کلیسای جامع شهر با توجه به ممنوعیت ‘امن و سالم’ آتش بازی

مایدزرت | No comments

کلیسای جامع شهر ممکن است به زودی خداحافظی به “امن و سالم” آتش بازی.

شورای شهر انتظار می رود که برای رای دادن چهارشنبه شب به معرفی یک فرمان است که ممنوعیت فروش و استفاده از همه آتش بازی در این شهر از جمله “امن و سالم” انواع.

پیشنهاد ممنوعیت می آید به عنوان آتش بازی بوده است یک موضوع را در این شهر برای چند سال گذشته با توجه به کارکنان شهرستان گزارش.

“تلاش ها به اندازه کافی آدرس این فعالیت دشوار است به دلایل بسیاری از جمله نیروی انسانی سطح محدود اجرای گزینه های و ناتوانی در شناسایی کاربر واقعی از صاحب آتش بازی” در این گزارش اعلام کرد.

بیشتر: پالم اسپرینگز نمایش آتش بازی

بیشتر: برای من چهارم جولای باید شامل خانواده و همچنین آتش بازی

آتش بازی های غیر قانونی در شهرستان ریورساید. که شامل sparklers که ممکن است برای زیبا و دلفریب, Instagram photos, اما می سوزاند در درجه حرارت است که می تواند ذوب برخی از فلزات – به عنوان بالا به عنوان 2,000 درجه است. نقض آتش بازی مقررات می تواند منجر به جریمه دستگیری, زندان زمان و مسئولیت برای پوشش هزینه های هر قلم مو آتش سوزی آغاز شده به عنوان یک نتیجه به طور غیر قانونی استفاده می شود آتش بازی.

کلیسای جامع شهر بوده و یکی از چهار جوامع در Coachella Valley که در آن “امن و سالم” آتش بازی تایید شده توسط دولت آتش مارشال و مشخص شده با مهر و موم شد مجاز به استفاده می شود و با یک مجوز ویژه به فروش می رسد.

هیچ آتش بازی را می توان ذخیره شده استفاده می شود و یا مرخص شده برای استفاده خصوصی در Indian Wells, La Quinta, پالم اسپرینگز یا رانچو مایراج. تخلف می تواند در نتیجه تخطی از قانون مصادره و/یا دفع آتش بازی و جریمه اعم از $500 به $2,000.

اگر رهبران کلیسای جامع شهر تصویب ممنوعیت “امن و سالم” آتش بازی, تنها راه باقی مانده مناطق به خرید این نوع از آتش بازی در دره خواهد بود در کویر چشمه های آب گرم Coachella و Indio.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>