‘تماس برای خدمات است که هنوز هم اتفاق می افتد’: JPD می افزاید: اتومبیل های گشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

Jackson Police Department چهارشنبه اعلام کرد که اضافه شده است بیشتر خودروها به ناوگان خود اجازه می دهد بیشتر افسران را به گشت زنی در خیابانهای شهر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بخش اضافه شده 12 وسایل نقلیه — شش برای گشت و شش برای ترافیک — بودجه توسط a $222,000 کمک مالی دریافت کرد در سال 2017. یکی از این وسایل نقلیه است که یک ون برای حمل و نقل مردم از برگزاری امکانات به کمک های اجتماعی فاصله تلاش.

با علاوه بر این گروه در حال حاضر دارای یک ناوگان از حدود 350 وسایل نقلیه.

‘تماس برای خدمات است که هنوز هم اتفاق می افتد’

سام قهوه ای, اطلاعات عمومی افسر JPD گفت: پاسخ نیاز به تجهیزات لازم است.

“تماس برای خدمات است که هنوز هم اتفاق می افتد و مردم هنوز هم شماره گیری 911” براون گفت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به افسران هر قطعه از تجهیزات آنها می تواند به شغل خود را کمی آسان تر است. جرم و جنایت را متوقف نمی کند, آن را هنوز هم اتفاق می افتد و آنها انتظار دارند برای یک افسر به نشان می دهد تا بر روی صحنه.”

در حالی که ماموران در حال گشت زنی در خیابان های آنها نیز در تلاش برای حفظ فاصله اجتماعی. با توجه به قهوه ای افسران درک تهدید coronavirus شمار است.

“آنها باید دستکش و ماسک و بنابراین اگر آنها را مجبور به بازداشت هر کسی آنها توصیه به پاکسازی که خودرو را پس از آن فرد اتحاد خارج شد که خودرو” براون گفت.

کروناویروس در می سی سی پی: Jackson پلیس هشدار می دهند از ماسک کلاهبرداری

‘جنایت هنوز هم اتفاق می افتد’

با وجود Jackson شهردار چوک لومومبا شهردار پناهگاه در محل سفارش جرم و جنایت است که هنوز هم در حال وقوع در جکسون. یک رشته از صبح زود تیراندازی روز شنبه به کشته شدن دو نفر از جمله یک کودک است.

Coronavirus: Jackson شهردار چکو Antar لومومبا مسائل مربوط به اقامت-در-خانه سفارش برای شهرستان

ارمیا Thompson, 27 کشته شد چندین بار حدود 12:30 صبح روز شنبه در 400 بلوک افرا خیابان. درگذشت او در صحنه است. دو نفر دیگر زخمی مردان بعد وارد جکسون در بیمارستان خصوصی خودرو با توجه به JPD.

“پناهگاه در محل است که در اثر اما جرم و جنایت هنوز هم اتفاق می افتد اما مردم هنوز در ارتکاب جرم و مردم اطاعت از پناهگاه در محل به عنوان یک نتیجه” براون گفت.

“ما برخی از مردم از منافع آن جرائم اما کسانی که جرم و جنایت باقی می ماند تحت بررسی است. بازداشت شده اند ساخته شده است.”

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>