کالیفرنیا اولیه: میلیون ها نفر از رای هنوز uncounted اما در اینجا برخی از takeaways کلیدی در کنار رودخانه شهرستان و فراتر از آن

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا از دولت انتظار دارد که دولت نمی خواهد پایان شمارش آراء بازیگران در مارس 3 اولیه انتخابات برای یک ماه. بیش از 3.3 میلیون برگه های رای که باقی می ماند محسوب می شود از جمله حداقل 185,000 در ریورساید شهرستان به طور بالقوه می تواند تلنگر نتایج در مسابقات تغییر نماینده تعداد در حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه و بسیار خشمگین نامزدها و ناظران بی صبرانه در انتظار نتایج نهایی.

اگر چه این نتایج ممکن است تغییر کند, در اینجا برخی از takeaways کلیدی بر اساس نتایج اولیه:

Coachella Valley مسابقات

در پالم اسپرینگز یک جامعه مکه در اوایل رای دهندگان رفت و با شهردار پیت: قبل از انداختن از نژاد و پشتوانه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنسابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg برنده عظیم جمع آوری کمک های مردمی استفاده در پالم اسپرینگز یکی از ترین کشور همجنسگرایان شهرستانها. Buttigieg انجام بهتر در پالم اسپرینگز’ 36th کنگره منطقه از هر جای دیگری در کالیفرنیا. با 14.6 درصد از رای او درست در زیر آستانه مورد نیاز برای برنده شدن نمایندگان از شب جمعه است.

نوامبر 2019: Pete Buttigieg به نظر می رسد به گسترش عظیم جمع آوری کمک های مردمی استفاده در پالم اسپرینگز

مستقل آگهی در میدان نبرد: در کالیفرنیا 42nd مجمع منطقه که شامل بخش هایی از هر دو بالا و پایین کویر دموکرات تعداد هر دو حزب جمهوریخواه و هیچ حزب اولویت رای دهندگان. اما آنها به نظر می رسد به بسته خروج از نوامبر سال 2020 به طور کلی انتخابات است. جمهوری خواه-تبدیل-مستقل مجلس چاد Mayes (34,217 آرا 35.9%) و در سن جکینتو شهردار Pro Tem اندرو Kotyuk (32,282 آرا 33.8%) پیشرو همت وکیل DeniAntionette Mazingo (28,912 آرا 30.3%) از جمعه شب.

نتیجه upends ژوئن 2018 نتیجه اولیه زمانی که حزب جمهوری خواه اختلافات مجاز Mazingo به ظهور بالا رای گیرنده. بعد از تعویض احزاب Mayes دریافت تایید از برابری کالیفرنیا در حمایت از پالم اسپرینگز شورای شهر و گروه های خارج از صرف $650,000 حمایت از نامزدی خود را. از جمعه, او تا به حال 3 درصد رای بیشتر از او به دست آورد در سال 2018 اولیه.

بیشتر: اسپانیایی Kotyuk آماده به بسته دموکرات در مجمع میدان نبرد منطقه

بیشتر: چاد Mayes تلاش برای تغییر حزب جمهوری خواه. در حال حاضر او را به هدف قرار دادن سیستم دو حزبی

اختلافات بازده تنگ نتیجه: دوئل نامزدهای پالم اسپرینگز’ شادی نقره ای (33,578 آرا 21.1%). و Indio را الیزابت رومرو (35,502 آرا 22.3%) موجب تند و تیز حزب دموکرات اختلافات در سرب تا 3 مارس نژاد برای Riverside County 28th سنا دولت منطقه. به عنوان جمعه رومرو آگهی های نقره ای با 1.2 درصد یا 1,924 رای. رومرو به نظر می رسد آماده برای پیشبرد به یک مارس 12 رواناب برابر رای بالا-گیرنده جمهوری خواه Assemblywoman ملیسا Melendez (64,665 آرا 40.7%).

مقام سوم پس از اتمام از هر دو نقره و Mazingo معنی دو خانه ملت نامزدها حمایت محلی حزب دموکرات هر دو موفق به پیشبرد را از بالا به دو اصل مطلب.

