کالیفرنیا تحت فشار قرار دادند به گوشت گاو تا انتخابات, امنیت, اما در نهایت سرنوشت بر عهده مقامات محلی

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا وزیر امور دفتر فرستاده Riverside County تقلا در فوریه 2019 هنگامی که آن را decertified رای گیری سیستم های شهرستان ثبت نام از رای دهندگان در نظر گرفته شده برای استفاده در مارس سال 2020 اولیه انتخابات.

“من می دانستم که وزیر امور خارجه بود و نگرانی های امنیتی با قدیمی کهنه سیستم رای گیری را, اما آن را به طور کامل decertified ظرف یک سال از انتخابات قطعا تعجب” Riverside County ثبت نام از رای دهندگان ربکا اسپنسر گفت.

2016 انتخابات در سراسر کشور برانگیخت گفتگو در مورد تامین امنیت انتخابات و دخالت خارجی و مطرح سوال جدید در مورد این که آیا ایالات متحده آمریکا بود اقدامات کافی برای حفاظت در برابر دستکاری. در پاسخ وزیر امنیت داخلی جی جانسون تعیین شده انتخابات تجهیزات به عنوان “زیرساخت های حیاتی” در ژانویه سال 2017 به افزایش نظارت و کفش جدید جریان بودجه برای دولت های ایالتی و محلی برای به روز رسانی دستگاه رای گیری.

با 20.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا بزرگتر رای دهندگان بیش از هر دولتی در این کشور است. و مسئولیت برای حفظ رای می افتد در دولت 58 استان ها و ثبت نام از رای دهندگان از جمله اسپنسر.

منابع موجود در این شهرستان ثبت ایستاده در خط مقدم از تامین امنیت انتخابات به طرز چشمگیری متفاوت است. در آلپ شهرستان که کمتر از 800 رای دهندگان ثبت شده در این شهرستان ثبت نیز دو برابر به عنوان منشی شهرستان. در لس آنجلس که 5.5 میلیون رای دهندگان ثبت نام, ثبت نام استخدام صدها و خود آن را اداره.

ثبت و مسئول نظارت بر انتخابات از آغاز تا پایان. آنها روند کاغذ بازی از نامزدهای محلی, ثبت نام رای دهندگان چاپ و پست الکترونیکی رای گیری, مدیریت حوزه و نظرسنجی کارگران شمارش نتایج و در نهایت ارسال آنها را به وزیر امور خارجه.

هر یک خود رای گیری ماشین آلات روش خاص خود را در مورد چگونه رای بازیگران و راه خود را از آموزش داوطلبان.

طرفداران طولانی استدلال یک سیستم غیر متمرکز را به حداقل می رساند خطرات ناشی از به طور فزاینده پیچیده هکرها. هیچ پایگاه داده مرکزی برای نفوذ و نوع ماشین های رای گیری متفاوت در سراسر کشور و کشور است.

اما برای مجلس Marc برمن D-پالو آلتو هر نمونه از دستکاری پتانسیل طنین انداز فراتر از یک فرد محلی حوزه قضایی است.

“انتخابات و پیشرفت های امنیتی از استفاده محدود اگر رای دهندگان نمی بر این باورند که انتخابات امن هستند و اگر آنها اعتماد به نفس است که نتایج انتخابات با دقت منعکس کننده اراده رای دهندگان” برمن رئیس کالیفرنیا مجمع کمیته انتخابات و Redistricting گفت.

پس از سال 2016 قانونگذاران دولت تلاش کرده اند به اعتصاب تعادل برمن گفت. آنها اقدام به تقویت نظارت و ایجاد استانداردهای یکنواخت در تامین امنیت انتخابات در حالی که همچنین اجازه می دهد شهرستانهای استان برای دیدار با نیازهای فردی خود را.

“تمرکز زدایی اجازه می دهد تا هر شهرستان به بهترین مقابله با آن خود را منحصر به فرد با چالش های, و اجازه می دهد تا آن را به پاسخگو به نیازهای آن رای دهندگان” او گفت:. “از سوی دیگر است که بدان معنی است که وجود دارد کمتر یکنواختی در برگزاری انتخابات — رای دهندگان در یک شهرستان ممکن است بسیار متفاوت رای گیری از تجربه بیش از یک رای دهنده در یک کشور همسایه شهرستان است.”

کالیفرنیا قوانین سخت در محل برای محافظت در برابر انتخابات دستکاری. از سال 2005 دولت را ملزم کرده است رای گیری ماشین آلات تولید کاغذ رای گیری برای بعد حسابرسی اهداف است. دولت قانون نیز منع انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با استفاده از ماشین های رای گیری است که برای اتصال به اینترنت و یا ذخیره نتایج.

