کارناوال تاخیر اولین مردی Gras در بندر کاناورال از نوامبر تا فوریه

فلوریدا تودی | No comments

کارناوال کروز خط انداختن اولین از آن, جدیدترین و بزرگترین کشتی, مردی گراس در بندر کاناورال نزدیک به سه ماه به دلیل تاخیر در ساخت و ساز از کشتی های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مردی Gras در حال حاضر آغاز خواهد شد خدمات از بندر کاناورال در فوریه. 6. برنامه ریزی سفر دریایی از مردی Gras از بندر کاناورال از نوامبر. 14 از طریق Jan. 30 لغو شده است.

“در حالی که ما امیدوار به ساخت و ساز و زمان بر مردی Gras در طول تابستان روشن است ما نیاز به زمان بیشتری برای تکمیل این شکوه کشتی” کارناوال کروز خط رئیس جمهور کریستین دافی گفت: در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد. “ما به اشتراک مهمانان ناامیدی و قدردانی از صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما را از طریق این زمان بی سابقه در کسب و کار ما و زندگی بسیاری از مردم است.”

بیشتر: کروز صنعت shutdown قرار داده خواهد شد بندر کاناورال 17 میلیون دلار در بودجه سال

بیشتر: MSC Cruises برای اولین بار در بندر کاناورال در ماه نوامبر سال زودتر از آنچه قبلا اعلام کرد

مردی Gras خواهد بود که اولین کشتی کروز است که کار در نیمکره غربی به صفحه گاز طبیعی مایع. آن خواهد بود بزرگترین کشتی در کارناوال ناوگان — با حداکثر مسافر تعداد 6,630 و طول 1,130 پا — و خواهد شد از ویژگی های اولین coaster غلتکی در دریا.

مردی گراس, تحت ساخت و ساز در مایر تورکو کشتی سازی در تورکو, فنلاند.

علاوه بر این برنامه ریزی شده حرکت کارناوال درخشندگی به بندر کاناورال به تعویق خواهد افتاد به دلیل تاخیر در $200 میلیون ارتقاء به کشتی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارناوال پوست خشک-حوض ارتقاء در کادیز, اسپانیا, کشتی سازی متوقف شد در این بهار که COVID-19 منجر به همه گیر در سراسر کشور مستند وجود دارد.

کارناوال گفت: این ارزیابی کشتی سازی گزینه های برای تکمیل ارتقاء, اما کشتی است که به احتمال زیاد نمی خواهید به پایان خواهد رسید تا بهار آینده. درخشندگی قبلا به عنوان شناخته شده بود کارناوال پیروزی.

به عنوان یک نتیجه از تاخیر ورود کارناوال درخشندگی کارناوال ملایم خواهد بود مستقر از پورت های باتلاقی در فورت لادردیل به بندر کاناورال و فرض را بر این برنامه ریزی برنامه های سفر به کارناوال درخشندگی از نوامبر. 8 مارس 24.

به عنوان یک نتیجه از مسافران در 18 کارناوال نسیم سفر دریایی از فورت Lauderdale برنامه ریزی به عمل از نوامبر. 7 تا 7 مارس در حال ابلاغ است که خود را کشتی لغو شده است.

دافی گفت: کارناوال خواهد شد “در ادامه به منظور بررسی تاثیر COVID-19 همه گیر در تجارت جهانی بهداشت عمومی و کروز ما در عملیات. در علاوه بر این به ما زمان مکث در, سرویس, شده اند وجود دارد بسیاری از دیگر پیامدهای ناخواسته از جمله کشتی سازی و خشک-اسکله و کشتی تحویل تاخیر و تغییرات مربوط به ما استقرار برنامه ای برای ناوگان ما.”

دافی گفت: کارناوال باقی می ماند “متعهد به همکاری با دولت در بهداشت عمومی و مقامات صنعت برای حمایت از پاسخ به همه گیر و به بازگشت به عملیات هنگامی که زمان مناسب است.”

کارناوال در 22 ژوئن اعلام کرد که آن را گسترش خود را “عملیاتی مکث” در شمال امریکا سفر دریایی مربوط به COVID-19 از طریق حداقل هفت. 30.

کارناوال در ابتدا اعلام کرد که داوطلبانه 30 روز توقف در عملیات در مارس 13, و در حال حاضر افزایش یافته است که مکث سه بار منعکس کننده بهداشت عمومی چالش های مرتبط با COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما را تماشا کرده اند با علاقه زیادی به تجارت, سفر و فعالیت های شخصی شروع به شروع به بالا و هنگامی که ما انجام رزومه خدمات ما تمام اقدامات لازم برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما مهمان خدمه و جوامع ما را از کشتی های ما به منظور حفظ اعتماد عمومی در کسب و کار ما” دافی گفت.

کارناوال — بزرگترین خط کروز — تکمیل “بازگشت” به بیش از 100 کشور از حدود 29,000 خدمه که در خدمت ناوگان خود را از 27 کشتی.

همانطور که با قبلی مکث اطلاعیه ها, کارناوال گفت: در 22 ژوئن اعلام کرد که آن را به مشتریان که می خواهند به حرکت رزرو خود را به تاریخ بعد از یک rebooking ارائه است که ترکیبی از یک آینده کروز اعتباری و یا 300 دلار یا $600 پردازنده های اعتباری. مشتریان نیز باید گزینه ای را برای دریافت هزینه کامل.

کارناوال در روز سه شنبه همچنین اعلام کرد که:

  • کارناوال سحر و جادو را اطلس و اروپا برنامه از 13 مارس تا آوریل 3 2021 لغو شده است.
  • هفت سفر دریایی که قبلا برنامه ریزی شده برای کارناوال نسیم از فورت Lauderdale از 13 مارس تا آوریل 24 2021 خواهد حرکت به میامی و کسانی که مسافران را بادبان در همان سفرنامه اما در کارناوال سحر و جادو عامل از PortMiami.

کارناوال گفت: آن را به اطلاع مسافران و آژانس های مسافرتی در روز سه شنبه از تغییرات برنامه.

قبل از صنعت کروز خاموش شدن در ماه مارس کارناوال تا به حال سه کشتی های مستقر در بندر کاناورال — نسیم رهایی و آزادی.

ساخت و ساز قابل ملاحظه ای کامل در بندر کاناورال در $163 میلیون کروز ترمینال 3 خواهد شد که با استفاده از مردی Gras و دیگر کارناوال کشتی. ترمینال واقع در شرق بندر یارو رستوران, منطقه, بزرگترین پروژه ساخت و ساز در بندر ،

بندر کاناورال در جهان است دوم-شلوغ ترین کروز پورت بر اساس حجم مسافر. قبل از خاموش شدن صنعت چهار عمده خطوط کروز به حال کشتی ها بر اساس وجود دارد — کارناوال, دیزنی, نروژی و رویال کارائیب.

علاوه بر این, MSC Cruises قصد دارد به پایه یک کشتی در بندر کاناورال در ماه نوامبر.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>