کالیفرنیا منابع طبیعی آژانس میسازد تهاجمی Salton Sea کاهش اهداف

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان در این هفته منتشر شد آن Salton Sea برنامه مدیریت گزارش سالانه که در بوق و کرنا اول به اتمام گرد و غبار سرکوب پروژه و تعیین اهداف بلند پروازانه برای آینده کاهش تلاش.

این گزارش می گذارد از یک مهاجم هدف 3,800 هکتار که در آن آژانس امیدوار به تکمیل تلاش ها برای tamp پایین گرد و غبار تا پایان سال 2020 به سازگاری با آن در دراز مدت معیار.

“ما به خوبی می چرخاند و شناسایی مجموعه ای از پروژه های است که کمک خواهد کرد که ما انجام رساندن این هدف تا پایان سال جاری گفت:” آرتورو دلگادو آژانس دستیار وزیر برای Salton Sea سیاست.

دولت مواجه شده است و قابل انتقاد خود را آهسته در پاسخ به این دریاچه همیشه در حال گسترش در معرض دق که مملو از مواد شیمیایی از رواناب کشاورزی و آلودگی آورده شمال به رودخانه. تشکیل بیش از یک قرن پیش زمانی که رودخانه کلرادو ریخته به تاریخی افسردگی Salton Sea و آن عقب نشینی waterline اعتقاد به تشدید مسائل تنفسی مانند آسم در جوامع اطراف آن به عنوان ذرات از بستر دریاچه تبدیل به هوا.

کالیفرنیا با کمک از امپریال آبیاری منطقه اعلام کرد در ماه ژانویه از اتمام اولین پروژه کامل تحت Salton Sea برنامه مدیریت. این تلاش لقب Bruchard جاده گرد و غبار سرکوب پروژه با استفاده از ترانشه حفر شده به معرض پلایا به شکستن باد و به دام انداختن گرد و غبار.

Bruchard جاده تنها تحت پوشش 112 هکتار اما Delgado گفت که این پروژه برای اولین بار در کتاب “یک دستاورد قابل توجهی نه تنها برای دولت و تیم اما برای جامعه است.”

این اولیه 3,800 هکتار فشار — فاز یک — تمرکز بر روی پروژه های سرکوب گرد و غبار مانند Bruchard جاده در حالی که بعد از کار — فاز B — برنامه ریزی شده است برای شروع روند ایجاد زیستگاه جدید.

“فاز B که شامل استقرار پوشش گیاهی در بخشی از فاز یک پروژه در سایت های که در آن امکان پذیر است و اجرای حدود 4,400 هکتار از دیگر پروژه های در مناطقی که بیشتر نیاز به جمع آوری داده ها طراحی و برنامه ریزی و گسترده تر زیست محیطی اجازه الزامات” با توجه به گزارش سالانه.

دولت است که به دنبال در پایان 2022 را به عنوان آخرین مهلت برای تکمیل این فاز است.

Delgado گفت: کاری که در حال حاضر در جریان است به طور کامل تامین می شود.

سایر ذینفعان درگیر در پروژه ها ابراز نگرانی کرده اند بیش از این مقدار از پول است که خود را کنار بگذارند و به خصوص پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشان داد که آخرین پیشنهاد بودجه جریان بود و در واقع مشروط به دیگری پیوند اندازه گیری.

“من نمی توانم به عنوان مدیر و رئیس این هیئت قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد و فکر می کنم که می آیند نوامبر ما در حال رفتن به $220 میلیون ثروتمند برای Salton Sea” امپریالیستی منطقه آبیاری هیئت مدیره رئیس جمهور نرما سیرا Galindo گفت: خورشید صحرا در ماه ژانویه است.

یک سخنگوی منابع طبیعی آژانس روشن است که تقریبا همه دولت بودجه برای Salton Sea پروژه ها می آید از اوراق قرضه اقدامات پنج که تایید شده اند توسط رای دهندگان کالیفرنیا از سال 2000.

قوه مقننه از طریق SB45 است با توجه به Newsom برای تماس آب و هوا تابآوری اوراق قرضه. این لایحه اجازه می دهد برای $5.51 میلیارد دلار اوراق قرضه را می توان در انتخابات ماه نوامبر.

Delgado گفت: این سازمان نیز در روند “واقعا ما انجام علت سعی و کوشش به طور کامل در تعامل با جامعه و این پروژه به طور کلی” و میزبانی چندین جلسات جامعه به بحث در مورد برنامه های خود را برای سرکوب گرد و غبار از جمله یک رویداد در مارس 4 در حرارتی. نهایی سرکوب گرد و غبار طرح اقدام است و انتظار می رود منتشر شده است.

این دولت نیز خواهد بود با انتشار آن آن تحلیل محیطی است که اطلاع رسانی گسترده تر برنامه 10 ساله.

در مارس 18, وضعیت آب مدیره نیز میزبان یک جلسه عمومی به بحث در مورد فاز اول Salton Sea مدیریت Progam در ال سنترو در IID ستاد.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>