کلیسای جامع شهر قطع برق موثر 113 خانه به عنوان درجه حرارت اینچ نسبت به 100 درجه

مایدزرت | No comments

دو قطع را ترک کرده اند 113 کلیسای جامع ساکنان شهر بدون برق دوشنبه و سه شنبه دمای اینچ نسبت به 100 درجه است.

بزرگتر از دو قطع مؤثر است 78 خانه و کسب و کار در نزدیکی شرق کف دره درایو شرق از باشگاه گلف رانندگی با توجه به ادیسون کالیفرنیای جنوبی.

که قطع است نسبت به یک ترانسفورماتور ارتقا و قدرت ترمیم پیش بینی شده است با ساعت 2 بعد از ظهر

دوم قطع برق گزارش شد حدود 10:45 صبح در منطقه مک کالوم راه و Whispering Palms دنباله. آن را مؤثر 35 خانه و علت آن نشده است شناخته شده است.

منطقه درجه حرارت در حدود 92 درجه فقط پس از 11 صبح و خدمات ملی آب و هوا پیش بینی پیش بینی آنها را به عنوان بالا به عنوان 105 درجه است.

منطقه تحت حرارت بیش از حد هشدار از طریق پنج شنبه و تهویه مطبوع در نظر گرفته شده است به یک ابزار مهم در رفع گرما در حالی که پناه در محل در coronavirus بیماری همه گیر.

عمومی شنا, استخر بسته در سراسر Coachella Valley و جامعه استخر تنها در دسترس هستند به یک نفر در یک زمان به عنوان در هر شهرستان ،

Riverside County خنک کننده مراکز معمولا نمی باز تا ژوئن 1 و مقامات بهداشتی می گویند وضعیت خود را نیز در هوا با توجه به همه گیر.

Coronavirus: پالم اسپرینگز اعلام مالی اضطراری با توجه به همه گیر

Coronavirus: کلانتر انتشار طرح برای مبارزه با COVID-19 در زندان های محلی

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>