کالیفرنیا نقل مکان اولیه خود را تا به رقابت با رای گیری اولیه متحده, Iowa. آیا کار می کند ؟

مایدزرت | No comments

پس از انتخابات ریاست جمهوری مدعی جو بایدن و سناتور الیزابت وارن تصمیم به جست و خیز کالیفرنیا از حزب دموکرات سالانه مبنی در لانگ بیچ در ماه نوامبر حزب صندلی زنگ زده هیکس ارائه برخی از مشاوره اشاره کرد: “شما باید تجدید نظر خود را غلط تصمیم به عموم حمله کالیفرنیا دموکرات و لاتین رای دهندگان در سراسر کشور,” او گفت:.

مشرف طلایی دولت هیکس هشدار داد فقط در مورد دولت رای دهندگان بلکه منعکس کننده به طور گسترده تر در انتخابات روش نسبت به Latinos که حدود یک سوم از کالیفرنیا 20 میلیون ثبت نام رای دهندگان. لس آنجلس به تنهایی بیشتر Latino ساکنان نسبت به کل جمعیت از آیووا و نیوهمپشایر ترکیب شده است.

هیکس تنها کسی نیست که در انتظار توجه بیشتری از نامزدها در اوایل مسابقه اولیه. کالیفرنیا قانونگذاران 2½ سال پیش تصمیم به پیشبرد امور خارجه اولیه به مارس از ماه ژوئن امید به نوبه خود دولت را به 20 میلیون ثبت نام رای دهندگان و ملت-شکوه 494 نمایندگان آنها ارسال به کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای از afterthoughts به kingmakers.

“گلدن استیت دیگر نمی خواهد سقوط به گذشته در محل ریاست جمهوری نامزد روند” وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت: در آن زمان. “نامزد نمی خواهد بود قادر به چشم پوشی از بزرگترین و متنوع ترین دولت در کشور به عنوان آنها به دنبال کشور ما بالاترین مقام.”

اما همه چیز نیست و دقیقا معلوم است که راه.

در حالی که نامزدها باید بازدید کالیفرنیا در اوایل انتخابات فصل بیش از در گذشته چرخه آیووا خورده است تا بسیار بیشتر از نامزدها ، پس از شروع 2019 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را ساخته اند 2,084 حضور در آیووا با توجه به تعداد ردیاب منتشر شده توسط Des Moines, ثبت نام و به نظر می رسد فقط در 172 رویدادهای عمومی در کالیفرنیا, با توجه به تعداد ردیاب منتشر شده توسط ساکرامنتو زنبور عسل.

آن را هنوز هم در اوایل هر چند هیکس گفت: در روز جمعه.

“وجود دارد مقدار زیادی از تاب و چرخش تا قبل از سه شنبه. اما نامزدان ریاست جمهوری را در ارتباط با رای دهندگان کالیفرنیا در راه و در جوامع دیده نمی شود در چرخه ی قبلی,” کالیفرنیا حزب دموکرات صندلی گفت.

“با بیش اولیه آراء در کالیفرنیا قبل از سه شنبه از همه آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی در ترکیب مطمئنم که ما همچنان به دیدن نامزدها و مبارزات خود را به طور فعال در ساخت خود را به کالیفرنیا دموکرات و هیچ حزب اولویت رای دهندگان را انتخاب کنید که برای شرکت در مقدماتی حزب دموکرات — سمت راست 3 مارس.”

دو سوم از تمام رای دهندگان کالیفرنیا را دریافت برگه های رای خود را در پست الکترونیکی در روز دوشنبه — همان روز مردم آیووا نمایندگان شان را در خود معروف قفقاز. کالیفرنیا که رای توسط پست الکترونیکی به مراتب بیشتر از تعداد افرادی که شرکت در آیووا قفقاز; 239 ٬ 000 دوبلکس در آیووا دموکراتیک حزبی در سال 2008.

کالیفرنیا رای دهندگان که رای توسط پست الکترونیکی سرمایه گذاری خواهد شد به پای صندوق های رای در مارس 3, همراه با رای دهندگان در 13 سایر شنبه متحده است. در آن برگه های رای بوده اند را شمارش در آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نوادا.

‘قابل توجه تفاوت’

مردم آیووا نمایندگان شان را بلند گرفته شده غرور خود را در نقش منحصر به فرد در انتخاب نامزدهای ریاست جمهوری. اما با جمعیت ایالات متحده — و دموکراتیک رای دهندگان در حال رشد بیشتر و متنوع مردم آیووا نمایندگان شان مواجه شده اند سوال در مورد اینکه آیا بزرگتر و متنوع تر ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس در حال به حاشیه رانده شده توسط اولیه برنامه.

