کمبود پول نقد مرکزی دره شهر وزن برنامه ای برای تبدیل زندان به بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز

مایدزرت | No comments

مک فارلند, کالیفرنیا. — کوچک cash-strapped شهرستان در کالیفرنیا کشاورزی دره مرکزی در نظر دارد یک برنامه برای تبدیل دو دولت زندان امکانات را برای سود مهاجرت بازداشتگاه. پیشنهاد وادار کردن رهبران محلی به وزن خصوصی زندان وعده شرکت به ادامه به ارائه شغل با درآمد بالا درآمد مالیاتی و کمک هزینه تحصیلی برای 15 سال آینده در برابر اعتراض جامعه مهاجر ساکنان که نگران این امکانات منجر به افزایش مهاجرت اجرای دستگیری و تبعید.

شهرستان مکفارلاند برنامه ریزی کمیسیون است که انتظار می رود برای برگزاری جلسه دوم شنبه شب در ژئو گروه درخواست برای تبدیل آن دو 700 تخت زندان مرکزی دره و طلایی دولت اصلاح جامعه تادیبی امکانات — به ضمایم آن 400 تخت مهاجرت بازداشتگاه در Bakersfield مسا ورد یخ مرکز پردازش. اگر تایید جغرافیایی را بازداشت مهاجرت ظرفیت در شهرستان کرن 350%.

این پیشنهاد نتیجه کالیفرنیا تلاش برای فاز از استفاده از برای سود زندانها و مراکز بازداشت. دولت اصلاحات گروه به پایان رسید و قرارداد خود را با GEO برای یکی از مکفارلاند زندان در پاییز گذشته است و انتظار می رود برای پایان دادن به قرارداد خود را با دیگر در مارس; که به سمت چپ باز این امکان را برای این شرکت به مجلس فدرال بازداشت شدگان در این شهر است. در اواخر ماه دسامبر جغرافیایی جوهر 15 سال قرارداد با ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای مسا ورد و دو زندان در مکفارلاند.

جغرافیایی در حال حاضر نقش یک outsized نقش در این شهرستان کمتر از 15000 نفر واقع در حدود 30 مایلی شمال کالیفرنیا. دو زندانها که پیچیده در ارغنون سیم واقع در یک محله مسکونی کمتر از یک مایل از مکفارلاند دبیرستان. ژئو است که این شهر دومین کارفرما پس از مدرسه منطقه فراهم می کند و حدود 2 میلیون دلار در املاک و مالیات و آب و برق و هزینه ها با توجه به مکفارلاند شهردار مانوئل کانتو.

در عین حال این شهر در تنگه وخیم مالی و بسیاری از ساکنان — 95% از آنها Latino — کار در منطقه انگور و مگا-گاوداری درآمد یک خانوار متوسط درآمد کمتر از $34,000. آن اداره پلیس است که به طور چشمگیری understaffed و underpaid و رهبران اخیرا مطرح دستياران نرخ آب موجب خشم جامعه.

“ما نیاز به درآمد که این کسب و کار را فراهم می کند به منظور برای ما به ارائه مناسب خدمات به این جامعه” کانتو گفت. “واقعیت این است که اگر این کسب و کار برگ, سپس آن را می شود بسیار دشوار است برای ما برای زنده ماندن به عنوان یک شهر و این می تواند ویرانگر مالی.”

اما برخی از مکفارلاند ساکنان می گویند مزایای این امکانات را فراهم نیست ارزش خطرات.

Farmworkers بسیاری از آنها را محدود به آموزش و پرورش و حداقل مهارت های زبان انگلیسی می گویند آنها نمی خواهد واجد شرایط برای مشاغل در مراکز بازداشت. برخی — از جمله بومی خانواده از مکزیک اوآخاکا — آیا صحبت در مورد ترک این شهر همه با هم اگر زندان ها تبدیل به مراکز بازداشت فعالان و ساکنان می گویند.

