کالیفرنیا اولیه: چگونه طلایی دولت رای می تواند و یا شکستن آرای انتخابات ریاست جمهوری سمت چپ ایستاده

مایدزرت | No comments

ساعت روز انتخابات در کالیفرنیا و 14 سایر شنبه متحده ریاست جمهوری اولیه تغییر به طور چشمگیری قرار دادن دولت لیبرال در یک موقعیت به بازی حتی بیشتر نقش تعیین کننده انتخاب بعدی دموکراتیک نامزد.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., که تحت سلطه سنجی و منجر به بسته توسط دو رقمی بیش از گذشته چند هفته آماده شد برای یک پیروزی چشمگیر. ناگهان این زمینه به نظر می رسد بیش از آن به نظر می رسد برای ماه می باشد.

“کالیفرنیا پتانسیل یا علامت گذاری به عنوان آغاز پایان یا پایان آغاز” دکتر گفت: Raphael Sonenshein مدیر اجرایی Pat Brown موسسه امور عمومی در Cal State University, Los Angeles.

ساندرز است که هنوز به خوبی موقعیت خود را حفظ سرب و حرکت شبیه چمچه زنی تا بسیاری از کالیفرنیا 415 متعهد نمایندگان همه اما تضمین او نامزدی, اما نهایی-ساعت حرکت می کند باید طرح میتوانست به انتظارات Sonenshein گفت.

میلیاردر تام Steyer; سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg; و از سوی دیگر ، ctq, D -, Minn. همه کاهش یافته است خارج از مسابقه اضافه کردن یک بعد جدید به حساب نمی در هر ماه ژانویه و یا فوریه سنجی.

“هر دو بایدن نشان در کارولینای جنوبی انداختن از سه نامزد پس از آن و این واقعیت است که تعداد زیادی از مردم شده اند برگزاری غیابی انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در کارولینای جنوبی” Sonenshein گفت. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

کالیفرنیا بوده است کلید میدان نبرد دولت از شروع. مایکل بلومبرگ دولت مدیر به نام کالیفرنیا سابق نیویورک شهردار آیووا. برنی ساندرز’ کالیفرنیا سخنگو گفت: ریورساید کالیفرنیا., بود ورمونت سناتور Des Moines.

“بسیاری در خطر است” Sonenshein گفت. “من تمایل به فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر از این داستان را بگویید.”

اگر چه رای گیری نشان می دهد ساندرز به عنوان سنگین مورد علاقه کالیفرنیا را برای مخالفان خود. بایدن تازه یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی امیدوار سه شنبه خواهد سیمان و موقعیت خود را به عنوان متوسط جایگزین برای Sanders. و پس از نشستن چهار مسابقات سه شنبه خواهد بود که اولین آزمون برای تعیین چگونگی رای دهندگان در پاسخ به مهر.

در اینجا برخی را می شکند.

هیچ حزب اولویت رای دهندگان و متقاطع رای

کالیفرنیا بیش از 6 میلیون رای دهنده ثبت نام به هیچ حزب و اولویت آنها می تواند نقش تعیین کننده در دولت حزب دموکراتیک اولیه — اگر رای آنها. کمیته ملی حزب دموکرات قوانین نیاز اعلام نشده رای دهندگان را به یک گام اضافی و انتخاب کردن در صورتی که می خواهید برای شرکت در اولیه با درخواست آنچه به نام متقاطع رای گیری.

هر دو ساندرز و بلومبرگ, کمپین گفت: آموزش NPP رای دهندگان در مورد روش و تبدیل آنها کلید موفقیت خود را. اما در کالیفرنیا که در آن حدود 40 درصد از رای دهندگان رای توسط پست تنها 10 ٪ از هیچ حزب اولویت رای دهندگان درخواست متقاطع برگه های رای گفت: Paul Mitchell, معاون رئیس جمهور, سیاسی, Data, Inc., دو حزبی رای دهندگان-ارائه دهنده اطلاعات در کالیفرنیا است.

رای دهندگان این شرکت هنوز می تواند در اولیه اگر آنها به یک رای گیری جای خود را تسلیم رای و درخواست موقت متقاطع رای گیری. چگونه بسیاری از نهایت شرکت می تواند یک شکست برای نامزدها با تکیه بر پشتیبانی خود را.

