قانونگذاران کالیفرنیا تقاضا بیشتر پاسخ در مورد هزینه های COVID-19 پاسخ

مایدزرت | No comments

در یک جلسه کشیده است که بیش از چهار ساعت روز شنبه, کالیفرنیا مجمع کمیته بودجه برگزار شد اولین قانونی نظارت شنوایی چگونه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قصد دارد به رهبری دولت را از طریق coronavirus همه گیر و چگونه برآورد 7 میلیارد دلار در هزینه های اضطراری صرف شده بودن.

با مهلت دوباره کاری دولت بودجه فقط هفته دور 11 قانونگذاران در سراسر این کمیته اتاق ابراز نا امیدی بیش از کمی اطلاعات آنها دریافت کرده اند تا کنون.

“اورژانس قدرت که داده بودند با درک درستی که این امر می تواند برای یک مقدار مشخصی از زمان با احتیاط گفت:” مجلس فیل تینگ یک دموکرات از سان فرانسیسکو که ریاست کمیته بودجه. “این نه به این معنا که وجود دارد بررسی خالی و یا ما فقط می تواند پس از اطلاع از هزینه شد و در حال حاضر متعهد به.”

گابریل Petek یک تحلیلگر با دولت مستقل قانونی تحلیلگر دفتر, توصیه می شود که دولت باید به زودی تغییر از واکنشی به فعال در سفارش به آدرس انتظار عواقب مالی از بحران است. گفت که “ما نقل مکان کرد از فاز اولیه, این قسمت,” او گفت: قوه مقننه خواهد نیاز به اطلاعات دقیق تر رو به جلو به طور خاص در Newsom را برنامه ریزی برای ماه های آینده هزینه های این برنامه و نحوه فرماندار پیشنهاد می کنم به آنها پرداخت. که اطلاعات Petek گفت: هنوز در دسترس ساخته شده است به قانونگذاران.

در حالی که بسیاری از قانونگذاران در زمان زمان به قهرمان فرماندار سریع اقدامات به مسئله ایالت اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و موفقیت در “مسطح منحنی” کالیفرنیا تایید موارد مرگبار COVID-19 آنها گفت: آنها تا به حال تا حد زیادی شده است از سمت چپ کلیدی-تصمیم گیری — که اغلب آنها آموخته شده در مورد ایالت سفارشات از رسانه ها و یا در زمان واقعی در طول Newsom روزانه به روز رسانی.

“نیاز به دریافت اطلاعات دقیق به ترکیبات مورد آنچه اتفاق می افتد سخت بود” مجلس ویلیام موجب دانا نقطه جمهوریخواه گفت. مجلس جیم چوب یک دموکرات از سانتا رزا باز نظرات خود را با ستایش فرماندار کار می کنند اما اصرار داشت آن را به حال شده است مانع مقاومت شامل قانونگذاران در کلید بحث و آن را به نام “فرصت از دست رفته.”

بیشتر: کالیفرنیا می تواند دولت را در سخت ترین ضربه از نظر مالی توسط coronavirus. است که آن را آماده است ؟

مجلس آدم های خاکستری, D-مرسد او گفت: “تحسین دولت برای رویکرد چند وجهی به سرعت گسترش” و افزود که بسیاری انجام شده است حق است. “با این که” او افزود: “آن زمان برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر است.”

او همچنین ابراز نگرانی در مورد چگونه جوامع روستایی ممکن است سمت چپ از برنامه های بازیابی و بیشتر تمرکز در مراکز شهری که در آن بزرگتر شیوع بیماری رخ داده است.

“ما اغلب به ما گفته شده در مناطق روستایی کالیفرنیا است که ما در حال رفتن به مراقبت گرفته شود بعد,” او گفت: “بعد از هرگز نمی آید.” دیگران را مورد سوال درجه که Newsom قادر به عمل به تنهایی — با وجود اضطراری اعلام شده است.

