اسکودوی کیپ کاناورال مرد به اتهام علنا حمل اسلحه گرم در رککلدگ مارس برای صلح

فلوریدا تودی | No comments

روز شنبه تجمع در رککلدگ و کاکائو در اعتراض به مرگ جورج فلوید جلب بیش از 2500 معترضان مسالمت آمیز همراه با یک مرد مسلح با توجه به رککلدگ پرونده های پلیس.

29 ساله کیپ کاناورال مرد دستگیر شد اتهام بزه از علنا حمل اسلحه گرم. پلیس گفت که او حامل یک تفنگ نیمه اتوماتیک, 8-inch چاقو و چندین لود مجله نزدیکی مارس.

پلیس دیدم یوسف Carfora حمل تفنگ و پوشیدن جراحی-روکش جلیقه نزدیکی Fiske بلوار و فرندل خیابان درست در جنوب رزا L. Jones درست بعد از 3 p. m.

راهپیمایی برای صلح که آغاز شده بود از یک دقیقه قبل تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است که در آن Carfora واقع شده بود با سلاح های, با توجه به گزارش پلیس.

Carfora پلیس گفت به اعتقاد او مجاز بود که آشکارا به حمل سلاح خود را چرا که او تا به حال پنهان مجوز حمل.

باز حمل است و نه قانونی در فلوریدا, با این حال و در درجه دوم بزه می تواند با 500 دلار جریمه یا حداکثر 60 روز در زندان بود. Carfora گرفته شد به Brevard County زندان شده است و در اوراق قرضه منتشر شد.

پست های عمومی در Facebook profile مرتبط با Carfora همدردی نشان داد هر دو با سیاه زندگی مهم جنبش بلکه با Boogaloo پسران آزادانه سازماندهی جناح راست ،

برخی از اعضای این گروه نشان داده اند تا در تظاهرات با اسلحه پس از مرگ جورج فلوید. آنها متهم شده است به دنبال ایجاد خشونت و درگیری در حالی که دیگران اعلام کرده اند آنها وجود دارد برای محافظت از متمم اول قانون اساسی حقوق معترضان.

Carfora پست به اشتراک گذاشته در صفحه خود بودند که انتقادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پست به اشتراک گذاشته از رئیس جمهور تهمت فن صفحات.

Carfora نمی تواند نظر رسیده است.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>