لغو سیاه تاریخچه رویداد تشویق دانش آموزان سفید برای ‘لباس’ به عنوان رهبران سیاه و سفید

فلوریدا تودی | No comments

برنامه ریزی ماه تاریخ سیاه رویداد در اکثریت سفید Brevard County دبیرستان دانش آموزان را تشویق به آمدن به مدرسه با پوشیدن یک “آفریقا مضمون قرار دادن سر یا عمامه” و “لباس تا به عنوان الهام بخش سیاه و رهبر است.”

برنامه ای برای چه ملبورن مدیر دبیرستان چاد کرک به نام “تاریخ سیاه روح هفته” در یک ایمیل به والدین لغو شد شنبه بعد از مدرسه شروع به دریافت شکایات Kirk گفت فلوریدا امروز.

“پس از تأمل در تصمیم من می خواستم مطمئن شوید که ما در حال فرهنگی حساس به دانش آموزان در دانشگاه و در جامعه” Kirk گفت.

این هفته رویداد که Kirk گفت: ابداع شد توسط یک گروه از دانش آموزان برنامه ریزی شده بود شروع به دوشنبه آینده و برجسته روزانه “تم” مانند:

  • “پوشیدن آفریقایی خود را با مضمون Dashiki پیراهن”
  • “پوشیدن افریقایی مضمون قرار دادن سر یا عمامه”
  • “لباس به عنوان الهام بخش سیاه و رهبر از تاریخ”
  • “پوشیدن سیاه به افتخار ماه تاریخ سیاه”
  • “پوشیدن رنگ های مورد علاقه خود را آفریقایی پرچم”

بیشتر: فوق العاده علامت های هشدار دهنده در A1A عابر باید نصب شود با اوایل تابستان FDOT می گوید:

در چهارشنبه, ایمیل, اعلام, رویداد, کرک تشویق “تمام دانشجویان” شرکت کنند. تنها حدود 7 درصد از دانش آموزان در مدرسه هستند, سیاه, با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

این رویداد تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هیچ گزارش از هر گونه حوادث. این کرک شد سریع به موضوع عذرخواهی در یک ایمیل پیگیری دوشنبه خواستار حمایت خود را یک “خطا در قضاوت.”

“من می دانم که تصمیم به این تصور که من در زمان تاریخچه و چالشهای ما آفریقایی-آمریکایی جامعه به آرامی” کرک نوشت. “من مایل به انتقال شخصی من عذرخواهی برای هر فرد یا گروه که ممکن است جرم من کوته بینانه تصمیم گیری است.”

یک تعداد انگشت شماری از مردم در رسانه های اجتماعی ابراز خشم از جمله برخی از زمان و دانش آموزان سابق که برچسب برنامه ریزی رویداد “نژادپرستانه” و “خارج از لمس.”

کارمل Alshaibi ارشد در مدرسه دیپلم بین المللی برنامه گفت: در ابتدا او فکر آن را یک شوخی بد.

“این فقط به نظر می رسید خیلی مسخره است,” او گفت:, و اضافه کرد او احساس ایده این بود که “مهربان” به مردم رنگ.

بیشتر: هسته مشترک ‘حذف’? 5 چیزهایی که در مورد استانداردهای تعیین شده و به جای آن

“آن را نیز آشکار مثال از عیب پوشی با اختصاص مقدس لباس از آفریقایی ها و درمان آن را مانند لباس تا” Alshaibi گفت.

ملبورن بالا آلوم و فعال جامعه پاتریشیا دیویس گفت که او خوشحال بود کرک لغو این رویداد خواستار آن را “ضعیف تصور می شد.”

“آنها بحث می تواند به هر یک آمریکایی آفریقایی تبار به دریافت بازخورد در مورد آنچه مناسب خواهد بود,” دیویس گفت: از طریق متن.

“به عنوان یک بولداگ (فارغ التحصیل) و کسی که جشن در طول تاریخ سیاه Kwanzaa آن را بسیار مهم است که ما از همه دانش آموزان ما با توجه به فرهنگ و تاریخ,” او گفت:.

بیشتر: فلوریدا, خانه اهداف غیر انتفاعی و خشونت آژانس

کرک موافقت کرد و گفت او در هیجان از دانش آموزانی که تن به تن این ایده. او گفت که او در مورد ایده با “چند نفر در کارکنان” قبل از ارسال ایمیل اما اعتراف او باید بیشتر انجام می شود.

“در انعکاس من واقعا گرفته اند باید این فرصت را به نشستن با کسانی که دانش آموزان و آموزش آنها را در مورد آنچه اتفاق می افتد با یک رویداد مانند این است,” او گفت:.

“ما به دنبال به جلو به حرکت در هفته آینده و در ادامه به جشن دستاوردهای آفریقایی رهبران در کلاس های درس ما.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>