گارد ملی کالیفرنیا کمک بحرانی Coachella Valley مواد غذایی بانک عملیات

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به گارد ملی کالیفرنیا قصد دارد به کمک مواد غذایی عملیات بانکی در Coachella Valley شروع دوشنبه, بر اساس اعلام توسط شهرستان ریورساید.

پیدا کردن مواد غذایی, بانک منطقه بانک مواد غذایی مستقر در Indio که لوازم صدها ولی سازمان با مواد غذایی برای توزیع خواهد شد دریافت کمک از 25 افسران.

پیدا کردن دهکدهای از دست داد بیش از 70 درصد از آن داوطلب نیروی کار در هفته های گذشته هر چند داوطلبان در بیشتر تقاضا که بیشتر مردم همچنان به از دست دادن شغل خود را به دلیل کسب و کار بسته شدن اجباری توسط دولت است. علاوه بر این بسیاری از سالمندان خانه نشین هستند و در تلاش برای دسترسی به مواد غذایی است.

بخشی از کاهش کارکنان شده است با توجه به قوانین است که تنها اجازه می دهد تا به 10 داوطلب به کار در پیدا کردن انبار در یک زمان با 6 پا در بین آنها است.

“ما خوش آمدید گارد ملی را کمک به توزیع مواد غذایی و تبادل نظر در برای پیدا کردن غذا بانک که شهروند ارشد داوطلبان دیگر قادر به آمده بسته مواد غذایی, جعبه” گفت: Riverside County چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز در بیانیه ای. “من می خواهم برای تشکر از ملی Guardswomen و مردانی که آیا آنچه که باید همیشه انجام می شود, پاسخ به تماس و گزارش برای وظیفه برای کمک به جوامع ما در زمان نیاز است.”

بیشتر: کارشناسان می گویند مواد غذایی کارمندان و کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به ‘حفاظت’

کمک های اولیه: بیایید کمک به دوستان و همسایگان ما

Coronavirus: چگونه برای کمک به دیگران در Coachella Valley

کالیفرنیا گارد ملی را به عنوان پیدا کردن را داوطلبان و کمک به کارکنان در بسته کیسه های مواد غذایی, بار, کامیون مواد غذایی و تحویل کیسه های مواد غذایی در بازار مواد غذایی.

گارد ملی کالیفرنیا افسران نمی خواهد انجام هر گونه اجرای قانون فعالیت است.

“گارد ملی خواهد بود ابزاری برای اطمینان از ما مردم به اندازه کافی به روند میلیون ها پوند از مواد غذایی است که معمولا خوراک 90000 نفر در هر ماه” پیدا کردن مواد غذایی رئیس بانک دبی اسپینوزا در بیانیه ای گفت. “ما انتظار داریم که به خوراک و حتی بیشتر در حال حاضر با تاثیر اقتصادی ضربه زدن به جامعه ما را به شدت. هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که هر کس می داند که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است و هیچ کسی پشت سر گذاشت.”

اسپینوزا گفت: خورشید صحرا که او تخمین می زند پیدا کردن غذا بانک را مجبور به عرضه مواد غذایی اضافی 10000 به 20000 نفر در هر ماه با توجه به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

پیدا کردن مواد غذایی بانک پشتیبانی از بیش از 120 سایت های تغذیه در سراسر صحرا منطقه از جمله 22 free mobile بازارهای پناهگاه بی خانمان, جامعه, سایت های تغذیه و مواد غذایی pantries.

برای ایجاد یک محیط امن برای کارگران و مشتریان پیدا کردن غذا بانک قرار داده و پروتکل های جدید در محل در هر یک از این انتخاب مکان.

برای مواد غذایی, pick-up, تنها یک گروه کوچک در یک زمان می تواند به سازمان Indio ساختمان. کسانی که در انتظار خط باید 6 فوت از فضای بین آنها و دیگران باید صبر کنید در اتومبیل های خود را تا زمانی که گروه بعدی نامیده می شود.

اسپینوزا قبلا گفته صحرا که بیشتر در دسترس سایت های توزیع — و دیگر هر سایت می تواند باز بماند — بیشتر پراکنده مردم می شود. اگر یک سایت است فقط برای یک ساعت در طول روز و سپس یک خوشه از مردم جمع خواهد شد در آن زمان.

همانطور که برای سالمندان کم درآمد در دره که در حال تهدید و اسپینوزا گفت: پیدا کردن غذا بانک و دیگر همکاران به سرعت در حال تلاش برای راه اندازی سرویس تحویل.

“به مقیاس گسترده ای خانه محدود توزیع ما نیاز جامعه کمک” اسپینوزا گفت. “ما می خواهیم به درخواست همسایه ها: اگر, ارشد, است که خانه نشین, پیشنهاد برای آمدن انتخاب کنید تا مواد غذایی برای آنها. اگر آنها می توانند انجام دهند که آنها این مواد غذایی سریع تر است. برای کسانی که نمی باید کسی به کمک ما در حال کار بر روی آن است. اما در عین حال لطفا کمک همسایگان است.”

همسایگان نیز باید اقدامات احتیاطی را ترک مواد غذایی در آستان جای ورود به صفحه اصلی.

علاوه بر این مواد غذایی کمک های مالی از کنسرو پروتئین مانند کره بادام زمینی و گوشت کنسرو شده مورد نیاز اسپینوزا گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>