کلیسای جامع شهر رئیس پلیس بازتاب در گذشته بازنشستگی, چشم انداز برای بخش

مایدزرت | No comments

پس از خدمت در اجرای قانون و برای سه دهه در جنوب کالیفرنیا کلیسای جامع شهر رئیس پلیس جورج Crum خود را صرف دو-plus-سال بازنشستگی در جایی جدید: تنسی است.

متولد در رالی, N. C., و بعد از آن ساکن Centreville, Ala., قبل از حرکت به فولرتون به عنوان یک نوجوان Crum نقل مکان کرد و به داوطلب, دولت, که در آن پدر و مادر خود زندگی می کردند پس از نوامبر 2017 بازنشستگی پس از سه سال به عنوان کلیسای جامع شهر رئیس پلیس.

اما بازگشت او به جنوب بود.

هفته گذشته کلیسای جامع مقامات شهرستان اعلام کرد Crum که منصوب شده بود در شهرستان موقت رئیس از ماه فوریه دوباره قبول پیشنهاد این شهر دائمی رئیس پلیس.

“این یک تماس به وظیفه” Crum گفت.

در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه, Crum گفت که او فکر بازنشستگی خود را به او آموخت که او انجام خدمت.

“من احساس می کنم که من هنوز هم مقدار زیادی از سوخت در مخزن” او گفت:.

پس از کناره گیر از روی لئامت دادن به بخش دائمی رئیس Crum موفق شد توسط پلیس سابق رئیس تراویس واکر. بیش از یک سال بعد از واکر شده و در مرخصی اداری در مارس 2019.

یک پلیس توزیع کننده شکایت واکر و شهرستان در ماه جولای سال 2019 ادعا واکر ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به او و او را مجبور به داشتن رابطه جنسی با او را در یک هتل در یک کنفرانس. واکر رد اتهامات.

پس از واکر و شهرستان جدا از راه آنتونی Yoakum به عنوان سرپرست ارشد قبل از پذیرش یک موقعیت به عنوان معاون رئیس در بومانت اداره پلیس. پس Yoakum را خروج Crum نام موقت رئیس.

“چرا من نمی آمد و کمک به شهرستان؟” Crum گفت. “من در مورد مراقبت از این شهر و من در مورد مراقبت از جامعه است. من در مورد مراقبت از آژانس.”

به جز چند افسر بسیاری از کارکنان Crum کار کرده با قبل از بازنشستگی باقی می ماند در این بخش است.

زمانی که Crum وارد کلیسای جامع شهر در سال 2014 پس از گذراندن 27 سال در فولرتون اداره پلیس گفت: او معتقد بود یک چیزی که فاقد آن بود که کلیسای جامع شهر توانایی به آدرس باند های جنایت و خشونت.

در سال 2015 راه اندازی یک باند داخلی واحد با دو کارآگاه و یک گروهبان.

زمانی که او به شهر بازگشت و در Feburary 2020 به عنوان موقت رئیس Crum آموخته هفت قتل رخ داده است که در این شهرستان در سال 2019.

“این برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از آنها باند مربوط به” Crum گفت.

سه اضافی قتل در سال 2020 تصریح کرد: به Crum این موضوع از باندهای, او گفت:. هر چند شهر دیگر یک باند داخلی واحد Crum گفت که او در حال کار بر روی اقدامات آنها را به آدرس.

“وجود دارد هیچ چیز بدتر از داشتن قتل که حل نشده است.”

“ما نیاز به قرار دادن چیزی در جایی که ما به توانایی برای نظارت بر این نوع از جرم و جنایت رخ داده در شهر ما محدودیت” Crum اضافه شده است.

عکسبرداری: کلیسای جامع شهر تیراندازی برگ یک کشته یک زخمی در هفتمین قتل از 2019

قتل: Coachella Valley را 2019 قتل مجموع می رسد دهه بالا در اینجا به برخی از این موارد

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>