می Imperial County رسیدگی coronavirus هنگامی که آن را در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با بیماری سل ؟

مایدزرت | No comments

در روستایی در جنوب شرقی گوشه ای از کالیفرنیا آماده سازی برای گسترش coronavirus ممکن است پیچیده توسط یک دشمن آشنا: سل.

میزان سل در شهرستان امپریال است که 25 در هر 100 ، 000 نفر بیش از هشت برابر میانگین ملی از 3 در هر 100 ، 000. تجهیزات حیاتی برای درمان coronavirus—مانند جداسازی اتاق ها و هواکش — نیز نیاز به درمان بیماران با شدت عفونی سل.

یک هوابرد باکتری بیماری سل معمولا حملات ریه ها. شيوع آن است که اغلب بالاتر در شلوغ جوامع فقیر مبتلا به سوء تغذيه مسائل — که همه آنها مشترک در امپریال دولت فقیر ترین شهرستان است.

این شهرستان که در امتداد بیش از 4500 کیلومتر مربع است فقط در دو بیمارستان برای خدمت به جمعیت حدود 200,000. ترکیب این بیمارستان دارای 24 اتاق انزوا و در یک نقطه در ماه گذشته 11 از کسانی که در اتاق بودند اشغال شده توسط بیماران مشکوک به سل (اگر چه بعد از آزمایش نشان داد که همه آنها تا به حال بیماری های دیگر) با توجه به ارشد پرستاری افسر در ال سنترو منطقه ای مرکز پزشکی لوئیس کنی.

“حتی حکومت استراحتی اشغال می توانید یک اتاق ایزوله برای چند روز در حالی که در انتظار نتایج آزمایش گفت:” آنجلا McElvany, عفونت, کنترل پزشک در پیشگامان بیمارستان یادبود در براولی. “اگر آنها مثبت آنها می تواند بستری برای هفته ها یا ماه.”

در آماده سازی برای پیش بینی افزایش COVID-19 بيمار خواهد شد که همچنین نیاز به جداسازی پیشگامان به تازگی اصلاح شده آن سونوگرافی اتاق برای ایجاد پنج اتاق انزوا. آنها را با اجاره شش اگزوز وانت با فیلتر هپا برای $7,000 به مدت چهار هفته و انجام تغییرات خود را.

Ryan Kelley که نشسته بر روی Imperial County هیئت ناظران و کار در دولت در پیشگامان بیمارستان گفت: این بیمارستان را به دنبال بازپرداخت از شهرستان اما او نمی داند که چه می کنند.

از روز شنبه وجود دارد 73 موارد مثبت در شهرستان امپریال و 596 نفر تست شده برای ویروس. سه نفر فوت کرده است.

Imperial County کمتر از 1.5 تخت بیمارستان به ازای هر 1000 نفر حدود نیمی از میانگین ملی از 2.9 در هر 1000.

بیماران مشکوک به سل و یا COVID-19 باید جدا شود برای جلوگیری از انتقال کارشناسان می گویند.

“اگر آنها در حال نشان دادن علائم و chest x-ray مشکوک به نظر می رسد ما آنها را منزوی خواهد چون ما نمی خواهیم که سل به اطراف گفت:” کنی. “ما به اندازه کافی از آن در حال حاضر.”

این درست نیست که بيماران مبتلا به سل اشغال چند آئروسل اتاق انزوا اما “از قبل موجود TB یک عامل خطر داشتن یک نتیجه بدتر با کوروناویروس” به گفته دیوید لوو ارشد کاردانی دین پژوهش در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید دانشکده پزشکی. “بنابراین تعداد افرادی که در حال رفتن به نیاز به تخت های بیمارستانی در بخش مراقبت های ويژه در حال رفتن به بسیار بالاتر در اینجا.”

TB است که نه تنها بیماری در این شهرستان را نگران کرده. آسم نرخ در شهرستان امپریال هستند تا سه برابر میانگین ملی به عنوان شهرستان برخی از آلوده ترین هوا در کالیفرنیا است.

آلودگی هوا می آید از کارخانه تولید گازهای گلخانه ای در مکزیک در شهر مخیکالی یک تولید توپی از 1.1 میلیون نفر فقط در سراسر مرز به همراه گرد و غبار از بیابان طبقه آفت کش ها و منفجر کردن زمینه ها و مواد شیمیایی از خشک شدن lakebed از آلوده Salton Sea.