“من فکر می کنم آن است که شرم آور است که مقامات منتخب اکثریت مهاجر جامعه با توجه به گسترش این مراکز بازداشت به مک فارلند” گفت: “الکس گونزالس یک جامعه سازمان برای ایمان در دره ایمان مبتنی بر گروه حمایت از مکفارلاند ساکنان در مبارزه خود را در برابر GEO را در بازداشتگاه پیشنهاد. “این شرم آور است که جغرافیایی است بهره برداری مکفارلاند اقتصادی کاستی به شکار در شهر و طعمه خود مردم است.”

‘یک فرصت به حلال’

این سردرگمی رو مکفارلاند رهبران است که ریشه های عمیق در دره مرکزی تکیه بر کشاورزی و صنایع و همچنین به عنوان میراث خود را از فقر شدید.

شهربابک واقع در شمال غرب شهرستان کرن ترین کشاورزی تولیدی شهرستان در کشاورزی تولیدی دولتی در کشور است. شهرستان لبنیات و همچنین به عنوان جدول انگور و بادام و پسته محصولات بودند به ارزش بیش از 7.2 میلیون دلار در سال 2017, با توجه به وزارت کالیفرنیا از مواد غذایی و کشاورزی.

که ثروت است نه trickled پایین به افراد مشغول به کار در این زمینه. امروز بیش از 35 درصد از ساکنان این شهرستان زیر خط فقر زندگی میکنند.

این شهر به دست آورده شهرت از یک 2015 فیلم به نام مک فارلند, ایالات متحده آمریکا — که برجسته کوین کاستنر به عنوان یک کشور مربی که منجر فرزندان farmworkers برای پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور. مکفارلاند غرور برای آن برنده جایزه دونده نابودسازی است در روز روشن و نقاشی دیواری در آب برج در مرکز شهر.

هنوز این شهر همچنان به مبارزه است.

یک تجزیه و تحلیل ایالت کالیفرنیا حسابرس دفتر تعیین می شود این شهر در معرض خطر بودن قادر به پرداخت صورتحساب خود به دلیل آن صندوق به طور کلی رشد بدهی خود را نقدی و سرمایه گذاری در پایان سال. موقت شهرستان مدیر David Tooley توصیف این شهر موقعیت مالی به عنوان “موضوع را به سطوح غیر قابل قبول از خطر” در 2019-2020 بودجه.

پس از پرداخت یارانه آب و فاضلاب با نرخ بودجه از این شهر به طور کلی صندوق شورا به طور قابل توجهی افزایش نرخ در طول 2018-19 سال مالی. شهرستان ارائه می دهد که یکی از کالیفرنیا کمترین شروع حقوق به صورت تمام وقت گشت افسران را توسعه داده است شهرت برای استخدام پلیس که قبلا اخراج شکایت کرد برای سوء رفتار و یا محکوم به جرم و جنایت از جمله دو نفر از آن های اخیر روسای پلیس. این فقط یک تعداد انگشت شماری از ماموران پلیس با گشت زنی در خیابان های آن.

ژئو دو زندانها در مکفارلاند — دره مرکزی و طلایی دولت برای سال های بسیاری از یک نقطه روشن در بودجه شهرستان است. همراه با ارائه حدود 2 میلیون دلار در مالیات بر املاک و ابزار استفاده جغرافیایی نیز می پردازد شهرستان حدود 511,000 در مالی کاهش پرداخت برای دو امکانات با توجه به شرکت.

تا زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا AB 32 — دولت قانون تدریجی خصوصی زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز — در اکتبر 2019 شهردار کانتو گفت: او را دیدم این قانون به عنوان یکی دیگر از ضربه به مکفارلاند خزانه. قانون زور بسته شدن دو زندان از آن منع دولت از incarcerating مردم در خصوصی برای سود زندان امکانات پس از Jan. 1, 2028.

در اواخر ماه دسامبر هنگامی که نق و یخ امضا 15 سال قرارداد برای مسا ورد تسهیلات که تبدیل مکفارلاند زندان به فدرال بازداشت مراکز کانتو نفس آه امداد.

