‘فاجعه بار’ آسیب: آخرین مرگ از می سی سی پی طوفان شد یک داوطلب

لدگر | No comments

این گردباد دور رفته بود. طوفان گذشته بود. خورشید بیرون آمده بود. اما فرد دیگری در می سی سی پی مرده بود, مقامات اعلام کرد پس ویرانگر آب و هوایی شدید است که ضرب و شتم بسیاری از دولت ها در عید پاک یکشنبه.

این زمان آن 27 ساله به نام پاتریک Handley که آمده بود از آلاباما است که شب را برای کمک به روشن شدن آسیب طوفان پس از آن دچار حمله قلبی دوشنبه در تمیز-با توجه به جونز, پزشکی قانونی شهرستان.

Handley بود 12th, کسی است که جان در ارتباط با طوفان.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز دیابت سیندی هاید-اسمیت و تشکر. مایکل مهمان تور ویرانی از یک هلیکوپتر صبح روز سه شنبه.

“بسیاری از ما فقط پرواز بیش از آسیب و من دیده ام بسیاری از گردباد بیش از 20 سال گذشته و آنچه که من به شما بگویم این است که میزان آسیب در اینجا این است که فاجعه بار” ریوز گفت. “این فاجعه بار است زیرا نه تنها بودند بادها در 200 مایل در ساعت محدوده آن را فاجعه بار به دلیل آن باقی مانده بر روی زمین برای آنچه به نظر می رسد مثل 40 یا 50 مایل است.”

پس: طوفان و گردباد کشته شدن 12 در می سی سی پی. در اینجا چیزی است که ما در مورد آنها را می دانیم.

“ما در زمان بسیار سخت پانچ’: ریوز صحبت می کند در Soso پس از ایر تور از گردباد آسیب

طوفان آسیب

همانطور که از صبح روز سه شنبه قدرت و بازسازی شده است به حدود 35,000 Mississippians اما بیش از 37,000 Mississippians هنوز بدون برق و با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری.

بیش از 500 خانه, تلفن همراه, خانه و آپارتمان آسیب دیده با توجه به آسیب اولیه گزارش به MEMA هر چند که شماره می تواند افزایش یابد. حداقل از 30 شهرستانها در سراسر کشور گزارش داده اند که آسیب گزارش به MEMA.

مقامات در خدمات ملی آب و هوا گفت: دوشنبه شب که حداقل یکی از گردباد ثبت نام به عنوان یک EF-4 گردباد با باد تا 170 مایل در ساعت. راه که گردباد از طریق رفت Jefferson Davis County نزدیکی Bassfield که در آن یک سالن استخر بود محو می روم تنها پایه و اساس و کشتن چهار نفر در داخل.

اتومبیل بودند بدبختانه. یک تشک دار از یک درخت. سقف پاره بود یک خانه در Soso اما یک کیک نشسته در آشپزخانه بود و بنا به گزارش سمت چپ دست نخورده. یک گردباد محو هر بخشی از خانه در ماست به جز بتن اتاق امن مقدار کمی از خانواده چهار نشسته اند داخل.

در Prentiss, Rosie سالن ایستاده بود در میان ویرانی استفاده می شود که به خانه او با او به اشتراک گذاشته پسر و دو نوه و نوه. سگ فرار به جلو و عقب از طریق آوار گاهی اوقات کاهش بینی خود را به زمین به بوی پراکنده لباس های شسته شده و قلوه سنگ.

سالن گفت: خانواده به دام افتاده بود در یک نقطه اما موفق به آن را. او اعتبارات خدا برای بقای خود.

“این فقط رفته ain’t nothing left” او گفت:. “من فقط خوشحالم که من هنوز زنده ام هر چند از آنجا که ما می توانست از بین رفته اند. خدا خیلی خوب است. او در امان زندگی ما است.”

او بزرگ نوه بود “جیغ و hollering” در سراسر مصیبت. او هنوز هم گریه می کند در خواب خود را.

پایین جاده Nawasa Buckley و خانواده اش خارج شد زمانی که آنها را دیدم قیف. سپس آن را لمس کردن.

“من به آنها گفتم برای اجرای” باکلی گفت.

او هر کس در وان حمام—هفت کل و سپس فرار به گنجه و قرار دادن یک سبد بر سر او قبل از او شنیده شیشه ای بسیار مخربی. او تخمین می زند طوفان شد در اطراف آنها “برای حدود دو دقیقه است.”

هنگامی که آن را متوقف او پدید آمده به “ویرانی.”

“ما می توانیم با قرار دادن چیزهای مواد را با هم اما زندگی شما می دانید که شما فقط یک زندگی, بنابراین من فقط خوشحالم که همه سالم و امن” او گفت:. “ما می تواند جایگزین تمام چیزهای دیگر اما آن چیزی بود که برای دیدن. من هرگز نمی خواهم به تجربه دوباره آن را در زندگی من است.”

گزارش مقدماتی از رادار نشان داد وجود 13 گردباد در می سی سی پی. خدمات ملی آب و هوا انتظار می رود که به انتشار گزارش های بیشتر در مورد کسانی که در اثر گردباد در روزهای آینده.

تلاش بازیابی

صدها نفر از Mississippians آواره شده اند به دلیل طوفان های. به طور معمول قرمز عبور خواهد خانه مردم در پناهگاه اما coronavirus همه گیر ساخته شده سنتی پناهگاه ممکن است یک زمین پرورش برای عفونت است.

جان مک فارلند, مدیر اجرایی, شرق می سی سی پی فصل از صلیب سرخ آمریکا گفت: این سازمان در تلاش است به جای خانواده ها در هتل ها و استفاده از پناهگاه به عنوان آخرین چاره.

استان ها در ابتدا گزارش شده بیش از 150 آواره شده بودند به, با توجه به MEMA.

الن Ciurczak کمک به این گزارش. تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>