بیشتر: رومرو می کشد پیش از نقره در دموکرات ” نبرد برای نقطه دوم در مارس خارجه سنا صندلی رواناب

بیشتر: ‘تیراندازی خودمان را در پا’: دموکرات ها بر سنا ایالتی ویژه انتخابات

مدرسه اوراق قرضه دست و پا کردن: سرپا نگه داشتن. 13 15 میلیارد دلاری ایالت مدرسه پیوند نظر می رسد آماده برای شکست به عنوان جمعه تنها با 44.8% پشتیبانی می کند. در شهرستان ریورساید آن شانس بدتر با تنها 36.7% از رای دهندگان رای گیری در حمایت از جمعه. بیشتر پایین رای گیری مدرسه اوراق قرضه نمی کرایه هر گونه بهتر است. از پنج اوراق قرضه Riverside County مدارس قرار دادن در انتخابات یکی به نظر می رسد آماده برای تصویب در حالی که در دیگر نتیجه باقی مانده است ؛

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. Newsom تورهای پالم اسپرینگز مدرسه برای ترویج سرپا نگه داشتن. 13 مدرسه پیوند

 • این Riverside Community College District, به, اندازه, یک — میلیارد و 715 میلیون کالج بهبود باند — به نظر می رسد آماده به شکست تنها با 44.3% از رای دهندگان رای به نفع.
 • Beaumont Unified School District را اندازه گیری B — که می میرم مجاز منطقه به موضوع $98 میلیون دلار در اوراق قرضه به صندوق امکانات و تکنولوژی پیشرفت — تا به حال تنها موفق به کسب 33 درصد آرا به عنوان جمعه.
 • وال ورد Unified School District را اندازه گیری C —a $192 میلیون و بهبود مدرسه باند — به نظر می رسد آماده به تصویب با 60% پشتیبانی می کند.
 • Jurupa Unified School District را اندازه گیری E — a $192 میلیون و بهبود مدرسه باند — trailed با تنها 44% پشتیبانی می کند.
 • Coachella Valley Unified School District را اندازه گیری G — a $230 میلیون اوراق قرضه به صندوق تغييرات Coachella Valley High School — led با 52% پشتیبانی می کند.

در جای دیگر در دولت

فدرال

چه کسی برنده شد که در آن: Buttigieg انجام بهترین در پالم اسپرینگز-منطقه کنگره منطقه در حالی که سایر نامزدها برنده خود را بزرگترین سهم از رای دهندگان در لس آنجلس و منطقه خلیج است.

 • سناتور. برنی ساندرز (55.0%) انجام شده بهترین در شرق لس آنجلس’ 40 کنگره منطقه.
 • در کنار درب در جنوب لس آنجلس’ 43 منطقه بایدن (34.3%) برنده بیشترین درصد رای دهندگان.
 • سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ (18.9%) به دست آورد خود را ‘s بهترین عملکرد در جنوب خلیج منطقه 14 منطقه.
 • سناتور. الیزابت وارن (24.1%) انجام شده بهترین در منطقه 13 که شامل برکلی و اوکلند, Alameda و سن لیندرو.

کالیفرنیا سه شنبه: دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نامیده می شود برای ساندرز اما اندازه برنده هنوز مشخص نیست

GOP کشی در مناطق جاروب شده توسط ’18 موج آبی: در سال 2018 midterms کالیفرنیا جمهوری خواهان و دموکرات ها مبارزه برای هفت جمهوری خواه برگزار شد کنگره مناطق که در آن وزیر هیلاری کلینتون ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها با موفقیت بدبختانه همه هفت با موفقیت نصف کالیفرنیا مذاکرات هیئت نمایندگان کنگره در اندازه. هر مسیر حزب جمهوریخواه شده است نسبت به استرداد مجلس نمایندگان ایالات متحده اجرا می شود از طریق اصلاح این کالیفرنیا battlegrounds در سال 2020 است. از صبح روز جمعه نامزدهای جمهوری خواه سرب در دو تا از هفت منطقه در ماه مارس نتایج اولیه. ترکیب مجموع در مسابقات که در آن هر حزب سابقه چندین نامزد جمهوری خواهان در حال حاضر نگه داشتن اکثریت در شش تا از هفت منطقه.