“وجود دارد جیب از رای دهندگان که از مستقل استخر که پشتیبانی از هر یک از این نامزدها” میچل می گوید و اضافه کرد که او بخواهد آن را تمیز روند. “آن را به وضوح تاثیر این مسابقه است. آن را تحت تاثیر چه کسی برنده است.”

که نقل مکان کرد تا تاریخ اولیه

ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی به طور معمول رویکرد کالیفرنیا به عنوان یک کمپین کمک دستگاه های خودپرداز به جای یک میدان نبرد اصلی دولت است. قانونگذاران دولت تصمیم به حرکت اولیه انتخابات از ماه ژوئن تا مارس امیدوار به رای دهندگان تاثیر بیشتری در نامزدی روند. اگر کالیفرنیا سیمان ساندرز’ وضعیت به عنوان زمینه جلو-دونده و یا ایجاد حرکت جدید برای بایدن یا بلومبرگ آن را منعکس چگونه دولت دگرگون شده از اولیه فصل چاره اندیشی موقت به یک کلید مسابقه در مسیر نامزدی.

“اگر کالیفرنیا نبود بخشی از شنبه dishing از یک پنجم از رای که شما نیاز به تبدیل شدن به نامزد ما ممکن است دیدن این سرعت و شتاب سریع از این در انتخابات ریاست جمهوری است که اتفاق افتاده” میچل می گوید. “این فقط whiplash.”

هوا بازی مقابل زمین بازی

در سرب تا سه شنبه هر دو ساندرز و مهر ساخته شده enormous کمپین عملیات در سراسر گلدن استیت با این ایده که ارتش از داوطلبان و کارکنان خواهد بود کلید به برنده دولت گنجینه ای از نمایندگان. بلومبرگ باز 24 دفاتر و استخدام بیش از 300 کارکنان در حالی که ساندرز افتتاح 23 دفاتر و استخدام بیش از 100 کارکنان. بایدن از سوی دیگر باز تنها یک دفتر در شرق لس آنجلس در صدر اولیه, امید برای تجمع شتاب در اوایل متحده است.

“بایدن نشده است در اینجا همان سطح به عنوان برخی از این نامزدهای دیگر. او در این بازی استراتژی من می خواهم به پیروزی در کارولینای جنوبی و سپس شیرجه رفتن به کالیفرنیا” میچل می گوید. “اما او غواصی به یک استخر است که به دلیل کم عمق او منتظر تا زمانی که دو روز گذشته به کالیفرنیا تمرکز خود را.”

کالیفرنیا نتایج نیز ارائه خواهد شد در اوایل نشانه ای از اینکه آیا بلومبرگ تبلیغات حمله رعد اسا ترجمه برای حمایت رای دهندگان. پس از پرش چهار, مسابقات, عصر ایران صرف عظیم $66 میلیون دلار در تبلیغات در کالیفرنیا است. او نه به خود جذب هزاران نفر به کالیفرنیا تظاهرات مانند ساندرز اما اگر تبلیغات خود را قمار می پردازد, آن را نشان می دهد مسلط امواج رادیو و تلویزیون می تواند فقط به عنوان تعیین کننده از یک عامل در مدرن روز انتخابات.

“ما می تواند یک وضعیت در شب انتخابات که اوایل رای واقعا نشان می دهد که قوی مزیت این دو نامزد تا به حال در سه هفته گذشته از اینکه بر روی زمین در اینجا در کالیفرنیا” میچل می گوید. “اما این رای که می آید به عنوان مردم به پای صندوقهای رای و افرادی که رای اواخر بروید تا شاید پس از آن شما شروع به دیدن این اثر از این باریک شدن در این زمینه است.”

اقلیت رای دهندگان

لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان هسته حزب دموکرات حوزه و کلیدی خواهد بود برای هر کدام دموکرات در نهایت امن و امان نامزدی.