معاون صندلی مجلس Jay Obernotle یک جمهوری خواه که نشان دهنده 33rd منطقه در بخش جنوب شرقی از دولت نگرانی در مورد اینکه آیا Newsom اقدامات رفت و فراتر از محدودیت های خود را ،

“من سوال شد که آیا این مورد نیاز بود یا نه این بود که عاقلانه” Obernotle پرسید. “سوال من این بود که آیا فرماندار قدرت قانونی برای خرج کردن در شبکه امنیت اجتماعی برنامه های خود را.”

مقامات دولتی وعده جزئیات در هفته آینده

اعضای Newsom دولت از جمله مقامات از بخش خدمات اورژانس و بهداشت و خدمات انسانی, سرمایه گذاری که با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس در تلاش برای پاسخ به این کمیته تقاضا برای اطلاعات و پاسخ به طیف گسترده ای از سوالات

در میان موضوعات در ذهن قانونگذاران شد: وضعیت مالی صندوق بیمه بیکاری مقیاس COVID-19 تست های مورد نیاز برای انتقال به عقب به سمت عادی چگونه و از چه زمانی بودجه فدرال خواهد بود توزیع و مسائل دیگر آنها نیاز به جریان در قبل از پرداختن به بودجه تجدید نظر به دلیل در اواسط ماه مه.

اما وجود دارد برخی از سوالات آنها نمی تواند در عین حال ،

Vivek Viswanathan رئیس معاون بودجه در وزارت مالیه گفت که آنها مشغول به کار بودند در مارس تجدید نظر است که “قابل توجهی وجود دارد عدم قطعیت است.” او اضافه کرد که او و گروه او را به گفتن بیشتر در مورد هزینه ها در هفته ها و ماه آمده است اما حمایت دولت فدرال خواهد بود کلید. در حال حاضر 15 میلیارد دلار در بودجه فدرال در حال آمدن است به کالیفرنیا شکاف بین دولت و دولت های محلی.

“این کافی نیست,” او اضافه شده گفت: بودجه “نمی خواهد از بین بردن برخی از گزینه های دردناک کالیفرنیا را داشته باشد.”

در یکی تا حدودی تنش بین تینگ و مارکو Mijic مدیر اقدام در دفتر ایالتی سلامت برنامه ریزی و توسعه در بخش سلامت و خدمات انسانی تینگ بارها و بارها خواسته دقیقا چگونه بسیاری از آزمون کالیفرنیا خواهد نیاز به انجام قبل از بلند کردن برخی از اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. Mijic — که در پاسخ با تاکید بر این که موضوع را با زنجیره تامین وجود دارد که کافی نیست سواب برای جمع آوری نمونه — قادر به ارائه پاسخ. امیدوار است که آژانس را از اطلاعات این هفته گفت که دولت در مسیر رسیدن به Newsom هدف از داشتن ظرفیت کافی برای انجام 25,000 آزمون در روز 1 ماه مه. به تاریخ 290,500 آزمون انجام شده است.

مقامات دولت نیز کاهش یافته است به آدرس یک بحث 1 میلیارد دلار قرارداد دولت وارد شده به صورت ماسک از یک شرکت چینی با سابقه فروش محصولات معیوب و گفت که فاش کردن جزئیات این توافق می تواند تاثیر منفی زنجیره تامین.

در پایان جلسه تینگ به این نتیجه رسیدند که — به خصوص با بسیاری از سوالات باقی مانده وجود دارد نیاز به بحث بیشتر بین مجلس و فرماندار دولت. و تاکید کرد که قانونگذاران سخت کار می کرد در سال های اخیر برای تقویت ذخایر دولت “ما می خواهید به می گویند که چگونه این ذخیره خرج بودن است,” او گفت:.

این کمیته را دوباره دیدار دوشنبه آینده به تمرکز بر روی بهبود است.

“ما ایمان کامل در ولایت” تینگ افزود: “اما ما احساس می کنیم بسیار مهم نقش به خصوص در تخصیص منابع است.”

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>