کالیفرنیا خانه های بیش از 4,200 بی خانمان در هتل ها; COVID-19 تلفات 1,072 بازدید

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز شنبه گفت: کالیفرنیا امن هتل و متل اتاق برای بیش از 4200 نفر بود که بدون مسکن به ارائه آنها را در یک مکان امن به پناهگاه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت یک واکنش سریع است که می تواند به مدت طولانی در مفاهیم چگونه دولت دستگیره مسئله بی خانمانی.

در اوایل ماه آوریل دولت راه اندازی “پروژه Roomkey” با هدف ارائه 15,000 هتل و متل اتاق برای افراد بی خانمان. با حدود 108,000 مردم بدون سرپناه در هر روز داده شده در سطح ایالت, دولت برنامه ریزی برای اولویت بندی اتاق برای کسانی که coronavirus کسانی که ممکن است در معرض و کسانی که آسیب پذیر هستند که به دلیل سن یا وضعیت سلامت.

تا کنون دولت امن حدود 11,000 اتاق قرار داده شده 4,211 افراد وارد شده به یک توافق با متل 6 به استفاده از 47 هتل برای 5 ، 000 اضافی و یا تا اتاق Newsom گفت شنبه.

“دولت تا به حال یک بحران در این مسئله بی خانمانی و قبل از بحران COVID-19,” Newsom گفت. “اما در این بحران را تشدید که بحران است.”

وی با تمجید از یک تعداد انگشت شماری از دولت های محلی از جمله Riverside County, که در آن در مورد 323 نفر بوده است قرار دارد — برای استقبال از پروژه Roomkey اما گفت که برخی از دیگران نمی پریدن در هیئت مدیره.

او اذعان کرد که سیاستمداران محلی ممکن است در مواجهه با “NIMBYism” در مورد برنامه اما خواست آنها را به در نظر گرفتن بیشتر زمینه و اخلاق مردم مسکن نیاز دارند.

“هیچ کس می ایستد بلندتر از آن دسته از رهبران که خم بر روی یک زانو به کمک به بلند کردن هر یک از دیگر,” او گفت:. “بنابراین شهرستانها که در حال مسدود کردن این تلاش های, لطفا در نظر اخلاق از کسانی که تصمیم گیری.”

Newsom گفت که وزارت امور خارجه با هدف ادامه برنامه در برخی از فرم و حتی پس از همه گیر آسانسور از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی و یا بشردوستانه سازمان. توافق جدید با متل 6 قرار دادن 47 خواص در سراسر کشور فراهم می کند “قالب” او گفت:.

“ما می خواهید را به استفاده از فرصت زمانی که ما آمده ایم از این به این دارایی ها به وال استریت صندوق های سرمایه گذاری,” او گفت:.

Newsom را ارائه نمی دهد در مجموع هزینه برای پروژه Roomkey اما این برنامه این است که میله میله به دریافت 75% بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال. بقیه هزینه خواهد شد به عهده دولت های ایالتی و محلی.

در شهرستان ریورساید این برنامه هزینه خواهد شد حدود 2 میلیون دلار از طریق پایان ماه مه گفت: اطلاعات عمومی افسر بروک Federico. که شامل پول پرداخت به هتل ها, هزینه های مواد غذایی و پرداخت برای caseworkers که انجام می دهند کمک رسانی در encampments و کمک به اتصال افراد به خدمات اجتماعی Federico گفت.

تا کنون در این شهرستان است و قرار است در مورد 323 نفر در این برنامه اما نزدیک به 2000 اتاق های ارائه شده توسط هتل ها و متل ها که می خواهند به شرکت Federico گفت.

با سفر در دنیای مجازی وقفه و مداوم در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش, هتل ها و متل می توانید با استفاده از این برنامه به عنوان یک راه برای کسب درآمد در حالی که در غیر این صورت تعطیل و یا محدود در آنها خدمت می کنند.

شهرستان و دولت باید هر دو کاهش یافته است به نام هتل ها که در حال شرکت با استناد به یک تمایل به احترام به حریم خصوصی مردم در کوپن برنامه و ایمنی از خواص.

اما شرکت هتل ها و متل ها در کویر چشمه های آب گرم Indian Wells, Indio, نخل کویر و پالم اسپرینگز با توجه به کنار رودخانه شهرستان است.

بیشتر: بهبود COVID-19 بیمار برای اهدای پلاسما در لا کوئینتا که ممکن است درمان برای بیمار انتقادی

بیشتر: جمع آوری اعانه برای حمایت از سخت ضربه Coachella Valley گردشگری و هتلداری, صنایع

پیشرفت در مسکن unsheltered افراد می آید به عنوان تلفات عبور از 1000 در دولت — روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش 87 بیشتر مرگ و میر در مجموع 1,072. Newsom گفت: یک روز پرش مشخص شده یکی از بزرگترین جهش ها در مرگ و میر پس از آغاز بحران.

Newsom گفت: دولت 28,963 تایید موارد coronavirus با 3,221 مردم در بیمارستان ها با 1,173 از کسانی که در ICU تخت.

او همچنین گفت که دولت در حال حاضر نظارت بر بیش از 400 پرستاری ماهر و امکانات 3,500 کارکنان و بیماران با استناد به سه شیوع بیماری در شهرستان تولار شهرستان به ویژه شدید.

به عنوان جمعه 261 پرستاری ماهر امکانات در سراسر کالیفرنیا گزارش با داشتن یک یا بیشتر COVID-19 موارد در میان یا یک مقیم و یا یک از کارکنان. وجود دارد 1,290 کارکنان با موارد و 1,760 بيماران مبتلا به کروناویروس; همراه است که نشان دهنده 10.5 درصد از دولت در مجموع تعداد موارد تایید شده.

“این فقط یک یادآوری است که هیچ یک از ما از این بیماری ایمنی,” او گفت:. “و پس از آن اگر ما مصرف آن را متوقف به طور جدی ما را از عواقب جدی داشته باشد.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>