پس از تلاش برای جلب حمایت از اقلیت رای دهندگان در سال 2016 دموکراتیک اولیه Sanders مبارزات انتخاباتی به شدت استقبال سیاه پوست و لاتین در جوامع در سرب تا سال 2020 اولیه. در نوادا قفقاز Sanders موفق به کسب 53 درصد از دولت Latino رای دهندگان حدود سه برابر بیشتر از بایدن را 17 درصد. اما در میان رای دهندگان سیاه در کارولینای جنوبی او تلاش می کرد در مقایسه با بایدن برنده 17 درصد نسبت به معاون سابق رئیس جمهور 61% با توجه به واشنگتن پست نظرسنجی خروج.

کالیفرنیا و نوادا و به اشتراک گذاری مشابه مشخصات دموگرافيک. در نوادا Latinos را تشکیل می دهند در حدود 19 درصد از رای دهندگان واجد شرایط. دانشمندان علوم سیاسی از دانشگاه UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار پروژه Latinos حساب خواهد شد 26 درصد از کالیفرنیا اولیه رای دهندگان; آسیایی-آمریکایی و 15 درصد; و رای دهندگان با 6.5 درصد است.

پست الکترونیکی رای گیری

اکثریت رای دهندگان کالیفرنیا آرا با استفاده از برگه های رای از طریق پست برای آنها و نه در حوزه های رأی گیری در روز انتخابات. از 16 میلیون رای توسط ایمیل ارسال برگه های رای برای رای دهندگان کالیفرنیا شروع Feb. 3 تنها 3.3 میلیون شده اند. درصد از رای دهندگان ایمیل که بازیگران برگه های رای برای خارج نامزدها مانند Klobuchar و Buttigieg می تواند نوسان نتیجه برای نامزد باقی مانده.

مراکز رای

پانزده California counties باید به تصویب شرایط جدید تصویب و به عنوان بخشی از 2016 رای دهندگان انتخاب عمل می کنند. آنها با ارسال هر ثبت نام رای دهندگان انتخابات در پست الکترونیکی و جایگزینی سنتی حوزه های رأی گیری با متمرکز مراکز رای. “رای دهندگان انتخاب عمل” استان ها ارائه رای دهندگان فرصت برای رای دادن بیش از یک دوره طولانی از زمان, اما در کمتر مکان. انتخابات پیش بینی صف های طولانی در روز انتخابات در رای مرکز شهرستان و اولیه ارائه خواهد شد نشانه ای در مورد اینکه آیا دولت تلاش برای گسترش دسترسی به رای گیری موفق بوده است.

بیشتر: شنبه: کالیفرنیا نقش مهمی در Dem اولیه اما رای جدید مراکز نگرانی

رای شمارش & شتاب

کالیفرنیا حسابرسی مورد نیاز را به دولت بدنام کند در شمارش آرا و نتایج انتخابات نهایی به احتمال زیاد نمی خواهد خبره تا تا یک ماه پس از اولیه. کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, سخنگوی سام Mahood گفت: CBS اخبار او نمی شود شگفت زده اگر بیش از 2 میلیون رای گیری باقی مانده محسوب می شود و در پایان شب انتخابات.

رای شمارش snafus در آیووا و نوادا تولید شده در سراسر کشور خشم و رد نامزدهای نوع حرکت است که به طور سنتی به دنبال پیروزی در اوایل مسابقات. یک تاخیر در شمارش نهایی در کالیفرنیا می تواند انکار نامزدها مانند بلومبرگ یا ساندرز به پیروزی آنها امیدوارند که نتایج عملکرد.

پیش بینی ظرفیت سنجی

تقریبا هر نظرسنجی در هفته های اخیر نشان داده ساندرز با ملاحظه منجر شود. آخرین ایالت نظرسنجی انجام شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز/بازرگانی Suffolk دانشگاه را نشان می دهد ساندرز پیشرو با 37% پشتیبانی پیشنهاد قطعی پیروزی. اما در اوایل نظر سنجی نیست همسان نتایج نهایی در اوایل اولیه متحده و تغییرات چشمگیر در آخرین ساعت قبل از روز انتخابات می تواند در ارائه یک نتیجه بر خلاف نظرسنجی ها پیش بینی کرده اند.

نظرسنجی ها نشان می دهد بعید است که هر کسی را گرفتن ساندرز اما تقسیم نیست یک معامله انجام می شود تحلیلگران می گویند.