“آیووا تا به حال آن انجمن از سال 1972. ما تغییر زیادی به عنوان یک کشور تقریبا در 50 سال” جولین کاسترو سابق HUD وزیر امور خارجه که کاهش یافته و خارج از مسابقه در Jan. 2 پس از تلاش برای به دست آوردن کشش در رای گیری اولیه متحده گفت اخبار صبح دالاس در ماه نوامبر. “من و بعد فورا رفت واز خواسته بیشتر در مورد اتانول در آیووا از من همیشه در مورد جرم حمل و نقل و یا حمل و نقل یا دیگر فیلمهای مسائل است.”

آلیسون انگل Des Moines صرف چهار ماه در آفتاب جنوب کالیفرنیا در هر سال برای فرار از نامهربان, آیووا, زمستان, اما او هنوز هم می خواهد برای شرکت در Hawkeye دولت معروف برای اولین بار-در-این-ملت حزبی. بنابراین او اعمال شده به یک میزبان از روز دوشنبه 99 “ماهواره قفقاز” برای مردم آیووا نمایندگان شان که می توانید آن را به خانه او و 111 دیگر آیووا snowbirds را با هم خود را به ریاست جمهوری انتخاب در پالم اسپرینگز در روز دوشنبه.

تقسیم وقت خود را بین آیووا و کالیفرنیا انگل شنیده رشد کر از رای دهندگان سوال که چرا آیووا و نیوهمپشایر — کوچک نسبتا همگن متحده — نخست حفظ موقعیت در ابتدای اولیه انتخابات.

“[آیووا] همگن تر — که معتبر شکایت اما من همچنین فکر می کنم مردم خیلی بیشتر از لحاظ سیاسی درگیر تا حدی به دلیل آن بود که آبی دولت و سپس قرمز دولت است و در حال حاضر نوع 50-50” او گفت:. “وجود دارد یک تفاوت قابل توجه تا آنجا که به مشارکت سیاسی.”

ساندرز’ منجر به گسترش در کالیفرنیا سنجی

در حالی که بایدن وارن دیابت برنی ساندرز من-Vt., و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg داد و ستد شده آگهی در آیووا برای چند ماه باقی می ماند و تا حدودی خوشه در اکثر آیووا, نظر سنجی, ساندرز است که موجی در میان دموکرات اولیه رای دهندگان در کالیفرنیا است.

سه نظرسنجی ها از احتمال کالیفرنیا دموکراتیک اولیه رای دهندگان نشان داد ساندرز در حال رشد منجر شود او ساخته شده است به تدریج در سراسر 2019.

یک کنگره نظرسنجی هفتگی با +/- 3 درصد خطا نشان داد ساندرز در 24 درصد جلوتر از وارن (21%) بایدن (20%) و بقیه در این زمینه است.

یک نظرسنجی آنلاین از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شده توسط دانشگاه UC برکلی موسسه مطالعات دولتی با یک حاشیه خطا از +/- 2.5 درصد نشان داد ساندرز در 26 درصد و پس از وارن (20%) و بایدن (15%). این نظرسنجی نشان داد “Tio برنی” را به عنوان بسیاری از سناتور اسپانیایی زبان حامیان تماس با 38% پشتیبانی در میان لاتین تبارها را که تا حدود یک سوم از رای دهندگان.

تغییر پژوهشي/ KQED کالیفرنیا نظرسنجی با +/- 3.4 درصد خطا نشان داد ساندرز در 30 درصد 14 درصد جلوتر از وارن (16%) بایدن (15%) و همه نامزدهای دیگر.

ساندرز که بازدید کالیفرنیا چندین بار و استخدام بیش از 80 پرداخت کمپین کارکنان در سراسر کشور به حال بزرگترین در دولت حضور هر نامزد. تا زمانی که مایکل بلومبرگ وارد مسابقه است.

نظرسنجی و مشاوران می گویند سابق شهردار نیویورک مسابقه را غیر قابل پیش بینی متغیر است. بلومبرگ پرش است آیووا و نیوهمپشایر و تمرکز زیادی شنبه ایالات مانند کالیفرنیا که در آن مبارزات انتخاباتی خود استخدام کرده است بیش از 200 زمینه سازمان و افتتاح سه ستاد انتخاباتی.

کریس Masami مایرز یک دولت دموکراتیک, حزب, کهنه که منجر بلومبرگ کالیفرنیا تلاش گفت: بلومبرگ مبارزات انتخاباتی خواهد بود که “بزرگترین میدان عمل” در دولت تاریخ است. با بلومبرگ پرش چهار دولت, مسابقات, کالیفرنیا کلیدی برای استراتژی خود را به امن نامزدی.

