کالیفرنیا روزنامه ها به دنبال کمک دولت به عنوان coronavirus بازدید درآمد

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا روزنامه ها هستند و درخواست از دولت برای کمک به نجات خود را در صنعت به عنوان بحران اقتصادی از coronavirus اسلش چاپ و تبلیغات درآمد باعث اخراج در حال حاضر ضرب و شتم صنعت حتی در حالی که خبرنگاران در حال ضروری کارگران در طول بیماری همه گیر.

در وخیم درخواست این هفته از کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران به فرماندار و قانونگذاران ایالتی از روزنامه ها خواسته متناسب با کمک های مالی و وام های, فروش, معافیت های مالیاتی به صورت محلی مقالات و کسر مالیات برای مشترکین و تبلیغ.

“این COVID-19 ویروس به چپ روزنامه صنعت در حال حاضر مبارزه مالی gasping برای هوا” نوشت: رئیس گروه سیمون اندوهگین ناشر روزنامه روزنامه ها در ساحل.

می آید پس از 33 روزنامه گزارش از دست دادن به طور متوسط از $1 میلیون نفر در تبلیغات چاپ در ماه مارس است. مجبور است که مقالات متعددی به قطع چاپ برنامه و کارکنان. در سراسر کشور, خوانندگان تبدیل شده اند به سایت های خبری محلی برای کسب اطلاعات در مورد کوروناویروس در جوامع خود. اما صدها نفر از روزنامه نگاران در حال حاضر گذاشته شده یا furloughed.

کن, دکتر, اخبار رسانه های تحلیلگر گفت که رسانه های دیگر در سراسر کشور با توجه به درخواست کمک از دولت و کنگره اما قانونگذاران در حال حاضر دست خود را کامل.

“این یک سونامی است. شما واقعا نمی تواند لابی برای منافع خاص در حال حاضر در اوج بحران, اما آنها به دنبال طیف وسیعی از پیشنهادات,” دکتر گفت:.

کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران هنوز شنیده می شود از مقامات گفت: آن مشاور عمومی, جیم Ewert. او در پاسخ گفت: از قانونگذاران کارکنان شده است “بیشتر همدلی, اما هیچ چیز در جزئیات است.”

“ما به دنبال در درخواست خود گفت:” Lizelda لوپز, سخنگوی رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز در ایمیل.

مجلس به حالت تعلیق در کار در مارس 16. مجمع سخنران آنتونی وست یونیورسیتی پلیس لس آنجلس دموکرات جمعه اعلام کرد که قانونگذاران را میزبان اولین جلسه متمرکز بر دولت هزینه در مارس 20. رندن است: “هنوز بررسی این نامه است و هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری” سخنگوی کتی تالبوت گفت.

دفتر والی نمی بلافاصله نظر.

Ewert گفت: این انجمن امیدوار است “برخی از کمک به زنده ماندن در دو تا سه ماه آینده” نه مداوم یارانه دولتی است.

سرند نامه نشان می دهد بخشی از این کمک می تواند از طریق سازمان های دولتی مصرف بیشتر تبلیغات در روزنامه ها برای بهداشت عمومی اطلاعیه ها. حتی به عنوان اخبار آنلاین نقل مکان چاپ تبلیغات باقی می ماند پر سود تر از دیجیتال تبلیغات برای اکثر روزنامه ها.

اخبار انجمن ناشران بررسی تمام اعضای آن بیش از 400 رسانه از جمله نشریات دانشجویی در میزان درآمد رسید. انجمن گفت: متوسط چاپ آگهی از دست دادن درآمد برای 33 روزنامه بود $1.03 میلیون در ماه مارس و پیش بینی افزایش به $1.8 میلیون در ماه در آوریل و مه. سی و دو قومی و جامعه روزنامه همچنین گزارش داد که میانگین چاپ و تبلیغات از دست دادن درآمد از $35,000 مارس. روزنامه Gannett در کالیفرنیا اعضای CNPA و صحرا خورشید سردبیر اجرایی جولی Makinen نشسته در هیئت مدیره.

“این COVID بحران را تشدید کرده است, در حال حاضر وضعیت مخاطره آمیز با بسیاری از کسب و کارهای بزرگ با قرار دادن تبلیغات خود در انتظار – توسعه است که فلج به کالیفرنیا, اخبار رسانه های” غم نوشت.

دکتر گفت که او باور نمی وجود دارد مسائل را با روزنامه ها به دنبال کمک های مالی و وام در طول بحران از دولت آنها را پوشش میدهد.

“شما از نوع خر خر کردن آزمون. آیا این را حس را که این برنامه را تحت تاثیر قرار میدهد پوشش روزنامه ها از دولت ؟ و پاسخ من فکر می کنم هیچ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>