“من فکر می کنم این احتمالا به این معنی است که بایدن و وارن در حال رفتن به انتخاب کنید تا مقدار زیادی از حمایت از کسانی که رای غیابی و روز انتخابات” Sonenshein گفت. که می توانید تغییر دهید که چگونه بقیه از کشور تصمیم به رای دادن. “این همه در مورد ایجاد یک حس غیر قابل اجتناب در مقابل یک حس است که این یک راه طولانی برای رفتن.”

تاییدیه: آیا آنها مهم است ؟

بایدن را کارولینای جنوبی به دنبال پیروزی نهایی ساعته حمایت از Rep. جیم Clyburn, یکی از دولت شناخته شده ترین سیاستمداران دموکرات. اما در کالیفرنیا خواهد تاییدیه از رهبران سیاسی نوسان رای دهندگان? آیا رای دهندگان مراقبت است که دولت کنترل بتی یی تایید بایدن یا که بانوی اول جنیفر Siebel Newsom تایید وارن?

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا تا به حال انبار تاییدیه از بسیاری از خانه های دولت برای سیاستمداران است. پس از او خروج از مسابقه قرار داده و آنها را به بازی نامزد شده اند زحمتکش به جذب او endorsers. نه هریس و نه رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را تایید نامزدهای اما دولت دیگر سیاستمداران برجسته اندود شده اند تا پشت نامزدهای خود را انتخاب.

بایدن منجر بسته در اعلام حمایت با توجه به megyn kelly, با تاییدیه از بهداشت ، سناتور کالیفرنیا شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و سابق بهداشت ، باربارا باکسر. اما بلومبرگ امن تاییدیه از بیش از 100 شهرداران از جمله سان فرانسیسکو لندن نژاد و استاکتون مایکل Tubbs. تاییدیه از دو حالت بالا ترین مشخصات, سیاه شهرداران می تواند کمک به بلومبرگ نوسان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به گوشه ای خود را.

مطالعات در انتخابات گذشته نشان می دهد اهمیت تاییدیه محدود است به خصوص در مسابقات که در آن نامزد هستند در تقابل ایدئولوژیک. بایدن را تایید نکرده ترجمه برای نظرسنجی شماره. ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی منتشر شده روز شنبه به او 15 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان پشت بلومبرگ (17%) و ساندرز (37%).

نامزدها

باعث شکستن و یا: بلومبرگ

پس از پرش اول-چهار اولیه مسابقات بلومبرگ نیاز به یک قوی نشان در سه شنبه ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس به اثبات او حمایت مورد نیاز را در frontrunners مانند بایدن و ساندرز. مبارزات انتخاباتی خود را به سرمایه گذاری بیشتر در کالیفرنیا بیش از هر دولت دیگر اما در آخرین دقیقه افزایش شتاب از بایدن می تواند به قطع حمایت خود را در میان کالیفرنیا دموکراتیک و میانه رو.

“این واقعی است یا برای بلومبرگ. اگر بایدن یا وارن شروع به حرکت می کند تا منطق بلومبرگ نامزدی شروع به لرزش و کل مبارزات انتخاباتی شده است ساخته شده در اطراف سه شنبه,” Sonenshein گفت.

باعث شکستن و یا: بایدن

تازه کردن قانع کننده پیروزی در کارولینای جنوبی قوی سه شنبه نشان از بایدن می تواند امن وضعیت خود را به عنوان یک حزب سوسیالیست که می تواند چالش Sanders. بایدن موفق به کسب تاییدیه از Buttigieg و Klobuchar پس از هر دو خارج از مسابقه خواهد شد اما حامیان آنها به دنبال کت و شلوار ؟

باعث شکستن و یا: Warren

سه شنبه می تواند الیزابت وارن تاریخ و زمان آخرین پایه. پس از پیشرو در بسیاری از کالیفرنیا نظرسنجی که اخیرا در سپتامبر سال 2019 وارن کاهش بیش از این ماه و پس از آن تمام نشده است بالاتر از سوم در هر یک از چهار اولیه مسابقات. قوی سه شنبه در نتیجه می تواند طاق او را به ردیف بالا از نامزدها و یا پایان هر امید او برای برنده شدن به اندازه کافی نمایندگان به چالش ساندرز یا بایدن.

گابریل کانن است که ایالات متحده آمریکا امروز شبکه کالیفرنیا خبرنگار. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon. سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>