کالیفرنیا سه شنبه: در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا اولین نوسان در سه شنبه سرانجام رسید.

اوایل ریاست جمهوری اولیه تاریخ قرار می دهد دولت رای دهندگان در یک موقعیت به بیش از یک می گویند که خود را رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و راه اندازی یک پتانسیل پیروزی بزرگ برای هر کس می تواند بزرگ درصد از بیش از 400 نمایندگان آن هستند تا برای grabs.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از مهم پایین-رای گیری مسابقه به تماشای. همه از کالیفرنیا 53 کنگره مناطق به حال اولیه امروز و بالای دو رقیب از هر کسب یک نقطه در انتخابات در ماه نوامبر ،

نتایج نشان می دهد که به احتمال زیاد از آن خواهد شد که دموکرات ها می توانید آویزان بر روی خود بدبختانه مناطق از سال 2018 در رنگ قرمز از بخش دولتی مانند دره مرکزی و اورنج کانتی.

اما بیشتر دنبال خواهد شد که چگونه آرای انتخابات ریاست جمهوری کرایه و در نهایت چگونه گلدن استیت بازی خواهد کرد و از نظر اهمیت در اولیه پایان بازی.

مترقی دولت به بیش از 20 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده می پیوندد 14 کشورهای دیگر و سرزمین های رای گیری در اصطلاح سه شنبه اما کالیفرنیا ارائه می دهد تا تقریبا 30 درصد از نمایندگان در بازی در یک روز.

سناتور. برنی ساندرز است که به دنبال حفظ دو رقمی رهبری او برگزار شد و تقریبا در هر نظرسنجی منتشر شده در هفته های اخیر اما پس از سه میانه کاهش یافته است — تاجر تام Steyer مینه سوتا بهداشت ، ctq و ایندیانا شهردار پیت Buttigieg — و یک رفت و برگشت از هر دو کارولینای جنوبی اولیه و دموکراتیک استقرار تاییدیه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می تواند در آخرین دقیقه افزایش پشتیبانی می کند. همانطور که از 7 p. m. و اقیانوس آرام بایدن در حال حاضر دستگیر پیش بینی شده برای اولین بار از محل پس از اتمام در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما و تنسی است.

خروج سنجی صورت گرفته در کالیفرنیا به عنوان گزارش شده توسط megyn kelly, نشان می دهد رای دهندگان را بدست پیشرفته تر در سال های اخیر است. یکی دیگر از نظرسنجی خروج از ان بی سی نیوز یافت 54 درصد در حمایت از “سوسیالیسم” به 33 درصد در برابر. همه خبر خوب برای Sanders.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نیز هر دو شمارش در کالیفرنیا برای افزایش شانس خود را سابق از آنها نیاز به اعداد به ماندن در مسابقه و دومی به عنوان شواهدی وجود دارد که ورود به اواخر خود را (همراه با چند میلیون دلار سرمایه گذاری) نمی تواند مقابله شکن.

بیشتر: کالیفرنیا اولیه: چگونه طلایی دولت رای می تواند و یا شکستن آرای انتخابات ریاست جمهوری سمت چپ ایستاده

می ساندرز نگه دارید و به او منجر شود ؟

بایدن داده نشده است, دولت یک کل بسیاری از توجه به جای تمرکز برای اولین بار در کارولینای جنوبی — که در آن او نیاز به پیروزی بزرگ — و پس از آن تگزاس یکی دیگر از سه شنبه دولت است. او در روز دوشنبه برگزار شد در این تجمع که تنها ستاره امور خارجه trumpeting تازگی به دست آورد تاییدیه از رقبای سابق Buttigieg, Klobuchar و بتو o’rourke.

اما در روز سه شنبه او در راس اول به اوکلند کالیفرنیا برای برخی از پای با شهردار لیبی Schaaf (که کاهش یافته است به حمایت از هیچ کاندیدایی برای ریاست جمهوری). منطقه خلیج شهر شد و در اولین توقف در راه خود را به لس آنجلس برگزار شد جایی که او بزرگتر رویداد در شب در کنار شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti که رای خود را برای بایدن.

هر دو ساندرز و بلومبرگ اولویت کالیفرنیا و مبارزه کرد و به شدت در دولت است. ساندرز تحت سلطه است زمین بازی جذب هزاران نفر به تظاهرات برگزار شده در سال گذشته در حالی که بلومبرگ حکومت امواج رادیو و تلویزیون, سرمایه گذاری بیش از $66 میلیون دلار به تبلیغات رسانه ها و کارکنان همراه با بیش از 23 ایالت دفاتر — به مراتب بیشتر از هر نامزد دیگر. همانطور که از آغاز رای گیری روز شرط می بندم تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع به پرداخت کردن. او رفت و به بازی روز سه شنبه رتبه پایین در کالیفرنیا شد.

عصر ایران متعهد شده است به ماندن در مسابقه بدون در نظر گرفتن فوق العاده سهشنبه, نتایج و صرف روز در فلوریدا تنظیم مناظر خود را در دولت است که رای دادن در 17 مارس است.

وارن نیز نه صرف مقدار زیادی از زمان در کالیفرنیا است اما به جای اعزام او جانشین تگزاس در کنگره جولیان کاسترو. او متوقف شد و در لس آنجلس در روز دوشنبه قبل از بازگشت به خانه اش در ایالت ماساچوست در روز سه شنبه.

