کانتون معاون کارمند شکایت Madison County دادستان منطقه بیش از رای دهندگان تقلب “

لدگر | No comments

معاون شهرستان کنتن کارمند پاک از رای دهندگان تقلب ” ثبت شده است طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل مدیسون-رنکین دادستان منطقه بابا Bramlett.

Desma پادشاه بود و یکی از نه نفر به اتهام از نوامبر سال 2018 به فوریه 2019 در یک رای دهندگان مورد تقلب در کانتون. اما ماه پس از شارژ DA دفتر اتهامات پادشاه.

پادشاه در حال حاضر تحت پیگرد Bramlett یکی از محققان و دیگران در دفتر خود در ایالات متحده دادگاه منطقه در جکسون.

رای گیری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: خواهد, می سی سی پی تغییر قوانین رای دادن برای مقابله با کروناویروس?

Bramlett نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شاه دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 توسط Hinds شهرستان کلانتر پس از تحت تعقیب به اتهام تقلب انتخابات و توطئه به اتهام اجازه می دهد بی حد و حصر فرد برای رای دادن.

پادشاه گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که دفتر دادستان منطقه نادیده گرفته و شواهد بی گناهی.

“با توجه به حقایق مورد آن بسیار آشکار است که خانم شاه باید هرگز دستگیر شده و یا به اتهام جنایات که در نهایت کاهش یافته بود در مارس 2019,” او وکیل Volney نام تجاری دالاس گفت.

شاه ادعا مخرب پیگرد قانونی و تخطی از حقوق اساسی. او به دنبال جبران و خسارت تنبیهی اما هیچ مقدار خاصی دلار در پی ذکر شده است در طرح دعوی در دادگاه.

شاه تنها کسی نیست که از نه متهم در کانتون تقلب انتخابات مورد به اتهامات را رد کرد.

همچنین در مارس 2019 اتهام بودند کاهش یافته است در برابر شرمن Matlock متهم دو فقره تقلب انتخابات برای امضای استشهاد و رای گیری در کانتون در انتخابات شهرداری در سال 2017 هنگامی که او گفته می دانستم که او رد صلاحیت شد چرا که از یک سال 1993 محکومیت قتل نفس.

اما Matlock وکیل, لیزا راس استدلال قتل نفس بود نه یک جرم است که disqualifies یک فرد از رای گیری پس از آن را در می سی سی پی قانون اساسی به عنوان یک محرومیت جرم و جنایت است. می سی سی پی دادستانی کل نیز تایید یک قتل نفس اعتقاد ندارد رد صلاحیت یک فرد از رای گیری در می سی سی پی. مدیسون کانتی دا را پس از آن کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه.

رای دهندگان اتهام تقلب نیز کاهش یافته و در مقابل کانتون Alderwoman و رئیس پلیس سابق شهر Vickie McNeil پس از او به توافق گام به alderwoman.

Madison County دستیار دادستان منطقه کتی قالب گفت: در آن زمان تصمیم به اخراج از اتهامات عنوان شده علیه McNeil شد بر اساس منافع عدالت است.

قالب گفت: تصمیم بر نگرانی های بهداشتی برای مک نیل و alderwoman موافقت با استعفا و موقعیت خود را.

چه اتفاقی افتاد به دیگران اتهام در کانتون تقلب انتخابات مورد ؟

در مورد درخواست سابق کانتون Alderman اندرو گرانت التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب انتخابات. او پنج سال به حالت تعلیق حکم. او همچنین خود استعفا داد بخش 7 alderman صندلی.

کورتنی Rainey یک کانتون مدرسه دولتی عضو هیئت مدیره شد به جرم ارعاب رای دهندگان. او را از اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب انتخابات و هیئت منصفه نمی تواند تصمیم گیری در تقلب انتخابات دفعات مشاهده شده است. Rainey شد و محکوم به 15 سال زندان در ماه سپتامبر با سه سال به حالت تعلیق در ارعاب رای دهندگان اعتقاد.

کری Johnson, Saeed رابینسون و جنیفر رابینسون التماس کرد گناه را به جنحه و قرار داده شد, به یک انحراف پیش از محاکمه, برنامه, معنی هنگامی که آنها به پایان یک سال از برنامه آنها دیگر نمی خواهد باید به اتهام جنایت بر سوابق خود را.

والری اسمیت بازنشسته شهرستان کنتن کارمند مجرم به نقض ثبت نام رای دهندگان اساسنامه و قرار داده شد در یک سال تعلیقی در ژوئن 2019.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>