کالیفرنیا خانه های بیش از 4,200 بی خانمان در هتل ها; بهبود بیمار برای اهدای پلاسما

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز شنبه گفت: کالیفرنیا امن هتل و متل اتاق برای بیش از 4200 نفر بود که بدون مسکن به ارائه آنها را در یک مکان امن به پناهگاه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت یک واکنش سریع است که می تواند به مدت طولانی در مفاهیم چگونه دولت دستگیره مسئله بی خانمانی.

در اوایل ماه آوریل دولت راه اندازی “پروژه Roomkey” با هدف ارائه 15,000 هتل و متل اتاق برای افراد بی خانمان. با حدود 108,000 مردم بدون سرپناه در هر روز داده شده در سطح ایالت, دولت برنامه ریزی برای اولویت بندی اتاق برای کسانی که coronavirus کسانی که ممکن است در معرض و کسانی که آسیب پذیر هستند که به دلیل سن یا وضعیت سلامت.

تا کنون دولت امن حدود 11,000 اتاق قرار داده شده 4,211 افراد وارد شده به یک توافق با متل 6 به استفاده از 47 هتل برای 5 ، 000 اضافی و یا تا اتاق Newsom گفت شنبه.

“دولت تا به حال یک بحران در این مسئله بی خانمانی و قبل از بحران COVID-19,” Newsom گفت. “اما در این بحران را تشدید که بحران است.”

وی با تمجید از یک تعداد انگشت شماری از دولت های محلی از جمله Riverside County, که در آن در مورد 323 نفر بوده است قرار دارد — برای استقبال از پروژه Roomkey اما گفت که برخی از دیگران نمی پریدن در هیئت مدیره.

او اذعان کرد که سیاستمداران محلی ممکن است در مواجهه با “NIMBYism” در مورد برنامه اما خواست آنها را به در نظر گرفتن بیشتر زمینه و اخلاق مردم مسکن نیاز دارند.

“هیچ کس می ایستد بلندتر از آن دسته از رهبران که خم بر روی یک زانو به کمک به بلند کردن هر یک از دیگر,” او گفت:. “بنابراین شهرستانها که در حال مسدود کردن این تلاش های, لطفا در نظر اخلاق از کسانی که تصمیم گیری.”

Newsom گفت که وزارت امور خارجه با هدف ادامه برنامه در برخی از فرم و حتی پس از همه گیر آسانسور از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی و یا بشردوستانه سازمان. توافق جدید با متل 6 قرار دادن 47 خواص در سراسر کشور فراهم می کند “قالب” او گفت:.

“ما می خواهید را به استفاده از فرصت زمانی که ما آمده ایم از این به این دارایی ها به وال استریت صندوق های سرمایه گذاری,” او گفت:.

Newsom را ارائه نمی دهد در مجموع هزینه برای پروژه Roomkey اما این برنامه این است که میله میله به دریافت 75% بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال. بقیه هزینه خواهد شد به عهده دولت های ایالتی و محلی.

در شهرستان ریورساید این برنامه هزینه خواهد شد حدود 2 میلیون دلار از طریق پایان ماه مه گفت: اطلاعات عمومی افسر بروک Federico. که شامل پول پرداخت به هتل ها, هزینه های مواد غذایی و پرداخت برای caseworkers که انجام می دهند کمک رسانی در encampments و کمک به اتصال افراد به خدمات اجتماعی Federico گفت.

تا کنون در این شهرستان است و قرار است در مورد 323 نفر در این برنامه اما نزدیک به 2000 اتاق های ارائه شده توسط هتل ها و متل ها که می خواهند به شرکت Federico گفت.

با سفر در دنیای مجازی وقفه و مداوم در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش, هتل ها و متل می توانید با استفاده از این برنامه به عنوان یک راه برای کسب درآمد در حالی که در غیر این صورت تعطیل و یا محدود در آنها خدمت می کنند.

شهرستان و دولت باید هر دو کاهش یافته است به نام هتل ها که در حال شرکت با استناد به یک تمایل به احترام به حریم خصوصی مردم در کوپن برنامه و ایمنی از خواص.

اما شرکت هتل ها و متل ها در کویر چشمه های آب گرم Indian Wells, Indio, نخل کویر و پالم اسپرینگز با توجه به کنار رودخانه شهرستان است.

پیشرفت در مسکن unsheltered افراد می آید به عنوان تلفات عبور از 1000 در دولت — روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش 87 بیشتر مرگ و میر در مجموع 1,072. Newsom گفت: یک روز پرش مشخص شده یکی از بزرگترین جهش ها در مرگ و میر پس از آغاز بحران.

Newsom گفت: دولت 28,963 تایید موارد coronavirus با 3,221 مردم در بیمارستان ها با 1,173 از کسانی که در ICU تخت.

او همچنین گفت که دولت در حال حاضر نظارت بر بیش از 400 پرستاری ماهر و امکانات 3,500 کارکنان و بیماران با استناد به سه شیوع بیماری در شهرستان تولار شهرستان به ویژه شدید.

“این فقط یک یادآوری است که هیچ یک از ما از این بیماری ایمنی,” او گفت:. “و پس از آن اگر ما مصرف آن را متوقف به طور جدی ما را از عواقب جدی داشته باشد.”

Riverside County گزارش 145 موارد جدید پنج مرگ و میر

Riverside County مقامات بهداشت شنبه گزارش 145 جدید کروناویروس موارد و پنج ویروس جدید مربوط به مرگ و میر.

شهرستان در حال حاضر دارای 2,602 فتح کرد گرفته شد موارد و 74 مرگ و میر. این شهرستان همچنین گزارش شده است که 215 نفر در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19, 69 که در بخش های مراقبت ويژه. این شهرستان گزارش شده است که 32,779 آزمایشات تجویز شده است.

