کلیسای جامع شهر کلاه هفته سوم CIF پسران بسکتبال حذفی پیروزی در چهار روز

مایدزرت | No comments

6-پا-1, کلیسای جامع شهر junior رو به جلو David Castillo نیست بزرگترین مرد روی زمین بسکتبال است.

او فقط مثل یک غول است و مصرف شیر به کشف ارتفاعات.

پشت Castillo بازی-بالا 25 امتیاز در شب جمعه, کلیسای جامع شهر ادامه داد: آن روحیه postseason اجرا با قانع کننده 83-63 صفحه اصلی پیروزی بر دانشگاه دبستان از ویکتور ویل.

شیرها در حال حاضر پیشرفت به نخبگان 8 CIF-SS Division 5A پلی آف پس از برنده سه بار در این دوره از چهار روز. پس از تسلط نولی هند در بخش کارت های وحشی دور سه شنبه شیرها رفت و در جاده ها برای دور اول برنده بیش از لا سیرا آکادمی در روز چهارشنبه.

کلیسای جامع شهر وارد هفته به دنبال آن اولین حذفی پیروزی از سال 2007.

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

ستاره ها

– Castillo اب زیر کاه است, خوب است, با یک ترکیب منحصر به فرد از اندازه و زیرک ، مبارزه ناپاک مشکل در طول شب هر زمان که او در دادگاه او به ثمر رساند در خوشه و متعلق به توهین رنگ.

– شیرها ارشد گارد Semaj Brenahgh آمد تا در سه ماهه پایانی فقط وقتی که میزبان مورد نیاز از راه دور. از 12 امتیاز در سه زمینه اهداف — از جمله 3-اشاره گر — آمد در شروع دوره نهایی.

– Brenahgh را backcourt همسر جاناتان گواردیولا تا به حال ستارگان نیمه اول با 10 امتیاز (از جمله یک جفت 3s) قبل از اتمام با 14 امتیاز در شب.

– شیرها ارشد گارد جاستین Agbayani ثابت جدی توانا کنه به عنوان ریگ 5-پا-7 گارد شمارش 14 امتیاز از جمله 5-از-6 شب از پرتاب آزاد راه است.

لحظه ای

پس از شیرها برگزار شد 21-نقطه سرب در اواخر دوره دوم دانشگاه بیرون آمد و در نیمه دوم در نهایت برش کسری فقط هفت امتیاز. در شروع سه ماهه پایانی, کلیسای جامع شهر یورش برده و بر روی زمین با یک خطر ناک 19-7 اجرای بیش از فقط سه دقیقه از بازی.

پچ

–شیر سر مربی Nick Lee ارزیابی حذفی اجرا: “بچه ها را خریداری و آنها بهترین دوستان است در دادگاه. آنها تنها با داشتن سرگرم کننده در حال حاضر.”

— لی در ساخت CIF چهارم دور: “من می دانستم که ممکن است. و هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده مانند آنها آن را آسان می شود.”

— Lee روز جمعه را شروع سریع: “این چیزی بود که ما شده ایم گفت: ما نیاز به انجام. به منظور پیروزی ما تا به حال به بیرون آمدن سریع امشب و واقعا فشار توپ دفاعی.”

— Lee آنچه برای تصحیح برای دور بعدی: “دفاع و بیشتر دفاع. این چیزی است که ما را برد.”

— Castillo در شروع سریع: “من به تیم من است که ما نیاز به شروع از گرفتن بروید. و شما می تواند احساس بدنسازی, جمعیت حال بالا رفتن است.”

— Castillo در ساخت CIF چهارم دور: “ما نمی شروع کردن که در این سال, اما مربی Lee ما را از طریق بسیاری از مسائل و در حال حاضر ما در حال ساختن تاریخ است.”

— Castillo در دوستی نزدیک از هم تیمی های: “هر روز ما بازی در پارک 3-در-3 یا 4 در 4. بچه های بزرگ و ما فقط عشق بازی با هم.”

— Castillo در بازی بالاتر از اندازه خود را در نقاشي: “از آنجایی که من بچه بودم, من بازی در این پست. من فقط کار بر روی حرکت می کند هر روز و زمانی که من در برابر بزرگتر مدافعان من فقط می دانم که چگونه به استفاده از بدن من است.”

غذای آماده

با وجود این شیرها’ زیر .500 رکورد مخالفان بهترین نیست این خدمه به آرامی.

در روز جمعه برنده کلیسای جامع شهر همراه فعال 2-3 منطقه دفاعی بسیار متعادل به ثمر رساند حمله که دیدم همه پنج غذای نمره حداقل نه امتیاز.

فهرستی از هفت سالمندان و دو juniors ارائه می دهد تجربه و بلوغ و باید این اجرا امدن Castillo می تواند تبدیل به بحث از صحرا ورزشی جهان در دو هفته زمان است.

این lookahead

کلیسای جامع شهر (13-15) در حال حاضر پیشرفت به چهارم و دور از CIF-SS Division 5A برگشتی که در آن شیرها را در صورت برنده ششم-کشت Los Amigos (19-8) و 12 رتبه Vasquez (12-11) بعدی شنبه شب در یک سایت و زمان مشخص شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>