پس از سال 2016 اسپنسر گفت: Riverside County حال اجرا روش های جدید برای حفاظت کارکنان از فیشینگ و مطمئن شوید که هیچ پورت USB در دسترس بود در رای گیری ماشین آلات. او شده است در تماس با اف بی آی و وزارت امنیت داخلی مقامات که تست کردم این شهرستان رای شمارش ماشین آلات با اسکن امنیتی.

اما شهرستانهای نیست سرعت نگه داشته با برخی از استانداردهای تعیین شده توسط دولت است.

پس از وزیر امور خارجه به روز شده در کالیفرنیا سیستم رای گیری استاندارد در سال 2014 به برآورده توصیه از آمریکا کمک کمیسیون 38 ایالت 58 شهرستانهای استان از جمله رودخانه تا به حال خریداری شده سیستم به مطابق با استانداردهای جدید.

بیشتر: کالیفرنیا نقش مهمی در دموکراتیک اولیه اما رای جدید مراکز می تواند به معنای سردرگمی

“در حالی که مقامات شهرستان را مشغول به کار مجدانه برای حفظ تجهیزات و در حال اجرا ما دموکراسی چهره ها به طور فزاینده تهدیدات پیچیده از نابکار بازیگران داخلی و خارجی. زمان در حال حاضر برای همه California counties به نوسازی رای گیری تجهیزات” وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت: در آن زمان.

Riverside County برنامه ریزی شده در ثبت و استفاده از ماشین آلات است که بیش از یک دهه دیگر در حال تولید است و در اصل خریداری شده به تعداد رای غیابی تنها. اما پس از decertified آنها توافق برای اجاره تجهیزات جدید برای به دست آوردن انطباق.

اسپنسر گفت که او انتظار می رود هزینه برای آمدن در حدود 19 میلیون دلار برای به روز رسانی زیرساخت ها است. برای $9 میلیون رودخانه شهرستان تصمیم به اجاره ماشین آلات جدید برای هشت سال, اضافه کردن به 31 میلیون دلار صرف شده در انتخابات تکنولوژی بیش از دو دهه است. دولت تحت پوشش $6 میلیون.

“ما واقعا لازم نیست یک انتخاب است. [وزیر امور خارجه را] گفت ما می تواند درخواست برای یک استثنا بود قادر به استفاده از یک سیستم رای گیری وجود دارد اما واقعا یک طرح از آنچه که فرایند خواهد بود” اسپنسر گفت.

شهرستانهای تا به حال به نگه داشتن سرعت با تغییر تکنولوژی و مورد نیاز دولت. دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا رای دهندگان به ثبت نام در روز انتخابات. پانزده شهرستانهای استان باید با اتخاذ روش های جدید در زیر این دولت رای دهندگان انتخاب عمل می کنند که به طور خودکار ارسال ایمیل آراء به همه رای دهندگان و اجازه می دهد آنها را به آنها را رها کردن در “رای مراکز” تا 11 روز قبل از انتخابات. در شهرستان ریورساید رای دهندگان باید این گزینه با استفاده از لمس صفحه نمایش به پای صندوق های رأی رفتند. این صفحه نمایش لمسی نیست به اینترنت متصل شده و نسخه قابل چاپ کردن یک مقاله رای گیری پس از اتمام.

با توجه به این پیچیدگی اندرو غار امنیت بین المللی همکار در دانشگاه استنفورد سایبری سیاست مرکز گفت: قرار دادن مقامات محلی در خط مقدم تامین امنیت انتخابات هر دو مزایا و معایب. مقامات محلی به طور کلی او گفت: در حال گریز از بالا به پایین دستورات از دولت فدرال است.

“چگونه صالح افرادی که مدیریت این سیستم در جریان است به طور گسترده ای متفاوت است و بستگی به سیستم های راه اندازی و مدیریت شده” اندرو غار امنیت بین المللی همکار در دانشگاه استنفورد سایبری سیاست مرکز گفت. “اما از سوی دیگر یک هک است که کمتر به احتمال زیاد قادر به مقیاس در سراسر کشور و یا کشور است.”

حتی اگر هک های موجود در حوزه های قضایی غار گفت: این ممکن است مهم نیست. در ایالات متحده, که در آن انتخابات ریاست جمهوری اغلب پایین آمده به نتایج فردی در شهرستانهای هر گونه نفوذ می تواند به اندازه کافی برای ایجاد بی اعتمادی در کل سیستم.

“این که آیا آن یک دشمن خارجی یا داخلی سیاسی بازیگر در تلاش برای بی اعتبار کردن نتیجه آنها نمی نیاز به مقیاس و یا نشان دادن یک اثر ملی به تضعیف اعتماد به نفس” او گفت:. “دیدن آن در یک محل و با استفاده از بلند گو حرف زدن از رسانه های اجتماعی به گسترش این کلمه می تواند تاثیر عظیمی.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>