در مجموع 610 مردم را بهبود مقامات گفت که بیش از 66 روز جمعه گزارش داد.

Riverside County مقامات نیز ارائه دموگرافيک مرگ و میر نژاد و قومیت. تا کنون تفکیک موارد است: سه Asian/جزایر اقیانوس آرام; سه Black; 19 Latinx; یکی از بومیان آمریکا; 27 White; دو ناشناخته است. که داده شد, آخرین به روز رسانی جمعه بعد از ظهر با توجه به این شهرستان است.

پس از پنج مرگ و میر نژاد و قومیت افزایش یافته است به شرح زیر است: آسیا/جزایر اقیانوس آرام (3); سیاه و سفید (1); Latinx (10); سفید (5).

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 496 موارد مثبت در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه 22 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 57 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 83 موارد و 1 مرگ
 • دزرت هات اسپرینگز: 26 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 105 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • La Quinta: 42 نفر و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 74 نفر و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 76 مورد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 23 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 20 نفر و 0 مرگ و میر; واحه: 4 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 7 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 28,963 موارد مثبت و 1,072 مرگ رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت شنبه.

بهبود COVID-19 بیمار برای اهدای پلاسما در لا کوئینتا

LifeStream بانک خون برنامه ریزی شده است برای جمع آوری آن برای اولین بار نقاهت اهدای پلاسما از یک بهبود COVID-19 بیمار صبح روز شنبه در لا کوئینتا.

افرادی که بهبود از coronavirus ممکن است سیستم ایمنی بدن-افزایش آنتی بادی ها در پلاسما به نام نقاهت پلاسما است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کسانی که در حال مبارزه با COVID-19.

“هر چند نقاهت پلاسما شده است به طور کامل ثابت می شود موثر در بيماران مبتلا به COVID-19 وجود دارد نشانه های دلگرم کننده از مطالعات اولیه” گفت: دکتر جو Chaffin, LifeStream افسر ارشد پزشکی. “با جمع آوری این محصول LifeStream مفتخر است برای کمک به بیمارستان های توسعه درک بهتر از استفاده از نقاهت پلاسما برای بیماران در نیاز ناامید.”

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

در جای دیگر دیگر اهدای خون شرکت شروع جمع آوری نقاهت پلاسما از جمله Vitalant در همکاری با کلینیک مایو. یک مرد از منطقه ققنوس برای اولین بار بود Arizonan به کمک او پلاسما در اوایل این هفته پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 آریزونا جمهوری گزارش شده است. UCLA نیز پذیرش پلاسما کمک های مالی برای یک آزمایش علمی, و برای درمان.

شنبه بالقوه دهنده روبرو شده است همه پیش غربالگری اهدا الزامات اما دیگر معیار مانند هموگلوبين اساسی علائم حیاتی و دقیق تاریخچه بهداشت سوالات نیز راضی خواهد شد در جهت کمک مالی برای ادامه و با توجه به آزادی مطبوعات از LifeStream.

چند تا از LifeStream بیمارستان شرکای عامل تحت غذا و دارو پروتکل های آماده به مراجعه اهدا کنندگان بالقوه است که باید برای بهبود حداقل 14 روز پس از علائم خود را حل و فصل آزادی مطبوعات می گوید.

قرار ملاقات با LifeStream مورد نیاز برای اهدای پلاسما ، اهدا کنندگان بالقوه باید قبل از نمایش توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و LifeStream کارکنان.

این شرکت فراهم می کند محصولات خونی و خدمات به بیش از 80 بیمارستان در جنوب کالیفرنیا. تنظیم یک قرار ملاقات برای اهدای پلاسما و یا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 909-386-6837 و یا رفتن به lstream.org/covidplasma.

دهم سان برناردینو شهرستان کلانتر کارمند تست مثبت

یک پرستار که با این نسخهها کار در اصلاحات برای San Bernardino County Sheriff بخش دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دهم کسی در این اداره تا کنون.

بخش های آموخته شده از پرستار مورد در صبح روز جمعه گفت: اطلاعات عمومی افسر مدل لباس Bachman.

پرستار شده است در تعطیلات از آوریل 3 است و دوره نقاهت در خانه.

San Bernardino County مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش 123 جدید کروناویروس موارد و دو ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. شهرستان در حال حاضر دارای 1,219 موارد و 57 مرگ و میر.

این شهرستان همچنین گزارش داد که 12,472 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19. نرخ مثبت است 9.8%.

همانطور که از شنبه, سان برناردینو شد شهر با بیشترین coronavirus موارد در 136. یوکایپا تا 120 موارد است.

شنبه 123 موارد جدید نشان دهنده یک 11% پرش در شهرستان به طور کلی تعداد موارد از روز جمعه زمانی که کل بود در 1,096.

هفت کارکنان در شهرستان اصلاحات گروه آزمایش مثبت به علاوه سه در گشت عملیات Bachman گفت.

پنج نفر از کارکنان که آزمایش مثبت بهبود یافته اند. پنج نفر دیگر هنوز در دوره نقاهت در خانه.

موارد قبلی در این بخش عبارتند از: معاون اختصاص داده شده به یک گشت ایستگاه به عنوان یک کارآگاه دو حرفه ای کارکنان و اعضای دیگر معاون اختصاص داده شده به گشت و چند تن از نمایندگان اختصاص داده به اصلاحات است.

در کنار رودخانه شهرستان حدود 180 زندانیان و اداره کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Imperial County گزارش 143 موارد جمعه. مرگ و میر باقی می ماند در ، در مجموع 1,101 بیماران آزمایش شده اند برای coronavirus.

Imperial County, مقامات گفت: 42 نفر بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>