کالیفرنیا گسترش کمک به مستند نشده کارگران تقویت مزایای بیکاری مرکز کمک

مایدزرت | No comments

تاریخی 2.7 میلیون نفر در زمینه بیمه بیکاری در کالیفرنیا در چهار هفته گذشته Gov. گاوین Newsom گفت که او اعلام کرد گسترش مرکز تماس ساعت و نیروی انسانی به نگه دارید تا با افزایش ادعاهای جدید و جدید برنامه کمک برای کارگران ثبت نشده.

دولت های ایالتی و فدرال باید سریع ردیابی پشتیبانی برای دیدار با افزایش شدید نیاز و تلاش برای ایجاد ثبات در هزینه های به اندازه کافی برای دفع بلندی رکود اقتصادی به عنوان کسب و کار زمین به توقف در میان stay-at-home سفارشات صادر شده برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

جدید توسعه اشتغال بخش تماس با مرکز باز خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه شروع, مارس 20 و اضافی 1,340 کارکنان آمده اند در هیئت مدیره به گسترش ظرفیت در بیمه بیکاری شعبه دارد.

این بخش نیز در حال آماده شدن برای کمک به کالیفرنیا حرکت و درخواست جدید همه گیر بیکاری کمک برنامه بودجه فدرال ساخته شده در دسترس از طریق مراقبت در عمل یک COVID-19 اقتصادی امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس ،

بیشتر: Coronavirus امداد: ما پاسخ سوالات خود را در مورد چگونگی مراقبت در عمل تاثیر می گذارد بازنشستگی برداشت و جامعه جراحان ایران

این PUA بودجه جداگانه را از دولت برای بیمه بیکاری و در دسترس است به کارگرانی که به طور معمول نمی واجد شرایط برای کمک های اولیه با توجه به محدود سابقه کار. پیمانکاران مستقل فرفره کارگران و یا خود اشتغالی کالیفرنیا می توانید تمام دریافت تا 39 هفته از مزایای coronavirus متصل بیکاری یا از دست دادن ساعت شروع فوریه 2, سال 2020 از طریق پایان سال است.

تنها شهروندان ایالات متحده که قادر به کار کردن می توانید با شرکت در برنامه فدرال اما Newsom اعلام کرد که در کالیفرنیا خواهد بود که برای اولین بار دولت در کشور به راه اندازی یک صندوق اضافی برای حمایت از مهاجران تحت تاثیر بحران.

کمک برای کارگران مهاجر مستند نشده

با تاکید بر اینکه کالیفرنیا است متنوع ترین ایالت در آمریکا Newsom اعلام کرد دولت خواهد اختصاص مبلغ 75 میلیون دلار به امداد رسانی کمک های صندوق برای حمایت از کارگران مهاجر نهفته COVID-19.

“این دولت است که همیشه گام برای حمایت از کسانی که نیازمند صرف نظر از وضعیت” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که مستند نشده کارگران را تا 10 ٪ از نیروی کار و ارائه مهم و ضروری خدمات به دولت است.

“ما تنوع باعث می شود ما قوی تر و انعطاف پذیر. هر کالیفرنیا از جمله ما ثبت نشده همسایگان و دوستان باید بدانند که کالیفرنیا است که در اینجا برای حمایت از آنها در طول این بحران” Newsom در بیانیه ای گفت. “ما همه در این با هم.”

اضافی $50 میلیون خواهد بود مطرح شده توسط Grantmakers در رابطه با مهاجران و پناهندگان که در حال حاضر دریافت 5.5 میلیون دلار سرمایه گذاری اولیه از چندین سازمان از جمله Emerson Collective, Blue Shield of California Foundation, کالیفرنیا وقف های جیمز ایروین بنیاد چان زوکربرگ ابتکار و یک اهدا کننده ناشناس.

توزیع از طریق جامعه-مدل کالیفرنیا تقریبا 150,000 کارگران ثبت نشده می توانید انتظار برای دریافت 500 دلار و یا تا 1000 $در هر خانوار و می توانید شروع به استفاده از ماه آینده.

“در این لحظه از بحران ملی مهاجران مستند نشده به خطر انداختن سلامت خود را به نمایندگی از بقیه از ما صرفه جویی در زندگی می کند که مراقبت های بهداشتی کارگران; مراقبت از عزیزان ما و رشد بسیاری از مواد غذایی ما بستگی دارد” Laurene Powell مشاغل موسس و رئيس جمهور از امرسون جمعی در بیانیه ای گفت: اصرار افراد و پایه به منظور کمک به صندوق.

تلاش در نظر گرفته شده برای کمک به کالیفرنیا پل شکاف تا زمانی که مقامات دولتی تصمیم به بازگشایی اقتصاد یک حرکت Newsom گفت: هنوز هفته دور.

بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد

در جلسه سهشنبه, او گفت که او در هماهنگی با فرمانداران کالیفرنیا سواحل غرب همسایگان اورگان و واشنگتن در زمانی که برای بلند کردن stay-در-خانه سفارشات و با تکیه بر شش شاخص های کلیدی برای تعیین زمانی که آن را امن خواهد بود برای تغییر از یک افزایش پاسخ به بازیابی.

کالیفرنیا شش شاخص برای اصلاح اقامت در خانه ترتیب عبارتند از:

  • توانایی برای نظارت و حفاظت از جوامع ما از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض;
  • توانایی برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر شدید COVID-19;
  • توانایی بیمارستان و سیستم های سلامت برای رسیدگی به موج;
  • توانایی برای توسعه درمان برای پاسخگویی به تقاضای;
  • توانایی برای کسب و کار مدارس و مراکز مراقبت از کودکان به حمایت فیزیکی فاصله; و
  • توانایی برای تعیین زمانی که به reinstitute اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم.

کالیفرنیا است که هنوز در تلاش برای افزایش آن تست ظرفیت یک جزء ضروری از سرکوب استراتژی — و خواهد شد به طور چشمگیری افزایش میزان آزمایشات انجام شده در روز قبل از مقامات راحتی می توانید محدودیت. Newsom گفت: تا پایان مارس او را به امید رسیدن به 25,000 آزمون در روز است.

بیشتر: کالیفرنیا روز دور از آن پیش بینی شده coronavirus اوج. در اینجا این است که چگونه دولت آماده برای ‘خم منحنی.’

هنوز او به اشتراک گذاشته است که در کالیفرنیا در حال نشان دادن نشانه هایی از موفقیت در مسطح منحنی. تعداد موارد جدید به رشد خود ادامه میدهد اما در حال شروع به کند. از صبح روز چهارشنبه وجود دارد بیش از 24,400 تایید کرد اما فقط با upticks در تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه. Newsom گفت: 1,175 نفر در حال حاضر در Icu در کالیفرنیا و “این خبر خوبی است.”

“ما هنوز وجود دارد,” او اضافه شده درخواست کالیفرنیا هوشیار باشند. در ضمن او وعده داده شده مقامات “تلاش خواهد کرد برای پیدا کردن مناطق بیشتری از حمایت بیش از روزها و هفته های آینده و قطعا در طول سال آینده به ما انتقال به برخی از نسخه عادی.”

گابریل کانن است که در کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>