پیشنهاد اجازه می دهد که شهر به حفظ درآمد درآمد از ژئو. این امر افزایش تعداد مشاغل در امکانات از 154 به 173 به علاوه اضافی قرارداد مراقبت های بهداشتی مواضع با توجه به شرکت. این امر همچنین افزایش سالانه حقوق برای ورود به سطح افسران از حدود 34,000 به بیش از $96,000.

“من آن را به عنوان یک فرصت برای ما برای شناور ماندن” کانتو گفت: GEO پیشنهاد. “بنابراین در حال حاضر اگر جامعه این است که به دنبال این فرصت را — آنچه که به نظر من یک فرصت به حلال — به عنوان یک تاثیر منفی به شهر خوب, یک راه یا دیگری, ما در حال رفتن به منفی نهفته و آن را به خدمات است که ما ارائه.”

‘این یک کسب و کار محلی’

مکفارلاند همکاری با GEO در بازداشتگاه های اداره مهاجرت قبل از.

زمانی که بیکرزفیلد شهرستان رهبران کاهش یافته است به عنوان یک شریک در یک قرارداد جغرافیایی را مسا ورد تسهیلات در بیکرزفیلد جغرافیایی تبدیل برای مک فارلند, کانتو گفت. جغرافیایی در حال حاضر خیابانهای دو زندان ها در شهر, به طوری که در زمان کانتو گفت: به نظر می رسید مانند یک “طبیعی درخواست.”

“به عنوان یک شهردار شما می خواهید برای حمایت از کسب و کارهای محلی و این یک کسب و کار محلی” کانتو گفت.

در Jan. 27 2015 در مکفارلاند وارد یک قرارداد با یخ, شناخته شده به عنوان یک بین دولتی توافقنامه خدمات به ارائه مسکن امانت مراقبت های پزشکی و دیگر خدمات مهاجرتی بازداشت شدگان از طرف آژانس فدرال. شهر subcontracted با GEO به اجرا بازداشتگاه.

این شهرستان به پایان رسید این توافق کمتر از سه سال بعد. این تصمیم چند ماه پس از مقامات دولتی آغاز شده و به دنبال دسترسی به تسهیلات مکاتبات به دست آمده از طریق کالیفرنیا سوابق عمل نشان می دهد. دولت قانون مصوب در سال 2017, AB 103 نیاز به دولت دادستان کل به بررسی مهاجر در بازداشتگاه ها و ارائه فرماندار و نماینده مجلس با خلاصه ای از یافته.

به عنوان درخواست برای بازدید سایت و اسناد انباشت اشیاء بدست آمده تا مکفارلاند شورای شهر ملاقات در سپتامبر. 20, 2018 در بسته جلسه و بحث که آیا برای ادامه قرارداد با یخ و جغرافیایی. این شورا در نهایت رای به اطلاع جغرافیایی این امر می تواند پایان دادن به قرارداد مگر اینکه این شرکت در ارائه این شهرستان غرامت اضافی.

اما کانتو گفت: GEO نمی منطبق هستند. او گفت: شرکت آگاهانه در این شهرستان است که آن را قرارداد مستقیم با یخ.

“که در آن نقطه در زمان GEO آمد و گفت: آنها فقط رفتن به آن را به تنهایی” او گفت:.

سه ماه بعد در دسامبر سال 2018 این شهرستان مطلع یخ و جغرافیایی آن خواهد بود پایان نامه. یخ پس از آن قرارداد به طور مستقیم با نق امضای یک قرارداد یک ساله به ارزش $19.4 میلیون نفر است.

کانتو گفت: چهارشنبه گذشته که او پشتیبانی پایان قرارداد دو سال پیش به این دلیل که شهر به طور موثر در کسب و کار با نق و او دیگر فکر کردم که یک حکیم تنظیم.

