کارناوال چراغ کشتی های کروز با یک ‘قلبی message’

فلوریدا تودی | No comments

که تقریبا در هر مکالمه در مورد یکی دیگر از کسب و کار و یا خدمات بسته شدن با توجه به شیوع کروناویروس کارناوال کروز دریایی با خطوط تا به حال یک پیام را برای مشتریان خود است که با تمرکز بر روی آینده است.

در پنج شنبه شب و در بندر کاناورال شرکت روشن کنار کارناوال نسیم کشتی کروز با کلمات “ما خواهد بود” خروج بسیاری از کسانی که آن را دیدم تعجب که در آن بود. اما به نظر می رسد این پیام نبود در نظر گرفته شده بود تحت اللفظی.

“ما به دنبال یک قلبی راه برای بیان چه چیز را که در حال رفتن به تعطیلات می شود و به مردم اجازه می دانم که یک روز ما خواهد بود فقط به احساس تشکر و امید” کارناوال سخنگوی ونس Gulliksen گفت فلوریدا امروز.

کارناوال نسیم در میان 5 یا پس کشتی های دیگر در حال حاضر دوچرخه سواری از طریق بندر کاناورال در تلاش برای زدن کشتی های بین اسکله به طوری که آنها می توانید بر منابع در حالی که لنگر انداخت.

بیشتر: COVID-19 hoarders روشن قفسه بنابراین همسایگان منبع تامین: ‘ما همه یکدیگر است.’

بیشتر: ردیابی Coronavirus سرایت: فعال موارد

مانند دیگر کشتی های کروز این شرکت به حالت تعلیق در کشتی و در حال حاضر هیچ مسافر که به آن یک فرصت منحصر به فرد به استفاده از کابین اتاق چراغ ها به هجی کردن منحصر به فرد اعزام اما آن آسان نبود.

پس از بررسی طرح های عرشه برای هر یک از شرکت کشتی, تیم تا به حال به لحاظ جسمی روشن کردن چراغ از صدها staterooms – همه بدون دانستن آنچه که محصول نهایی خواهد بود.

“در پایان, آن را بسیار شبیه به روشن کردن درخت کریسمس خود را هنگامی که شما انجام تزئینات و دیدن چگونه آن همه معلوم شد” استفان Christoffersson کارناوال معاون رئیس جمهور گفت: خانه داری است که بخشی از تیم است که کار بر روی این پروژه.

این کار را به خوبی در نسیم این شرکت در حال گسترش است این پروژه ناوگان گسترده همه بالا و پایین ساحل شرقی و خلیج مکزیک در جنوب کالیفرنیا و استرالیا است. در فلوریدا که شامل کشتی های لنگر انداخت در میامی تمپا و جکسون اما نه Ft. Lauderdale چرا که کشتی لنگر انداخته است در دریا. کارناوال آزادی نیز در بندر کاناورال خواهد شد پیوستن به در سرگرم کننده روشنایی در شب جمعه.

Christoffersson اشاره کرد که به طور کلی این همزمان پروژه های در حال رفتن بدون دردسر. “ما تا به حال نشده یک” خواهیم بود باک ” یا ” ما خواهید بود باک.'”

ایجاد شکل قلب در پایان عبارت بود کمی سخت تر است.

“قلب خوب است اضافه شده را لمس کنید. آن را کمی در نوع دایره ای پس از آن کمی سختتر است.”

“وجود دارد یک ارتباط عاطفی با کارناوال و مهمانان ما و زمانی که آنها چیزی شبیه به این باعث می شود آنها احساس امیدوار. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها می دانند که ما در حال آماده به استقبال آنها را در هیئت مدیره” Gulliksen گفت.

کارناوال در واقع طرح “بازگشت” در سرویس شروع آوریل 10.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>