کالیفرنیا دریافت 60 روز اضافی به فایل مالیات دولت با توجه به کروناویروس; بازده ژوئن 15

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا مالیات دهندگان خواهد شد که اضافی 60 روز — تا ژوئن 15 — خود را به فایل مالیات دولت تحت اقدامات امداد جمعه اعلام کرد با حق رای دادن مالیات هیئت مدیره.

و هیئت مدیره گفت: 15 ژوئن تمدید موعد مقرر ممکن است تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر اگر سرویس درآمد داخلی کمک های مالی دیگر تسکین دوره است.

به ادعای گسترش دهندگان به سادگی نیاز به نوشتن نام وضعیت اضطراری (برای مثال COVID-19) در جوهر سیاه و سفید در بالای اظهارنامه مالیاتی به هشدار آژانس فرمت خاص دوره است. اگر مالیات دهندگان هستند e-پر کردن آنها باید به دنبال دستورالعمل های نرم افزار برای ورود به فاجعه اطلاعات هیئت مدیره گفت:

هیئت مدیره گفت: از آن نیز صرف علاقه و هر دیر تشکیل پرونده و یا دیر پرداخت جریمه خواهد بود که در غیر این صورت اعمال می شود.

بیشتر: چهار coronavirus موارد تایید جمعه از جمله یکی در رانچو مایراج خانه سالمندان

بیشتر: Riverside County دستور بسته شدن تمام مدارس دولتی با توجه به کروناویروس

“در طول این اضطراری برای بهداشت عمومی در هر کالیفرنیا باید به تمرکز بر روی سلامت و تندرستی خود را” دولت کنترل بتی T. یی که به عنوان صندلی از حق رای دادن مالیات هیئت مدیره در بیانیه ای گفت. “داشتن وقت اضافی به فایل مالیات خود را کمک می کند و اجازه می دهد تا مردم را به انجام این کار به عنوان کار کارشناسان برای کنترل گسترش coronavirus.”

در دیگر تغییرات:

مشارکت و شرکت هایی که مشمول مالیات به عنوان مشارکت که در موعد مقرر اظهارنامه مالیاتی در مارس 15 در حال حاضر 90 روز به فرمت فایل و پرداخت در ماه ژوئن 15.

فصلنامه برآورد پرداخت مالیات به دلیل در 15 آوریل در حال حاضر 60 روز تمدید به پرداخت 15 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>