کالیفرنیا نتایج انتخابات: Indian Wells رای دهندگان نشان می دهد در اوایل پشتیبانی برای جدید شهرداری چرخش سخت تر محدودیت مدت

مایدزرت | No comments

Indian Wells اقدامات با هدف افزایش فشار محدودیت مدت و تغییر چرخش روش برای اعضای شورای شهر به نظر می رسد رهبری به تصویب روز سه شنبه با بیش از 1200 آرا شمارش شد.

اندازه گیری من با 802 “بله” رای از 1,200 شمارش تا کنون نیاز به یک حداقل از یک سال خدمت در شورای شهر قبل از فرض از شهردار یا شهردار pro tem در حالی که اندازه گیری J را نگه اعضای شورا به حداکثر هشت سال از خدمات.

رای اندازه گیری J با 785 “بله” رای از 1,211 آرا شمارش یک دادخواست محور ابتکار برای اصلاح اندازه گیری به تصویب رای دهندگان در سال 2010 که محدودیت های اعضای شورا برای خدمت دو دوره متوالی با این حال پس از حداقل دو سال دور از آنها دوباره می تواند اجرا شود.

این اندازه گیری را منع هر کسی از در حال اجرا دوباره پس از گذراندن هشت سال.

شهردار Ty Peabody آشکارا اعلام کرد مخالفت خود را اندازه گیری J خواستار آن یک vendetta با هدف نگه داشتن برخی از افراد در خارج از شورای.

“به طور معمول مردم انتخاب می شوند به این دلیل که ساکنان در یک نگاه تاریخچه و عملکرد در گذشته ارزیابی این و سپس رای به نامزد مدارک و چه فکر می کند یکی نامزد می تواند کمک به این شهر در آینده عملکرد و موفقیت” Peabody نوشت: در استدلال در برابر اندازه گیری J برای انتخابات.

گرگ ساندرز که ایجاد این طومار با سابق هند چاه Councilmember مریم روشه گفت: آن را در مورد نگه داشتن هر یک نفر خاموش شورا اما تسطیح زمین بازی.

آن را “مطلقا نیست” با الهام از یک انتقام گیری و یا تلاش برای نگه داشتن هر یک فرد شورای شهر ساندرز گفت: کویر و خورشید در ماه دسامبر.

بسیاری از کسانی که می خواهید برای اجرا به شورای اصلا اگر یک وقت است که در انتخابات ساندرز گفت: کویر و خورشید در ماه دسامبر.

ساندرز و شهردار Pro Tem دانا رید نوشت استدلال برای اندازه گیری J در انتخابات.

“تاریخ نشان می دهد متمایز بازدارنده برای اجرای عمومی دفتر هنگامی که به چالش کشیدن یک وقت یا کسی که به تازگی به عنوان شورای منتخب عضو” آنها نوشت.

بیشتر: کالیفرنیا اولیه: در اینجا نامزدها در حال اجرا به نمایندگی کویر

بیشتر: کالیفرنیا اولیه: چگونه طلایی دولت رای می تواند و یا شکستن آرای انتخابات ریاست جمهوری سمت چپ ایستاده

بیشتر: دموکرات دفاع از پایین کویر ایران دفاع بالا کویر در کنگره مسابقات

بیشتر: چاد اسپانیایی ادواردو گارسیا با هدف حفظ Coachella Valley کرسی در کالیفرنیا مجمع مسابقات

فعلی “مدت محدود” مورد تایید رای دهندگان در سال 2010 و در اثر پس از نوامبر 2012 انتخابات “نتواند به ارائه واقعی محدودیت مدت” آنها نوشت. “یکی باید مجاز به خدمت دو تا چهار سال شرایط را برای یک عمر در مجموع از هشت سال در شورای شهر ما.”

در درخواست از شورای شهر وکیل جف Ballinger و همکاران با بهترین بهترین و Krieger حقوقی تحقیق برای تعیین اگر اندازه گیری J می تواند عطف به ماسبق شود به همه کسانی که خدمت کرده اند.

اندازه گیری J روشنی نیست که دولت آن است که عطف به ماسبق و اگر در دادگاه به چالش کشیده شده توسط هر دو طرف آن را نامشخص چگونه یک قاضی رد شد.

اندازه گیری من: شهرداری چرخش

اندازه گیری من معرفی شده توسط شورای شهر و به دنبال اصلاح شهری کد نیاز به حداقل یک سال از خدمات قبل از فرض دفتر شهردار یا شهردار pro tem.

Indian Wells رای دهندگان در سال 2012 تایید شده اندازه گیری Q که مجموعه قوانین و روش برای انتصاب شهردار, یک چرخش و موقعیت. لازم است که یک فرد در خدمت حداقل به مدت یک سال در شورای قبل از چرخش به شهردار. اما که اغلب به معنی یک فرد می شود شهردار pro tem روز اول خود را در شورا.

نی بود در میان کسانی که شهردار شد pro tem هنگام ادای سوگند برای دوره اول خود را.

“این نه تنها عادلانه به فرد جدید که این بار اضافی,” نی گفت: در تصویب این رای گیری در مارس 21, 2019, جلسه شورای.

در یک روز بیشتر کسانی که به این شورا را به طور کامل نمی دانند که چگونه این شهر کار می کند, او گفت:.

Indian Wells ندارد شورای کرسی در روز سه شنبه انتخابات ویژه انتخابات و هر دو اقدامات نیاز به یک اکثریت ساده به تصویب.

شهر بعدی انتخابات نوامبر است. 3 با سه شورای کرسی در انتخابات. Peabody and Ted مرتنز مدت این سال و کیمبرلی Muzik بود که اولین انتخاب در سال 2016 می تواند به دنبال واژه دیگری.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>