تماس برای مقامات فدرال برای محافظت از بازداشت شدگان مهاجر از coronavirus رشد بلندتر

مایدزرت | No comments

خواستار مهاجرت فدرال مقامات برای حفاظت از مردم در بازداشتگاه از coronavirus بیماری همه گیر در حال رشد بلندتر زیر متحده مهاجرت و گمرک اعلام این هفته که دو مهاجر بازداشت شدگان در آن سیستم را آزمایش مثبت برای COVID-19.

در دو حقوقی جداگانه براده این هفته مدنی و سازمان های حقوق توصیف چگونه شرایط در یخ بازداشتگاه مردم به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس و از دادگاه های فدرال در ریورساید و سان فرانسیسکو به دخالت.

مهاجر طرفداران در سراسر کشور و در عین حال خواستار یخ آزادی بازداشت مهاجران به کاهش گسترش coronavirus. و در کالیفرنیا گروه ها درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای پیوستن به تماس برای یخ به انتشار مهاجران در بازداشتگاه و همچنین بلافاصله توقف بسط تمام بازداشتگاه های اداره مهاجرت در مراکز دولتی و تعلیق انتقال مردم از کالیفرنیا بازداشت به یخ.

در بیانیه ای در وب سایت خود یخ ” است که در آن کاهش گسترش COVID-19 در بازداشتگاه مسکن مردم با تب و یا علائم تنفسی در یک واحد پزشکی مسکن اتاق و یا در پزشکی هوابرد عفونت جداسازی اتاق. آژانس می گوید که حمل و نقل مردم با متوسط تا شدید علائم و یا کسانی که نیاز به سطوح بالاتری از مراقبت یا نظارت به بیمارستان با تخصص در معرض خطر مراقبت. کسانی که لازم نیست یک تب یا علائم دیگر اما دیدار با معیارهای اپیدمیولوژیک در معرض خطر قرار دارد به صورت جداگانه و یا به عنوان یک گروه بسته به فضای آن را می گوید.

اما کمک های حقوقی و گروه های مهاجر طرفداران را به نام این اقدامات ناکافی است. و گریه می کند خود را برای آزادی زندانیان آسیب پذیر بودند تنها تقویت این هفته به عنوان یخ اعلام کرد که دو نفر در آن بازداشت آزمایش مثبت برای ویروس. 31 ساله و ملی مکزیک آزمایش مثبت در یک زندان در برگن شهرستان در روز سه شنبه و 52 ساله گواتمالا مهاجر بازداشت شده در, Essex County, Correctional Facility در نیوآرک آزمایش مثبت برای این ویروس در روز پنج شنبه.

یخ نیز تایید کرد سه مورد از COVID-19 در میان کارکنان و پرسنل در بازداشتگاه در نیوجرسی کلرادو و تگزاس.

به عنوان همه گیر نوردد ملت مدافعان و وکلای مدافع در حال ساخت مشابه خواستار آزادی زندانیان آسیب پذیر — و برخی از آنها شنیده می شود. حدود نیمه شب دوشنبه, یخ, منتشر شد, پنج تجاوز مهاجران با سیستم ایمنی بدن از دو بازداشتگاه در آریزونا از جمله سه نفر با اچ آی وی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به حمایت گروه ترانس عجیب و غریب پوبلو.

و در روز پنج شنبه یک قاضی فدرال در نیویورک به دستور مقامات مهاجرت به انتشار 10 پزشکی مصالحه افراد بازداشت شده در هادسون برگن و Essex County تادیبی امکانات در نیوجرسی.

دیگر سازمان های اجرای قانون در حال حاضر خود را کاهش داد بازداشت شدگان جمعیت در پاسخ به شیوع کروناویروس. لس آنجلس زندان منتشر شد حدود 1,700 زندانیان و یا در حدود 10 درصد از شهرستان کل زندان جمعیت در این هفته با توجه به L. A. County Sheriff الکس بیانوبا. وجود دارد تا کنون هیچ موردی از این ویروس در داخل شهرستان زندان, او گفت:.