بیمارستان در شهرستان باید تجربه برخورد با بیماری های تنفسی و بیماری های عفونی, اما “شما نمی خرید تجهیزات و کارکنان برای چیزهایی که شما لازم نیست هر روز به [بیمارستان] واقعا آماده برای این نوع از شرایط اضطراری گفت:” Lo.

کارشناسان بهداشت و درمان در منطقه نگران هستند نه تنها در مورد افزایش coronavirus بیماران بلکه این نوع از بیماران آنها را ببینید.

“ما ممکن است بسیار بالا بروز موارد پیچیده در آن منطقه به دلیل کاهش عملکرد سیستم تنفسی” گفت: Conrado Barzaga مدیر عامل شرکت کویر بهداشت و درمان منطقه و پایه و اساس.

در حال حاضر Imperial County بیمارستان فرستاده اند coronavirus بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه به سن دیگو برای درمان.

آقای کنی می گوید نگرانی وجود دارد در مورد اینکه آیا آن را ممکن است برای ادامه به انتقال شاهنشاهی COVID-19 بيمار به سن دیگو برای درمان اگر بیمارستان در سن دیگو شروع به پر کردن. اما برای مواردی که وجود دارد فرستاده شدند تا کنون, کنی, بیمارستان نیست یک انتخاب است.

“ما ندارد pulmonologist که دلیل” او گفت:. (ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای دارای یک قسمت-زمان pulmonologist در کارکنان و او رفت و آمد از هاوایی است.)

“داشتن پزشکی تخصصی موجود برای مدیریت آن دسته از بیماران در حال رفتن به یک موضوع به خصوص در منطقه ای که در حال حاضر محروم گفت:” Lo. “و که حتی نمی را به حساب مشکل گرفتن تست.”

کلی شهرستان, سرپرست که با این نسخهها کار در پیشگامان بیمارستان موافقت کرد که حتی “کوچک افزایش خواهد سیل زده این سیستم است.”

امپریال جمعیت 85% لاتین و شهرستان است خانه را به بسیاری از مهاجران مستند نشده که به کار در این زمینه است که برای تولید بخش عمده ای از کشور زمستان سبزیجات.

Farmworkers ضروری در نظر گرفته شده کارگران تحت دولت فعلی stay-at-home سفارشات. Sandra Ramirez, مدیر گروه اجتماعی Coachella Valley پدر و مادر در نزدیکی رودخانه شهرستان گفت: برخی از farmworkers در ادامه به کار می کنند حتی زمانی که آنها coronavirus نشانه ترس آنها از دست دادن شغل و درآمد.

به طور کلی او گفت: farmworkers در حال گرفتن به اندازه کافی اطلاعات و در برخی موارد اطلاعات آنها در حال گرفتن از کارفرمایان خود دقیق نیست. ایالات کارگران مزرعه اتحادیه کارگری سازماندهی Facebook حوادث زندگی می کنند در پاسخ به کروناویروس-سوالات مرتبط با از farmworkers.

“اکثر مردم به زبان اسپانیایی صحبت می کنند تا اطلاعات به زبان انگلیسی نیست و ساخت آن را در اینجا,” او گفت:.

لوو گفت: مشکل دیگر این است که عدم وجود تست.

“ما به سادگی نمی باید به اندازه کافی تست در حال رفتن به می دانم که این موارد در خارج وجود دارد,” او گفت:.

تا این هفته از بیمارستان ارسال شد COVID-19 آزمون به سن دیگو برای پردازش و مصرف آن را به طور متوسط هفت روز برای دریافت نتایج. در حال حاضر آنها در حال ارسال برخی از آزمایشات به آزمایشگاه خصوصی مانند تلاش و Labcorp است که کاهش زمان انتظار توسط دو تا سه روز.

شاهنشاهی عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان است که در انتظار تجهیزات تحویل داده می شود پس از آن می توانید شروع به پردازش خود را تست.

“ما در تلاش هستیم و آنها در حال تلاش گفت:” کنی. “فقیر عمومی وزارت بهداشت آنها در حال کار شش روز در هفته به سعی کنید به عقب.”

مولی فرستر فارغ التحصیل و دانشجو در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. رسیدن به او را در [email protected] UC Berekely دانش آموزان رزا Turian و نیک رابرتز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>