به عنوان میانه های بسیج در سراسر بایدن در تلاش برای متوقف کردن ساندرز افزایش است که باید با او رفت و برگشت در ایالات مانند کالیفرنیا می تواند او را بیش از حد جلو برای گرفتن ترقی خواهان درخواست برای وارن به رها کردن قبل از سه شنبه برای ارائه یک مجموعه مشابه است. اما قبل از خشن جمعیت در یک شدت Latino بخش از شهر او به جای آن به دنبال موقعیت خودش را به عنوان جایگزین برای هر دو جلو دونده ساندرز و بایدن.

“ما خودمان را پیدا کنید barreling به سمت دیگری اولیه در امتداد همان خطوط به عنوان 2016: یکی برای خودی یکی برای یک خارجی,” او گفت: سرریز آزاد جمعیت در شرق لس آنجلس ، “دموکراتیک رای دهندگان باید انتخاب بیشتر از آن است.”

آیا انتظار کالیفرنیا نتایج اولیه به بیرون آمدن سرعت

در حالی که بسیاری از چشم ها را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه — و اینکه آیا یا نه کالیفرنیا نقل مکان کرد تا انتخابات یک تفاوت بزرگ — آن را بعید است که وجود خواهد داشت بسیاری از نتایج به گزارش حق دور در این مسابقه است. آن را حتی ممکن است به روز. از طریق پست-در آرا می توانید نگه دارید به trickling در تا روز جمعه و محسوب خواهد شد به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور روز انتخابات. اکثر کالیفرنیا 20.5 میلیون ثبت نام رای دهندگان انتظار می رود که برای رای دادن از طریق پست (16 میلیون رای-با-ایمیل آراء فرستاده شدند اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری برگردانده خواهد شد). به علاوه مقامات دولتی باید مصرانه گفت: آنها می خواهم را ترجیح می دهند وقت خود را به مطمئن شوید که هر رای شمارش است به درستی.

بیشتر: کالیفرنیا در اینجا آنها آمده: ساندرز غالب جدید ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی فوق العاده روز سه شنبه جایزه

“ما اولویت دادن حق رای و انتخابات امنیت بیش از عجله شمارش آرا,” وزیر امور خارجه الکس پدیللا در بیانیه ای گفت در ماه فوریه است. “در کالیفرنیا ما نه می خواهم به حق آن را دریافت بیش از آن را دریافت سریع است.”

کالیفرنیا می دهد خود را تا تاریخ 10 آوریل به طور رسمی اعلام نتایج انتخابات 30 روز برای شمارش و تفتیش آرا.

نیز وجود داشته است و تغییر در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا چگونه رای جمع آوری می شوند و آن را حتی سخت تر و ضروری برای مقامات در کشورهای 58 شهرستانهای استان برای اطمینان از همه چیز می رود هموار. در بخش هایی از ایالت کالیفرنیا از جمله لس آنجلس بزرگترین شهرستان, پیر, رای گیری, ماشین آلات استفاده می شود که جوهر قلم را به علامت یک رای کاغذی روشن شد در سخنانی با تکنولوژی بالا ماشین آلات با بازخوانی دیجیتال صفحه نمایش است که کمک به رای دهندگان در زبان های متعدد. بر خلاف ماشین آلات جدید و آنهایی که نیاز به متصل به برقی سوکت.

این بدان معناست که برخی از حوزه های رأی گیری به خصوص آنهایی که کوچک قرار دارد در کلیسا و یا در گاراژ نمی خواهد کاملا کار می کنند. لس آنجلس به تنهایی شاهد یک کاهش در حوزه های رأی گیری از حدود 4500 به 976. این شهرستان دارای حدود 5.4 میلیون رای دهندگان ثبت نام بیش از تأثر از 42 متحده ثبت-ضبط را می گوید.

با وجود باز شدن مراکز رای گیری زود است و اجازه می دهد ساکنان به رها کردن برگه های رای خود خاموش روز قبل از روز انتخابات, صف های طولانی و شکسته به پایین ماشین آلات در سراسر شهرستان باعث شده برخی به صرف ساعت ها در انتظار رای خود را.

“این ظروف سرباز یا مسافر گفت:” رای دهندگان اسکات بولز سابق ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار که منتظر نیم ساعت در یک خط در وان Nuys یک بخش از لس آنجلس در سن فرناندو ولی تنها می شود گفت که این رای گیری ماشین گران.

یک روز سخت برای شهرستان به سیستم رای گیری ساخته شده بود بدتر قطع برق. این شهر در بخش آب و برق گزارش قطع برق آسیب دیده این شهر غربی بخش به طول انجامید و حدود 20 دقیقه ظهر. اما که به اندازه کافی برای قرار دادن ماشین های رای گیری به طور موقت از کمیسیون.

با فقط نیم ساعت قبل از انتخابات بسته ساندرز کمپین ثبت اضطراری خواستار حرکت در یک شهرستان قاضی برای حفظ حوزه های رأی گیری باز برای دو ساعت اضافی برای اطمینان از هیچ کس منصرف از مصاحبه خود رای گیری توسط این صف های طولانی در لس آنجلس.

بسیاری از کالیفرنیا تصمیم به جست و خیز خطوط و ارسال برگه های رای خود را در اوایل. به عنوان بخشی از یک رای-با-ایمیل مبارزات انتخاباتی در چندین شهرستان بیش از 16 میلیون رای فرستاده شد قبل از سه شنبه.

“کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه ممکن است در سه شنبه, اما برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا واقعا فوق العاده مه” گفت: وزیر امور خارجه الکس Padilla, در بیانیه ای. روز دوشنبه دولت در حال حاضر شروع پردازش 3.5 میلیون رای.

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید پیدا کردن او @GabrielleCanon در توییتر و یا ایمیل خود را در [email protected]

آفتاب صحرا سیاست خبرنگار سام متز و ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کریس Woodyard نیز گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>