Carson Daly فریاد دانشکده کویر در اواخر شب با Seth Meyers’

مایدزرت | No comments

دانشکده کویر قرار بود در اواخر شب نشان می دهد محل موردتوجه وتماشای عموم در روز سه شنبه هنگامی که کارسون دالی به مدرسه فریاد در “اواخر شب با Seth Meyers.”

این دو نفر در وسط یک مهمان بخش صحبت کردن در مورد چگونه دلی خود را شروع کردم در رادیو: کارآموزی برای جیمی کیمل در COD.

“دانشکده کویر بزرگ کالج در پالم دزرت کالیفرنیا نه چندان دور از L. A.,” دالی گفت: میزبانی Seth Meyers. “نه تنها آنها عمده (گلف) آنها excel در آن است.”

(بله COD یک برنامه در گلف مدیریت. ما آن را.)

دالی از کالج کاهش یافته است زمانی که او 18 سال, پیر و نقل مکان کرد به پالم اسپرینگز ، او تلاش دست خود را در گلف حرفه ای و ثبت نام برای این برنامه در COD.

اما در نهایت مسیر خود را تغییر خواهد از ورزش برای سرگرمی.

با تشکر از فشار خود را از اواخر مادر و رادیو و تلویزیون, آیکون, Pattie دالی کاروسو دالی همچنین شروع به کار برای اسکات Kiner در KCMJ-FM. او به عنوان یک COD کارآموز با KCMJ صبح مرد کیمل که شد بسیار موفق تلویزیون میزبان خود را.

“من به نوعی مدیون همه چیز من باید به او” دالی گفت Meyers.

دالی سیتی رفت و در به دست آوردن شهرت ملی به عنوان میزبان MTV را “مجموع درخواست زنده” قبل از پیوستن به ان بی سی-تلویزیون در اواخر شب بود و صبح تلویزیون را نشان می دهد.

“اواخر شب با Seth Meyers” قسمت پخش Feb. 25 و مهمانان دیگر شامل Juliette Lewis, Patrick Radden Keefe, میشل’Le باپتیست.

برو roadrunners!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>