“من به نوعی احساس می شد که ما در یک وضعیت بسیار دشوار است که در آن شهر به عنوان یک کل بود که در یک وضعیت که در آن شما ممکن است کنترل مستقیم بر چه اتفاقی می افتد,” او گفت:. “چرا باید ما قرار داده و ما شهروندان در مشارکت که در آن ما ممکن است کنترل مستقیم و یا مستقیم می گویند در هر عملیاتی امور و یا هر تصمیم ساخت؟”

یخ را بازداشت نظارت بررسی مسا ورده در سال 2016 و تاسیسات سازگار تنها با چهار نفر از 16 آژانس را بازداشت استاندارد. آن را در بر داشت 43 کمبود از جمله مربوط به سوء استفاده جنسی و تجاوز پیشگیری از کارکنان بازداشت شدگان ارتباطات و استفاده از زور و محدودیت با توجه به California Department of Justice فوریه 2019 بررسی بازداشتگاه های اداره مهاجرت در دولت

ساکنان دو پیشنهاد

برای مک فارلند ساکنان بازداشتگاه پیشنهاد تبدیل شده است یک سوال از اخلاق و پول است.

ماریا, Trujillo, یک مک فارلند ساکن که حدود یک ماه در جغرافیایی مهاجرت بازداشتگاه در بیکرزفیلد به یاد می آورد احساس درمان وجود دارد به عنوان اگر او یک “قفس سگ.” او مخالف این طرح برای تبدیل زندان به بازداشتگاه او گفت: از آنجا که “من نمی خواهم مردم را به تجربه آنچه که من انجام داد.”

زمانی که پلیس Trujillo و همسرش در اکتبر سال 2017 برای یک اختلاف داخلی آنها متوجه شدم که مادر پنج فرزند و مادر بزرگ از هفت تا به حال اجازه دهید او کارت سبز منقضی 11 سال پیش از آن. اجرای قانون مقامات تحویل او به مقامات اداره مهاجرت فدرال که بازداشت او در مسا ورد.

Trujillo هنوز shudders زمانی که او به یاد می آورد لباس زیر جغرافیایی سپاه پاسداران به زنان است. آن شسته شده بود, او گفت:, اما هنوز هم انجام لکه ها از دیگر زنان قاعدگی خون و مایعات. او به یاد می آورد مواد غذایی او مخوف خوردن — مرغ است که او گفت: هنوز هم به صورتی در داخل. و او به یاد می آورد بی پایان شب بی خوابی به عنوان افکار swirled با چه ifs.

“من تا به حال یک روانشناس در داخل او گفت:” در اسپانیایی. “به او گفتم:” اگر شما به من ارسال به مکزیک, من نمی خواهم به زندگی می کنند.'”

Trujillo منتقل شد به یکی دیگر از بازداشتگاه در شمال کالیفرنیا منتشر شد و حدود چهار ماه بعد. او دوباره مشغول به کار در مزارع و تمیز کردن خانه است و در فرآیند جدید کارت سبز.

رائول چاوز که 26 و صرف تقریبا تمام عمر خود را در مک فارلند را می بیند مسائل متفاوت است. او به عنوان یک افسر و مربی در دره مرکزی تا او گذاشته در ماه نوامبر به عنوان تسهیلات بسته شد. او امیدوار است که GEO قادر خواهد بود برای تبدیل زندان به بازداشتگاه و که او را استخدام برای کار در یکی از آنها است.

او شنیده است همسایگان خود را تهدید به ترک مکفارلاند اگر GEO باز می شود امکانات.

“اگر آنها نمی آیند و ما در گیر با این [آب] قیمت و نه به عنوان بسیاری از شغل خوب و پردرآمد برای حفظ یک زندگی, پس از آن چه باعث می شود شما فکر می کنم که من قصد دارم به حرکت می کند ؟” او گفت:. “و این چیزی است که من نمی خواهم به انجام است.”

چاوز اعتراف کرد او هم یک بار ناراحت کننده با مهاجرت بازداشت — تا زمانی که او تا به حال فرصتی برای کار به مدت سه هفته در جغرافیایی مهاجرت بازداشتگاه در آرورا کلرادو.

