کالیفرنیا در اینجا آنها آمده: ساندرز غالب جدید ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی فوق العاده روز سه شنبه جایزه

مایدزرت | No comments

برنی ساندرز دارای یک فرمانده دو رقمی سرب در آستانه کالیفرنیا دموکراتیک اولیه جدید, Suffolk دانشگاه/ایالات متحده آمریکا امروز ایالت نظرسنجی می یابد دادن سناتور ورمونت چشم انداز گرفتن سهم از بزرگترین گنجینه کنوانسیون هیئت در کشور در روز سه شنبه.

ساندرز در 35 درصد در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان و جلوتر از سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در 16 ٪ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در 14 ٪ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن در 12٪.

بررسی گرفته شده روز شنبه از طریق شنبه توسط تلفن ثابت و تلفن همراه را منعکس نمی کند هر گزاف گویی بایدن ممکن است از حالت جامد خود را پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه شنبه شب.

حتی پس از این نظرسنجی نشان داد که عمق ساندرز’ ایستاده در دولت است. “ساندرز برنده خواهد شد کالیفرنیا زیرا او برنده 45 درصد از رای دهندگان اسپانیایی و 59 درصد از رای دهندگان جوان گفت:” دیوید Paleologos مدیر Suffolk سیاسی مرکز تحقیقات. “هیچ دموکراتیک حریف می تواند جبران هر دو از این آماری مزایا به نفع خود.”

‘هنوز’: بایدن-ساندرز در سه شنبه تصادف به عنوان بزرگترین گنجینه ای از نمایندگان در انتظار

این نظرسنجی از 500 به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.4 درصد است.

روز یکشنبه بایدن استدلال کرد که خود را قوی نشان ساخته شده بود او را روشن وزش جایگزین برای ساندرز به تصویر کشیدن آن را به عنوان به طور موثر دو فرد مسابقه.

اما بایدن امیدوار است برای یک گشت یک دو چالش در کالیفرنیا: اتمام جلوتر از بلومبرگ که او نیز به تصویر می کشد خود را به عنوان قوی ترین وزش مدعی و رسیدن به 15% آستانه مورد نیاز برای ادعای سهم از کنوانسیون نمایندگان اختصاص داده شده توسط این نتایج در سطح ایالت و در آن 53 کنگره مناطق.

کالیفرنیا 415 متعهد نمایندگان 271 از آنها اختصاص داده شده توسط منطقه و دیگر 144 اعطا ایالت. دولت هیئت شامل بیش از یک پنجم از 1,991 رای مورد نیاز برای ادعای نامزدی ریاست جمهوری در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در ماه جولای.

اگر رقبای خود موفق به رسیدن به 15% آستانه ایالت و در برخی از کنگره مناطق ساندرز’ رفت و برگشت آن را بسیار مشکل تر برای نامزدهای دیگر به عقب در بقیه مقدماتی.

رای گیری مشکلات ؟ کالیفرنیا نقش مهمی در دموکراتیک اولیه اما رای جدید مراکز می تواند به معنای سردرگمی

اما کالیفرنیا نظرسنجی همچنین نشان می دهد که می تواند اتفاق می افتد اگر رای دهندگان تثبیت پشت یک نسیم جایگزین برای ساندرز که توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. مثلا ترکیب پشتیبانی از بلومبرگ بایدن پیت Buttigieg و ctq را در مجموع 42 درصد و هفت امتیاز بالاتر از ساندرز’ زمان ایستاده است.

میان پایین رتبه بندی نامزدهای Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا بود که در 7%; مینه سوتا بهداشت ، Klobuchar در 5% و لیبرال فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard در 3 ٪ در هر. Steyer کاهش یافته دموکراتیک مسابقه شنبه پس از پایان ناامید کننده در کارولینای جنوبی است.

کالیفرنیا بافندگی آزمون و همچنین برای بلومبرگ خواهد شد که در این انتخابات برای اولین بار روز سه شنبه. میلیاردر صرف یک مقدار بی سابقه ای از بخت خود را در آگهی های تلویزیونی در سراسر کشور از جمله بیش از 63 میلیون دلار در کالیفرنیا به تنهایی با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ نامزد صرف.

