کالیفرنیا نتایج انتخابات: جمهوری Melendez آگهی دموکرات رقابت برای دوم در وزارت امور خارجه سنا منطقه 28

مایدزرت | No comments

جمهوری خواه Assemblywoman ملیسا Melendez به نظر می رسد آماده برای پیشبرد به یک مارس 12 ویژه انتخابات دولت مجلس سنا منطقه 28. بازده منتشر شده در اطراف ساعت 5 صبح روز چهارشنبه نشان داد او پیشرو با 41.5 درصد آرا با حزب دموکرات شادی نقره و الیزابت رومرو قفل شده است و در نبرد دوم.

در گرم درون حزب نبرد میان دموکرات رومرو led نقره ای با 1.1 درصد 21.7 درصد به 20.6 درصد — تفاوت 1,499 رای. جمهوری خواه جان شواب و دموکرات آنا Nevenic trailed با 13.4 درصد و 2.9 درصد از رای دهندگان بود.

بیشتر: کالیفرنیا اولیه: به دنبال همراه برای نتایج زنده در روز انتخابات

Melendez و هر کدام دموکرات پدیدار ویکتور خواهد شد که زمان کمی برای استراحت قبل از اینکه به پایین در مبارزه برای 12 اجرا کردن انتخابات است که تعیین خواهد کرد که موفق سناتور. جف سنگ R-La Quinta.

Melendez گفت که او احساس اعتماد به نفس در نتیجه او اما مطمئن نیستم که دموکرات خواهد پیشبرد به رقابت در برابر او.

“به نظر می رسد بسیار مجمل در این مرحله” Melendez گفت: بلافاصله پس از نتایج منتشر شد سه شنبه شب. “اما این فوق العاده است. اینها خوب اعداد سمت راست دروازه.”

سنگ تصمیم به استعفا و نگاهی به موقعیت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار تنظیم کردن با حداکثر سرعت دویدن کمپین دموکرات ها و جمهوری خواهان در این منطقه که از دهانه از Temecula به بلایت. اوایل به امید اتحاد دموکرات ها در اطراف یک کاندیدای واحد از بین میره زمانی که رومرو نقره و Nevenic همه واصل مدارک به رقابت برای نشان دادن گسترده از 6400-مایل مربع منطقه.

صحبت کردن در شب انتخابات در جشن Mi Lindo, Sinaloa, یک Coachella رستوران رومرو گفت او خوشبین پس از زود بازده نشان داد او را گردن-و-گردن در مسابقه دوم برابر نقره ای.

“شما هرگز نمی دانید اما من فکر می کنم آنچه ما اعتماد به نفس در این است که کاری که ما انجام دادیم. ما صرف کمی از زمان روی گوشی ضربه زدن بر روی درب و در رسانه های اجتماعی,” او گفت:.

رومرو و مدیر کمپین Melina دوارت گفت که آنها نتایج مورد انتظار از حوزه های رأی گیری که تا به حال هنوز به شمارش به روند به نفع آنها است زیرا در انتخابات گذشته در اوایل پست رای دهندگان تمایل به تر و محافظه کارانه تر است. آنها پایگاه خود را از سوی دیگر به عنوان جوان متنوع تر و لیبرال متمایل.

“پایگاه ما واقعا Coachella Valley و من می دانم بسیاری از مردم که کاهش یافته برگه های رای که نبوده است شمارش و شامل نمی شد در هر یک از این اعداد است. الیزابت و من” دوآرته گفت: ارائه مثال “حتی رها کردن ما رای گیری تا امروز.”

قبل از اولیه برمی گرداند منتشر شد, نقره, خطاب مخاطبان از حدود سه ده حامیان محلی در دموکراتیک ستاد مرکزی کویر در کلیسای جامع شهر.

صرف نظر از نتیجه اولیه او گفت: زمان آن فرا رسیده بود برای حزب به وحدت هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور.

پس از قرار دادن 33,000 کیلومتر در ماشین خود را به مبارزات انتخاباتی در سراسر این منطقه به او گفت: کار خود را متوقف نمی صرف نظر از اینکه آیا او و یا رومرو پیشرفته به اجرا کردن.

“مهم نیست که چه اتفاقی می افتد مهم نیست که چگونه این معلوم است که کار متوقف نخواهد شد,” او گفت:. “این همه در مورد وحدت. … فقط در, ریاست جمهوری, وحدت است برای رفتن به یک فرایند. و فقط می خواهم در اینجا در کنار رودخانه شهرستان ما نیاز به وحدت و ما نیاز به ضرب و شتم که جمهوری Melendez.”

بازده نشان داد جمهوری خواهان Melendez و شواب تقریبا با یک ترکیب 55 درصد فراتر از 50%+1 آستانه یک کاندیدای مورد نیاز برای برنده شدن در این انتخابات خاص آشکار است. شرق دره جمهوری خواه زنان يکپارچه باشگاه جمهور شادی Miedecke گفت: این نا امید کننده بود که دو یمن حمایت به مبلغ بیش از 50 درصد آرا. او در مورد انگیزه های پشت Temecula جمهوری خواه جان شواب را اجرا و گفت که او تا به حال دیده می شود او را به مبارزه.

“هرگز ما مانده است,” او گفت: از او محلی ایران با گروه دخالت در انتخابات گذشته است. “چرا مرد ؟ او نمی مبارزات انتخاباتی. من هرگز او را دیدم. هیچ ” سلام حال شما چطور است.’ هیچ چیز.”

اولیه نبرد تشدید شامل حمله شخصی در میان هواداران و گروههای دموکراتیک حمایت هر دو نقره و رومرو.

در صدر اولیه دموکرات ها تمام مبارزه کرد و در درجه اول در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و محیط زیست است. Melendez پلت فرم تکرار سنگ رویکرد با وعده مبارزه با افزایش مالیات تحریک رشد اقتصادی و تضمین امنیت عمومی.

دموکرات ها باید به تدریج خورده به روحانی استفاده در طول تاریخ محافظه کار Riverside County district. در ماه اوت سال 2012 پیش از اولین انتخابات پس ایالت redistricting 43% از منطقه ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه بودند و 34 درصد دموکرات ها ، اما در نوامبر سال 2019 دموکرات پیشی گرفتن جمهوری خواهان در ثبت نام رای دهندگان برای اولین بار. این شهرستان ریورساید ثبت نام از رای دهندگان Feb. 17 ثبت نام نیز گزارش داد که دموکرات ها با 35.9 درصد از منطقه رای دهندگان; جمهوری خواهان 35.4%; و هیچ حزب اولویت رای دهندگان 22.1%.

“مارس 12 توسط رواناب این بدان معنی است که هر کس آن را در بالا و دو در حال رفتن به اتفاق می افتد به نوبه خود همه به خارج,” رومرو گفت. “ما باید همه شما در راه است که شما احتمالا حتی نمی فکر می کنم ممکن است.”

بیشتر: جمهوری ملیسا Melendez outraises همه دموکرات ترکیب در مسابقه برای 28th, منطقه دولت سنا صندلی

بیشتر: دولت 28 سنا منطقه: نامزدها به دنبال راه حل برای بحران مسکن, زندان ازدحام مالیات بر املاک

بیشتر: ‘تیراندازی خودمان را در پا’: دموکرات ها بر سنا ایالتی ویژه انتخابات

بیشتر: دموکراتیک نمایندگان تایید شادی نقره در انتخابات به جای دولت سن. جف سنگ

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>