اسکودوی کیپ کاناورال بدنسازی صاحبان ساخت DIY اشعه ماوراء بنفش بهداشت لامپ به کشتن COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

کتی تامپسون مالک مشترک از موشک شهرستان بدنسازی در کیپ کاناورال, تماشا COVID-19 همه گیر خبرها را در سراسر جهان و او می دانست که این امر در نهایت راه خود را به Brevard County است.

سابق تحقیقات دانشمند ذهن خود را تبدیل به یک آزمایشگاه است که با استفاده از لامپ ماوراء بنفش برای پاکسازی تجهیزات.

“علاوه بر استاندارد مطابق با اصول بهداشتی روشنایی و بنابراین من فکر hmm شاید آن زمان برای اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از تمیز کردن در اینجا” تامپسون گفت.

اما زمانی که تامپسون آنلاین جستجو برای تجهیزات و او در بر داشت که سیستم های هزینه هزاران دلار است.

به بیشتر مقرون به صرفه محافظت از کسب و کار و مشتریان از این بیماری همه گیر را گسترش تامپسون و شوهر و بدنسازی co-owner, Gary Morrissey, ساخته شده از آن را به خود. آنها ساعت را صرف تحقیق و در نهایت ساخته شده هفت چراغ برای $200-$300.

برای کسب و کار, مبارزه با یک ویروس جدید نیست و همان است که در زیر سن ایمنی مواد غذایی استاندارد و یا آزار دهنده کارگران به پوشیدن کلاه های سخت. این بیماری همه گیر به شمار چالش های بسیاری از صاحبان کسب و کار هرگز برای برنامه ریزی.

بیشتر: FDA بررسی آزمایشگاه به عنوان ده ها هزار نفر از COVID-19 نتایج آزمون در فلوریدا در مورد سوال

کسب و کار باید در پاسخ به کسانی که با چالش های متنوع بداهه راه حل. بعضی از آنها نصب شده از جنس پلکسی گلاس موانع بین کارکنان و مشتریان منتقل جداول از هم جدا و یا ظرفیت محدود. دیگران را بدست مبتکر تر مانند موشک شهرستان بدنسازی و مریلند رستوران قرار داده است که کاربران آن در نورد سپر جداول به شکل درون لوله به طوری که آنها می خواهم به گزاف گویی کردن هر یک از دیگر به جای گرفتن بیش از حد نزدیک است.

اشعه ماوراء بنفش را به دست آورده یک نقطه در COVID-19 موردتوجه برای اثر خود را در کشتن coronavirus. استان ها به تازگی شروع یک برنامه آزمایشی برای پاکسازی آن مترو با لامپ UV. بیمارستان ها باید با استفاده از تکنولوژی به اصول بهداشتی و استفاده مجدد از تجهیزات حفاظتی.

مطابق با چراغ UV است که تکنولوژی های قدیمی. آزمایشگاه تامپسون مشغول به کار در طول 80s و 90s با استفاده از نور UV به دقت اشاره کردن DNA در سلول ها و همچنین ضد عفونی کردن تجهیزات.

“من با DNA و اشعه ماوراء بنفش هر روز” تامپسون گفت: “من فکر می کنم من تو را دیدم که اشعه نور از خانه من.”

هر دو تامپسون و همسرش, Gary Morrissey را تجربه اختراع; او دارای حق ثبت اختراع برای یک روش کشف دارویی و مواد شیمیایی و Morrissey یک مهندس مکانیک دارای اختراع ثبت شده برای “کوچک مکانیکی چیز” تامپسون گفت.

DIY سیستم همراه با خطرات. نور تامپسون و نیویورک با استفاده از برای از بین بردن ویروس نیست همان اشعه ماوراء بنفش a sunbather احساس می کند. بر خلاف اشعه UVA و UVB, UVC امواج جذب شده توسط جو زمین.

UVC نور دارای طول موج کوتاهتر است و به مراتب خطرناک تر به انسان است. آن را می کشد ویروس با از بین بردن DNA و RNA.

نیویورک تست لامپ در شب و تامپسون باعث می شود مطمئن شوید که هیچ کس — حتی خود گربه است که در اتاق در حالی که چراغ ها.

بیشتر: زمستان پناهگاه تصویب بازگشایی Legoland به حداکثر 50 درصد ظرفیت

اگر شما گیر کرده یک دست در زیر نور شما می خواهم سوخته تامپسون گفت. و با توجه به اثر نور بر DNA قرار گرفتن در معرض می تواند باعث سرطان می شود. به دنبال آن می تواند باعث کوری شود.

“کار در آزمایشگاه اگر شما خود را به صورت ماسک بر روی درستی و یا صورت خود را سپر شما می خواهم تا پایان داشتن آنچه به نظر می رسد مانند یک اسکی باز را windburn,” تامپسون گفت.

مانند خورشید و لامپ های UVC باید توانایی به آرامی تنزل پلاستیک. تامپسون گفت: او چندان نگران نیست — “در آن زمان آنها خواهید بود آسیب دیده را, احتمالا خواهد شد زمان برای جایگزینی آنها به هر حال.”

تامپسون این است که به دنبال یک تایمر است که می تواند تاخیر چراغ دادن زمان خود را به ترک اتاق قبل از آنها به نوبه خود در, او گفت:. در حال حاضر او تبدیل به چراغ و به سرعت خود را به عقب و برگ. این ایده آل نیست, او گفت:.

او و Morrissey هنوز هم به دنبال بهبود دستگاه. بعدی در لیست است که یک چرخش ایستاده به حمام اتاق در نور است. تامپسون در ابتدا پیشنهاد roomba اما که به ضرب گلوله کشته شد.

“من همیشه لذت می برد یک چالش” تامپسون گفت. “من تا به حال بسیاری از موفقیت و شکست در زندگی من است. بنابراین من فکر می کنم آن ساخته شده است من نمی خجالتی در مورد تفکر شاید من می توانم چیزی فقط به عنوان به خوبی به عنوان شخص دیگری است.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>