در سوففلک/ایالات متحده آمریکا امروز, نظرسنجی یکی از چهار احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان گزارش دادند که آنها در حال حاضر در رأی گیری که به معنی رای خود را نمی تواند تحت تاثیر بایدن را به گزاف گویی و یا بلومبرگ نهایی تلویزیون تبلیغ فشار. سیزده درصد در این گروه رای دادند بایدن به خوبی پشت ساندرز (27%), وارن (22%) و رادیو فردا (17%).

که گفت: کمتر کالیفرنیا رای دهندگان خود بازگشت زود هنگام برگه های رای از در این مرحله قبلی مسابقات با توجه به تجزیه و تحلیل سیاسی داده Inc., گزارش سیاسی. که می تواند منعکس کننده تمایل برخی به ببینید که چگونه این مسابقه بود و مرتب کردن قبل از تصمیم گیری.

کالیفرنیا به طور سنتی برگزار اولیه آن در ماه ژوئن اغلب پس از نامزدی ریاست جمهوری حل و فصل شد. در این سال, پرجمعیت ترین ایالت نقل مکان کرد و تا سه شنبه در مارس 3, هنگامی که در مجموع از 14 ایالت و قلمرو رای خواهد داد. تعدادی از نمایندگان در خطر است, مرداب آن اختصاص داده شده توسط چهار, مسابقات, در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

سه شنبه: کالیفرنیا نقش مهمی در دموکراتیک اولیه اما رای جدید مراکز می تواند به معنای سردرگمی

در کالیفرنیا نظرسنجی ساندرز’ پشتیبانی نامتناسب جوان نر و لیبرال. 51% اکثریت لیبرال ها حمایت سناتور ورمونت در مقایسه با 17 درصد تعدیل می شود و 12 درصد از محافظه کاران است. بایدن را بهترین در میان میانه بلومبرگ در میان محافظه کاران است. ساندرز با حمایت خیره کننده 59 درصد از کسانی که 35 و جوان دیگر نامزد شکست را به دو رقمی – و 45 درصد از اسپانیایی ها.

ساندرز’ آخرین نظرات ستایش رژیم کاسترو در کوبا خود را برای سواد آموزی و برنامه های بهداشت انجام برخی از هزینه های او را: 25% گفت: آنها ساخته شده و آنها کمتر به احتمال زیاد به حمایت از او; 8% گفت: آنها ساخته شده آنها را بیشتر به احتمال زیاد به حمایت از او. وجود دارد یک نسل تقسیم بر ساندرز’ سخنان: در میان کسانی که 56 تا 65 سال 36 درصد گفته اند که نظرات آنها کمتر به احتمال زیاد به حمایت Sanders. در میان کسانی که 35 سال و کمتر و کمتر از نیمی از این تعداد 17 درصد احساس می شود که در راه است.

نگرش نیز تقسیم بر اینکه آیا نامزد حزب دموکرات که می رسد در این کنوانسیون با حمایت اکثر نمایندگان باید نامزد حتی اگر او نمی رسید اکثریت. تحت پارتی قوانین اگر نامزد برنده نامزدی در اولین رای گیری unpledged “superdelegates” خواهد بود قادر به رای دادن در دوم انتخابات. بسیاری از کسانی که حزب به طور منظم در نظر گرفته می شوند بیشتر احتمال دارد به عقب بایدن از Sanders.

قریب به اتفاق 79 درصد از ساندرز هواداران گفت: نامزد با بیشترین نمایندگان باید نامزد حتی اگر او و یا او نمی رسید اکثریت است. فقط 44 درصد از بایدن حامیان توافق رسیدند.

بازرگانی Suffolk دانشگاه و ایالات متحده آمریکا امروز در زمان جداگانه بررسی 300 به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان در شهرستان کنترا کوستا ایالت یک bellwether کانتی در کالیفرنیا که از سال 2004 ثبت کرده است رای گیری می گرداند که از نزدیک پیگیری ایالت نتایج.

در کنترا کوستا ساندرز بود و در 34 درصد بلومبرگ در 18 ٪ و بایدن و وارن در 11٪. نظرسنجی گرفته شده توسط تلفن ثابت و تلفن همراه روز شنبه از طریق شنبه, دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 5.7 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>