“برای جوامع ما تصمیم دادگاه بسیار مهم پیروزی” گفت: Estela Escoto رئیس کمیته برای بهتر آروین. آروین کوچک جامعه کشاورزی با تولید پراکنده در سراسر مرزهای خود است. “این یک مثال است که اگر ما خود را سازماندهی ما در جوامع کوچک می تواند به پیروزی در برابر یک غول. اما این مبارزه است نه در برابر کارگران نفت آن را در برابر یک بیماری مزمن مشکل آلودگی است که مدیران صنعت نفت باید رد پرداختن.”

آروین رنج می برد بدترین آلودگی هوا در کشور با توجه به انواع منابع از جمله سموم کشاورزی حمل و نقل و ماشین گازهای صنعتی و تولید گازهای گلخانه ای مانند کسانی که از تولید نفت.

“این یک پیروزی بزرگ برای سلامت ما و آب و هوا” گفت: Hollin Kretzmann دادستان ارشد در مرکز تنوع زیستی بخشی از یک ائتلاف از گروه های است که به چالش سیاست. “کل نقطه از شهرستان شم محیط زیست بررسی شد به ساده کردن فرایند اجازه و shortchange ورودی عمومی و حفاظت از محیط زیست. طرح آنها این است که اساسا لاستیک ماشین پرس یا تمام برنامه های کاربردی که در سراسر شهرستان میز برای چاه های نفت و گاز و تمام تجهیزات جانبی — لوله فاضلاب چاله و غیره.”

او و وکلای همکار گفت: این حکم به معنی بررسی های زیست محیطی از حفاری های جدید طرح ها در شهرستان کرن باید برگرداندن به مقامات دولت است. در حالی که دولت نفت و گاز استاد راهنما موضوع حفاری و دیگر اجازه او و کارکنان دولت در بخش زمین شناسی مدیریت انرژی متکی اند Kern County, محیط زیست نظر به برآورده CEQA الزامات Kretzmann گفت.

CAL-GEM سخنگوی ترزا Schilling گفت: آنها تا به حال هنوز به این تصمیم پس نمی تواند نظر.

CALGEM را تجربه کرده است به خود اجازه گلایه. دولت در حال بررسی در حال انجام پس از صحرا خورشید منتشر شده در گزارش “ساختگی” فایل هایی که نمی شامل مورد نیاز زیست محیطی و بررسی اسناد و مدارک.

Kretzmann گفت Newsom قول داده بود اصلاحات در آژانس دولتی. جدید نفت و گاز سرپرست منصوب شد و در ماه گذشته.

جانت ویلسون ارشد محیط زیست با خبرنگار صحرا خورشید و ProPublica محلی گزارش شبکه تحریریه. رسیدن به او را در [email protected] یا @janetwilson66

آفتاب صحرا زیست محیطی خبرنگار علامت Olalde کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>