 • CA-21: در این دره مرکزی منطقه فرزنو دموکرات TJ Cox کشیده ناراحتی در سال 2018 با شکست سوم-ترم Rep. دیوید Valadao یک جمهوری خواه کشاورز لبنی از هانفورد. این دو به نظر می رسد آماده به صورت خاموش در یک مسابقه برگشت در ماه نوامبر سال 2020 زمانی که Valadao تلاش خواهد کرد به بهره برداری کاکس رسوایی مالی در تلاش خود را برای پس گرفتن صندلی. Valadao (26,354, 52.3%), آگهی کاکس (18,638 آرا 37.0%)که از صبح روز جمعه. دموکرات Ricardo De La Fuente (4,173 آرا 8.3%) مسیرهای پیاده روی در سوم.
 • CA-25: Rep. کتی هیل‘s اکتبر استعفای جلب شلوغ زمینه از 12 نامزد از جمله سابق تشکر. استیو نایت که از دست رفته به تپه با 8.8 درصد در سال 2018 به ترکان جوان میزبان Cenk Uygur و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور جورج پاپادوپاولوسکه در خدمت زمان در زندان فدرال در سال 2018 پس از شفاعت گناه به دروغ گفتن به FBI محققان در این حومه لس آنجلس میدان نبرد. دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت (31,422 آرا 34.3%) و نیروی دریایی جمهوری خواه کهنه مایک گارسیا (24,708 آرا 27 درصد) به نظر می رسد آماده برای پیشبرد به انتخابات. شوالیه (16,588 آرا 18.1 درصد) مسیرهای پیاده روی در سوم.

شهرستان ونتورا ستاره: Smith, گارسیا انتظار برای پیشبرد در کنگره در مسابقه هیل صندلی

درون حزب جنگ: برخی از کالیفرنیا انگیزترین اولیه مسابقات گودال دموکرات ها در برابر دموکرات ها و جمهوری خواهان در برابر جمهوری خواهان. در اینجا دو را تماشا کنید:

 • وزش DEM V. مترقی تازه بدوران رسیده: ترقی خواهان تلاش برای سرنگون چهارم-مدت Rep. جیم کاستاریکا, D-فرزنو در دره مرکزی 16th کنگره منطقه با پشتوانه شهرستان فرسنو councilwoman Esmerelda سوریا. در کمپین بلیزرز Soria لعنتی کاستاریکا برای گرفتن کمک های مبارزات انتخاباتی از محصولات کشاورزی و شرکت نفت. در نهایت تلاش او سقوط کرد. از صبح روز جمعه سوریا (17,178 آرا 20.2%) trailed در مقام سوم. جمهوری خواه کوین Cookingham (30,532 آرا 36.0%) منجر می شود و به نظر می رسد آماده به صورت خاموش در برابر کاستاریکا (32,428 با خط 38.2%).
 • عربستان و جدال به جای شکارچی: Rep. دانکن شکارچی مشکلات قانونی مجاز دموکرات عمار Campa-نجار آمده در عرض 3.4 امتیاز از unseating او در سال 2018 در کالیفرنیا 50th کنگره منطقه. در سرب تا مارس اصلی دموکرات ها را ندارد و تنها کسانی که بوی خود را از آسیب پذیری های. حتی قبل از او استعفا داد و pled گناه به نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین سابق سن دیگو عضو شورای کارل DeMaio و سابق کنگره دارل عیسی اعلام کرد که آنها می خواهم با یکدیگر رقابت برای صندلی. Campa-نجار (51,361 آرا 35.6%) منجر می شود. عیسی (34,996 آرا 24.2%) نشسته است در دوم. DeMaio (29,741 رای 20.6 درصد) مسیرهای پیاده روی در سوم.

