کارناوال برای از سرگیری خدمات بندر کاناورال در اوت. 1 با دو کشتی

فلوریدا تودی | No comments

کارناوال کروز خط برنامه به ادامه کروز عملیات در بندر کاناورال در اوت. 1 با دو تا از کشتی های خود را — کارناوال نسیم و کارناوال شادی.

خط کروز امروز اعلام کرد که بندر کاناورال خواهد بود در میان اولین پورت آن را به کار گیرند از, پس از توقف عملیات در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر: بندر کاناورال انتظار کوتاه تر و کمتر شلوغ کشتی در هنگام سفر دریایی رزومه

بیشتر: Coronavirus: خطوط کروز به خدمه خود را اما این روند کند

پورت های دیگر که در آن کارناوال سر گرفته خواهد شد خدمات در اوت. 1 عبارتند از:

  • گالوستون تگزاس با کارناوال رویای کارناوال آزادی و کارناوال ویستا.
  • میامی با کارناوال افق کارناوال سحر و جادو و کارناوال احساس.

کارناوال گفت: توقف در عملیات در بنادر دیگر در آمریکای شمالی و استرالیا را گسترش طریق Aug. 31.

کارناوال نیز گفت: تمام کارناوال روح آلاسکا کروز از سیاتل لغو خواهد شد. همچنین لغو می کارناوال روح Vancouver, British Columbia-به-هونولولو کروز در سپتامبر. 25; و آن هونولولو-به-بریزبن, استرالیا, اقیانوس آرام کروز در Oct. 6.

در یک بیانیه کارناوال گفته است که “با در نظر گرفتن یک رویکرد اندازه گیری تمرکز ما بازگشت به سرویس در یک شماره را انتخاب کنید از صفحه اصلی پورت که در آن ما باید بیشتر عملیات مهم است که به راحتی قابل دسترس توسط ماشین برای اکثریت مهمانان ما.”

کارناوال گفت: آن را “استفاده از این زمان اضافی به ادامه تعامل با کارشناسان و مقامات دولتی و ذینفعان در بیشتر پروتکل ها و روش های برای حفاظت از سلامت و ایمنی از مهمانان ما خدمه و جوامع ما در خدمت است.”

کارناوال گفت آن است که “متعهد به حمایت از همه بهداشت عمومی تلاش برای مدیریت COVID-19 وضعیت است.”

بندر کاناورال در جهان است دوم-شلوغ ترین کروز پورت پشت میامی. کارناوال بزرگترین خط کروز.

کارناوال گفت: تحت تاثیر مسافران و آژانس های مسافرتی هستند که از طریق ایمیل مطلع. مسافران که کشتی ها لغو خواهد شد که گزینه ای برای ترکیب آینده کروز اعتباری و پردازنده بسته های اعتباری و یا بازپرداخت کامل.

رزرو مسافر خواهد بود قادر به ایجاد انتخاب خود را آنلاین کاهش نیاز به تماس با کارناوال مشتری-مرکز خدمات است که هنوز عامل در یک کار از خانه وضعیت به دلیل محلی تحمیل دفتر تعطیلی در جنوب فلوریدا.

“ما درک درک و حمایت از مهمانان ما و عامل سفر همکاران و نگاه به جلو به استقبال آنها را در هیئت مدیره به عنوان محیط زیست برای سفر و گردشگری را بهبود می بخشد,” کارناوال گفت.

این داستان به روز خواهد شد.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>