“من برای شما می دانید caging خود من نژاد,” او گفت که او فکر خود را به او به عنوان رفتن به انتساب.

پس از او وجود دارد, اما او گفت که او به دیدن زندانیان درمان مانند “مردم عادی.” تجربه او گفت: خود را تغییر چشم انداز در بازداشتگاه.

“من می دانم که برای یک واقعیت است که من قصد دارم به رفتن در آن وجود دارد و در واقع درمان این افراد با نهایت احترام,” او گفت:. “اگر من آن را برای قاتلان و متجاوزان در اینجا پس از آن وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا من نباید به عنوان احترام و یا حتی بیشتر از احترام به زندانیان است که ما ممکن است احتمالا در آینده است.”

‘یک شهر بدون آینده؟’

چهارشنبه گذشته کمتر از یک هفته قبل از جلسه کمیسیون برنامه ریزی برنامه ریزی شده بود را به جای بیش از یک دوجین مکفارلاند ساکنان جمع آوری و در یک کلیسای کاتولیک محلی و آماده به بوم شهر. اعضای این گروه گفت که آنها تا به حال دیده می شود پیام های متنی ارائه به پرداخت مردم را به دست کشیدن بر روی درب در جغرافیایی از طرف. این داوطلبان’ هدف این بود که به جمع آوری 4,000 امضا از همسایگان مخالف GEO پیشنهاد برای تبدیل زندان به بازداشتگاه.

در میان آنها بود اسمرلدا گونزالس که متولد مخیکالی و زندگی در مکفارلاند برای حدود 30 سال است. او لباس پوشیدن و در همان نایک کلاه شطرنجی پیراهن و شلوار جین او می خواهم فرسوده در حالی که کار در خانه ساخت و ساز پیش از آن در روز. او جایگزین او چکمه های کار با کفش, بنابراین او می تواند راحت تر راه رفتن بالا و پایین شهر مسکونی در خیابان.

گونزالس مادر پنج که آثار نیز در این زمینه گفت: او مخالف مهاجر مراکز بازداشت در مکفارلاند و یا هر جای دیگری حتی اگر آنها ارائه درآمد برای شهر است.

“من قصد ندارم به فروش من مردم یا تبادل آنها را برای پول او گفت:” در اسپانیایی. “ما می خواهیم کسب و کار است که ایجاد نمی ترسند.”

اگر این پیشنهاد تصویب شده است او گفت: او قصد دارد برای حرکت در خارج از مکفارلاند.

“من نمی خواهید به ماندن در یک شهر بدون آینده” او گفت:.

به عنوان sunset, Gonzalez زدم بر درب.

“آیا شما شنیده در مورد چه خبر است ؟” او یکی از همسایه. “ما نیاز به کمک شما لطفا” او التماس دیگری است.

درب-به-درب مبارزات انتخاباتی بود و فقط یک عنصر از آنچه الکس گونزالس جامعه سازمان برای ایمان در دره ای به نام “دیوید مقابل جالوت” مبارزه کنند.

“این قطعا بسیار چالش برانگیز” او گفت:, “اما آن را نیز بسیار دلگرم کننده دیدن که افرادی که مستند نشده و ریشه در جامعه در حال حاضر به مبارزه برای نگه داشتن یخ و جغرافیایی خارج از جوامع خود.”

جغرافیایی و در عین حال گفت: طی سه ماهه چهارم درآمد تماس چهارشنبه گذشته که از آن انتظار دره مرکزی و طلایی امکانات دولتی به گنجانیده شده یخ بازداشتگاه قرارداد با نیمه دوم این سال است. این شرکت گفت: دو امکانات همراه با دیگر زندان های کشور است که می تواند گنجانیده شده و به یک بازداشتگاه قرارداد در شهر آدلانتو انتظار می رود برای تولید 100 میلیون دلار درآمد سالانه است.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>