بیشتر: ایران تلاش می کند به تلنگر برخی از کالیفرنیا صندلی جنگ داخلی brews در 50th کنگره منطقه

 • برنی-حمایت DEM V. میلیاردر اری برنده زن DEM: در جای دیگر در سن دیگو, Rep. سوزان دیویس اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در کالیفرنیا 53 کنگره منطقه درو زمینه گرسنه دموکرات امیدوار به جای او. مسابقه گودال سن دیگو councilwoman ژرژت گومز یک برنی ساندرز-حمایت لزبین, لاتین, برابر, سارا Jacobs سابق وزارت خارجه آمریکا و مشاور که زد به سن دیگو کنگره منطقه در ژوئن 2018 اولیه. Jacobs’ پدربزرگ کوالکام بنیانگذار شرکت اروین Jacobs صرف 1.5 میلیون دلار در خارج Super PAC پشتوانه مبارزات انتخاباتی خود را. در ماه فوریه گومز متهم Jacobs ارسال رای دهندگان مواد به تقویت جمهوری خواه Chris Stoddard امید برای جلوگیری از Dem-در-Dem رواناب در ماه نوامبر. جیکوبز را رد میکند. جیکوبز و گومز به نظر می رسد آماده به صورت خاموش در ماه نوامبر. جیکوبز (40,280 آرا 29.5%) منجر می شود. گومز (26,821 آرا 19.6%) نشسته در دوم و Stoddard (19,007 آرا 13.9%) مسیرهای پیاده روی در سوم.

دولت نژادها

سوخت های فسیلی حمایت DEM COMBUSTS: کالیفرنیا 5 خارجه سنا مسابقه منطقه گودال Assemblywoman سوزان Talamantes Eggman D-استاکتون در برابر مدستو عضو شورای مانی Grewal. پس از مستقل هزینه های کمیته که اصلی تأمین کنندگان مالی شامل کالیفرنیا مستقل نفت انجمن و کالیفرنیا انجمن معلمان صرف بیش از $831,00 به Grewal و $410,000 به مخالفت با Eggman به نظر می رسد Grewal willl موفق به واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر. Eggman (29,068 آرا (31.4%) منجر جمهوری خواه جیم Ridenour (25,840 آرا 27.9%) و Grewal (16,565 آرا 17.9%).

استاکتون ثبت: Eggman آگهی در دولت سنا اولیه

کار-حمایت DEM حملات … از: وزارت امور خارجه بهداشت ، استیو گلیزر D-کنترا کوستا به مدت طولانی به دست آورده تمسخر از کارگران سازمان یافته با توجه به حمایت خود را از منشور مدارس و اصلاحات حقوق بازنشستگی. معلمان اتحادیه های کارگری حمایت Marisol روبیو در مسابقه برای کالیفرنیا 7 سنا دولت منطقه. در نهایت روبیو سقوط کرد. گلیزر (105,065 آرا 49.0%) به رهبری حزب جمهوری خواه جولی Mobley (59,955, 27.9%) و روبیو (49,504 آرا 23.1%) که trailed در سوم و به احتمال زیاد خواهد شد و نه پیشرفت را از بالا به دو اصل مطلب.

فراخوان مسابقه برگشت: پس از از دست دادن به دموکرات جاش نیومن در سال 2016 نژاد به نمایندگی از دولت در مجلس سنا منطقه 29 در سال 2016 دیاموند جمهوری خواه Ling Ling چانگ مقامش را از دست بدهد او را در یک فراخوان انتخابات در ماه ژوئن سال 2018 است. چانگ (73,284, 49.0%) و نیومن (49,288 آرا 32.9%) دوباره چهره به صورت داخلی جنوب کالیفرنیا صندلی در نوامبر سال 2020 است. از جمعه دموکراتیک نامزدها (نیومن و یوسف چو) تا به حال موفق به کسب 50.8 درصد آرا در این کالیفرنیای جنوبی منطقه نشان می دهد چانگ می تواند آسیب پذیر است.

لذا بسته لس آنجلس-ونتورا CO. میدان نبرد: دموکرات بدبختانه مجمع منطقه 38 در سال 2018 زمانی که کریستی اسمیت مقامش را از دست بدهد مجلس دانته Acosta. اسمیت تصمیم به اجرای کتی هیل کنگره صندلی سمت چپ این کالیفرنیای جنوبی میدان نبرد برای grabs. شلوغ زمینه چهار دموکرات و دو جمهوری خواهان را به همراه داشت بعید است در نتیجه زمانی که جمهوری خواهان Suzette مارتینز Valladares (30,710 آرا 32.4%) و لوسی LaPointe Volotzky (17,514 آرا 18.5%) پدید آمده بالا-دو رای اهل عمل. اگر نتایج برگزاری آنها بسته دموکرات ها از ماه نوامبر انتخابات عمومی.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>