“آن بوده است در طول تاریخ نادیده گرفته شده توسط نامزدها و مایک می خواستم به آن را یک اولویت است,” او گفت:.

‘جنگ زمین’ در مقابل ‘جنگ هوایی’

پیش از رای گیری در آیووا و کالیفرنیا, علوم سیاسی جاش پوتنام گفت: کالیفرنیا فراهم می کند شرایط ایده آل برای نامزدها مانند بلومبرگ که ملاحظه کمپین جنگ سینه برای گران رسانه ها اقدام به خرید و یا کار فشرده زمین بازی.

“مردم آیووا نمایندگان شان می تواند به نفع از آشنایی خوشحالم که دست نامزدها که آن زمان جایی که آنها در حال دست دادن و بوسیدن بچه ها گفت:” پوتنام که اجرا می شود, انتخابات ریاست جمهوری, وبلاگ FrontloadingHQ.

اما پس از چهار اولیه مسابقات پاس مبارزات انتخاباتی استراتژی “انتقال از زمین جنگ به یک جنگ هوایی با بیشتر تلویزیون دیجیتال و تبلیغات.”

“کالیفرنیا دارای یک جمعیت بزرگ و گران بازارهای رسانه ها است که آن را دشوار است برای گرفتن درگیر وجود دارد به هیچ وجه معنی دار اگر شما کمبود پول نقد, نامزد,” او گفت:. “کنتراست که با مایکل بلومبرگ که می توانید با صرف میلیون ها دلار وجود دارد و امید آن کار می کند.”

Des Moines Register: کالیفرنیا نشان دهنده چیزی است که از یک تهدید وجودی برای آیووا قفقاز — یا شاید یک مزیت برای آنها بسته به نوع که شما بخواهید.

بلومبرگ در حال صرف بیش از $263 میلیون در تلویزیون و تبلیغات آنلاین به عنوان Jan. 24 با توجه به انتقالها از تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. او هزینه $10 میلیون به 11 میلیون دلار در یک آگهی است که در سراسر کشور روز شنبه در سوپر باول.

اما تبلیغات و استخدام blitz هنوز به طاق او را به ردیف بالا از نامزدهای گلدن استیت. بلومبرگ نظرسنجی بین 4% و 6% در سه نظرسنجی ها از احتمال کالیفرنیا اولیه رای دهندگان.

پس از نتایج خود را از ژانویه نظرسنجی منتشر شده تغییر تحقیقات پت رایلی گفت: اگر چه این به نظر می رسد عصر ایران سرمایه گذاری کرده بود و در عین حال به ترجمه برای پشتیبانی در نظر سنجی هنوز هم وجود دارد زمان.

“(آن) ممکن است بیش از حد به زودی به تاثیر در دولت به اندازه کالیفرنیا در مقابل تاثیر تبلیغات به وضوح به حال برای [تام] Steyer در کارولینای جنوبی و نوادا,” او گفت: KQED.

با وجود کالیفرنیا تکیه بر پست آراء سیاسی دموکراتیک مشاور آس اسمیت که به کارگردانی وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون کالیفرنیا عملیات در سال 2008 و سال 2016 وجود دارد گفت: هنوز زمان برای داوطلبانی که نیست اولویت کالیفرنیا به سطح شیب دار تا تلاش ها در اینجا. اما برای انجام این کار نیاز به توانایی به مقیاس.

“من فکر می کنم بزرگترین تفاوت این است که برای برقراری ارتباط در کالیفرنیا است که آیا آن را از طریق رشته و یا از طریق رسانه ها شما باید انجام دهید این انبوه” اسمیت گفت. “اجازه بدهید زمینه: نمی توان آن را یک درب به درب ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی. شما باید برای ایجاد یک راه که در آن شما در حال تماس با میلیون ها نفر از مردم در مقدار کوتاه از زمان پس از آن مقیاس است.”

نسبتا اسمیت گفت: در آیووا: “شما در حال رقابت با خیلی و منابع بسیاری است که همه چیز را می شود به طوری مفتول در کویل و اشباع است که آن را فوق العاده سخت طریق پانچ. این بیشتر از یک اشباع و حجم چالش است.”

اسمیت گفت: آن را می تواند چندین چرخه برای ارزیابی اینکه آیا کالیفرنیا در حال حرکت انتخاباتی خود را به سوپر سهشنبه داده است دولت یک نقش برجسته در اولیه به طور کلی.

“ریاست جمهوری سیاست گرایش به اجرا عقل متعارف و به عنوان کالیفرنیا شگفتی مردم — اگر مردم نگاه و بر این باورند که کالیفرنیا به یک حالت بحرانی و یک نقطه عطف — را که می خواهید تبدیل به عقل متعارف” او گفت:.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>