کلیسای جامع شهر تیراندازی مرگبار قرار گرفت به عنوان یک قتل

مایدزرت | No comments

مقامات در حال تحقیق در مورد تیراندازی منجر به مرگ یک انسان شد و سهشنبه در داخل یک اتومبیل پارک شده در کلیسای جامع شهر محله.

انسان کشف شد حدود 7:15 صبح در 68-300 جلوگیری از مک کالوم راه نزدیکی Avenida El Mundo با توجه به کلیسای جامع شهر ، این منطقه در شمال رامون جاده و بین لاندو بلوار و Avenida دلم Yermo.

قربانی توضیح داده شد به عنوان یک 32 ساله کلیسای جامع شهر ساکن رنج می برد که تعداد نامعلومی از شلیک شد. نام او منتشر نشده.

فقط قبل از ساعت 11 صبح یک پریشان زن جوان با نزدیک شدن به صحنه و به خبرنگاران گفت: قربانی شد عموی خود را قبل از نزدیک شدن به پلیس.

محققان بسته مک کالوم بین آسمان آبی آب دنباله و Avenida El Mundo و توجه خود را متمرکز بود بر روی یک ماشین سیاه و سفید با چراغ خطر فعال می شود.

افسران باقی مانده در صحنه ساعت پس از انسان تا به حال کشف شده است و گفت که آنها “به طور فعال مشغول به کار آگهی در این مورد است.”

ساکنان این منطقه جمع در صحنه به تحقیق گشوده است. در میان آنها بود و کلیسای جامع شهر ساکن Ramiro Ruelas, 18 که زندگی در این منطقه است.

او گفت که او بیدار می شد حدود 1:30 صبح روز سه شنبه هنگامی که او شنیده ام یک گلوله که او فرض بود ترقه.

“من فکر نمی کنم چون من را نمی شنوند و پلیس” Ruelas گفت. “من فکر کردم آن چیزی بود.”

او گفت: تیراندازی بود غیر معمول برای محله خود را که او به عنوان “بسیار آرام است.”

یکی دیگر از ساکنان خاویر پرز, 40, موافقت و گفت: او ناراحت شد ،

“خانواده ها وجود دارد در اینجا زندگی می کنند و من نمی خواهم بچه ها را در معرض این نوع از چیزی که” او گفت:. “همه به من گفتن بچه ها من این است که چیزی بد اتفاق افتاده است و کسی که صدمه دیده بود.”

از قتل در یکی از اولین این سال اتفاق می افتد در کلیسای جامع شهر و ششم در Coachella Valley.

با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط خورشید صحرا و تایید شده توسط اجرای قانون محلی, 32 مرگ و میر مورد بررسی قرار گرفت به قتل سراسر Coachella Valley در سال 2019 فقط به سختی بیش از رکورد قبلی از 31 قتل مجموعه در سال 2014.

کلیسای جامع شهر به هفت قتل در سال 2019 که بیشتر در میان جوامع محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>