ریسک در تمام زمان بالا’

آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا به نمایندگی از بازداشت شدگان مهاجر در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد و یوبا سیتی زندان شهرستان در شمال کالیفرنیا روز سه شنبه شکایت مهاجرت فدرال مقامات برای ارائه حمایت کافی در میان coronavirus همه گیر در نقض حقوق اساسی.

این خواسته یک قاضی به انتشار شاکیان همه آنها بزرگتر و یا رنج می برند از موجود شرایط پزشکی که خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیمار از coronavirus. این گروه همچنین ثبت سفارش ضابط موقت خواستار شاکیان’ آزادی فوری.

“این شرط برای آزادی افراد بازداشت هستند و در تمام زمان بالا به عنوان تهدید COVID-19 شیوع مکان آنها در افزایش خطر ابتلا به بیماری و یا مرگ” استفانی پدیللا کارکنان وکیل با آیتالله سیستانی کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای گفت:. “یخ باید اجازه می دهد برای آزادی بازداشت شدگان نه تنها برای ایمنی خود را, اما برای آن که از کارکنان خود و جامعه به عنوان یک کل است.”

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که اگر ویروس معرفی شدند به بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز این امر سرعت در حال گسترش با توجه به تراکم و تعداد افراد در معرض خطر بازداشت شده اند. علاوه بر این, آن را می گوید آن است که “در نزدیکی غیر ممکن است” برای زندانیان برای محافظت از خود را با تمرین های اجتماعی فاصله آنجا که اکثر مردم در خواب در بازداشتگاه ها به سبک, سلول, استفاده مشترک از توالت سینک ظرفشویی و دوش و دسترسی محدود به صابون.

“به مسائل بدتر بازداشتگاه های اداره مهاجرت عدم امکانات کافی پزشکی زیرساخت به نشانی گسترش بیماری های عفونی و درمان افراد بیشتر در معرض بیماری در بازداشت” طرح دعوی در دادگاه می گوید. آن را می گوید زندان و زندان شد سایت های شدید شیوع این بیماری همه گیر آنفلوآنزا H1N1 در سال 2009 و “آن است که معقول و منطقی به انتظار COVID-19 نیز به آسانی گسترش در بازداشتگاه به ویژه هنگامی که مردم می توانند در تعامل با بهداشت مناسب و خود را جدا از ساکنان آلوده و یا کارکنان.”

اگر ویروس از طریق گسترش مسا ورد بازداشتگاه یا یوبا سیتی زندان بازداشت شدگان در این جوامع روستایی می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان به طور بالقوه قریب به اتفاق امکانات پزشکی در بیکرزفیلد و ماریس ویل به طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“در صورت شیوع COVID-19 در هر مسا ورد از یوبا سیتی به جوامع اطراف آن خواهد بود قادر به ارائه مناسب درمان پزشکی به افراد آلوده” آن را می گوید.

و در چهارشنبه دنور مبتنی بر حقوق مدنی آموزش و پرورش و اجرای مرکز New Orleans بر اساس قانون فقر جنوب مرکز و برکلی مبتنی بر ناتوانی طرفداران حقوق ثبت اضطراری برنامه برای یک دستور مقدماتی در دادگاه فدرال در ریورساید. آنها استدلال می کنند که یخ را “ناکافی پاسخ” به virus نقض بازداشت شدگان’ حقوق اساسی.

این دستور مقدماتی است که در حال درخواست به عنوان بخشی از یک موجود دعوی در دادگاه اقدام کلاس به نمایندگی از زندانیان در سراسر کشور نیاز به یخ به شناسایی همه مردم در آن بازداشت هستند که در معرض خطر بالا برای گرفتن بسیار بیمار از coronavirus و “رفتار جامع و ارزیابی مبتنی بر شواهد پزشکی اقدامات احتیاطی لازم” است که باید اجرا شود برای محافظت از آسیب پذیر زندانیان در طول COVID-19 pandemic, با توجه به پر کردن دادگاه.

این امر نیز نیاز به یخ به اجرای پادمان برای جلوگیری از بازداشت شدگان و یا انتشار در عرض 48 ساعت تمام مردم با یکی یا بیشتر از عوامل خطر است.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>