کلیسای جامع شهر بررسی میریزد نور چگونه برخی از ساکنان احساس در مورد کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات

مایدزرت | No comments

در حالی که یک کلیسای جامع شهر نیروی کار در ادامه به بررسی این موضوع از کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در این شهر منتشر کرده است نتایج این تحقیق از همسایگان نزدیک آنها را نشان می دهد که نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان مخالفت خود را با استفاده از.

نتایج این تحقیق آمده است که این شهر همچنان به اجازه مجاز اجاره کوتاه مدت به کار گیرند در حالی که منع جدید مجوز برنامه های کاربردی تحت یک شورای شهر تایید توقف.

این شهرستان با دریافت حدود 300 پاسخ از 2,200 که از طریق پست به آدرس در 100 پا از مجاز اجاره کوتاه مدت.

نظرسنجی شد و از طریق پست در Oct. 1, 2019 با بازگشت تاریخ از دو هفته است. هیچ یک فرستاده شدند به خوابگاه در نزدیکی اجاره کوتاه مدت در ها و جوامع پس از آن جوامع مجوز آنها را با توجه به شهر.

نزدیک به 49 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مخالف کوتاه مدت اجاره در محله خود را با توجه به نتایج. حدود 31 درصد آنها را پشتیبانی می کند در حالی که باقی مانده 20 درصد خنثی و یا مطمئن نیستید.

در اینجا برخی از بررسی یافته های اصلی:

  • برای کسانی که مسائل را با اجاره خود را نگرانی اصلی بودند و سر و صدا. پارکینگ زباله و مسائل دیگر نیز نگرانی های بالا.
  • نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان استفاده می شود که خط شدند “بسیار ناراضی” با پاسخ آنها را دریافت کرد. این “بسیار ناراضی رای’ کاهش یافت و به 28 درصد پاسخ دهندگان که به نام کد اجرای بیش از کوتاه مدت اجاره مسائل.
  • اکثریت پاسخ دهندگان به زندگی در این یارو و چشم انداز محله.

آن را نیز روشن چگونه بسیاری از پاسخ دهندگان گفته اند که پلیس تماس گرفت بخش کوتاه مدت اجاره شکایت. از پاسخ دهندگان که در تماس با پلیس از 60 درصد گفت: آنها “بسیار راضی” با پاسخ.

چه تر است, گفتن, شاید این است که بررسی نظرات از همه پاسخ دهندگان را تا حدود 50 صفحه.

در مارس 11, شورای شهر دریافت به روز رسانی از نیروی کار در طی یک جلسه مطالعه. شورا نمی خواهد هر گونه تصمیم گیری و سپس در مورد کوتاه مدت, اجاره, شهرستان, مدیر, Charlie McClendon گفت.

این شورا هدف این است که به نیروی کار توصیه های آماده شده توسط ژوئن, او گفت:.

در این میان ساکنان باقی مانده تقسیم بیش اجاره کوتاه مدت.

جیم Mewes یکی از تعداد انگشت شماری از ساکنان که کار کوتاه مدت اجاره و زندگی در خانه است. یارو اقامت با اشاره به 300 یا به طوری که در پاسخ به نمایندگی از تنها کسری از کل نظرسنجی ها ارسال می شود.

“من فقط امیدوارم که مردم نوشتن قوانین و مقررات را ندارد که نظرسنجی به عنوان راه اکثر مردم فکر می کنم” Mewes گفت.

به عنوان کسی که زندگی می کند که در کوتاه مدت, اجاره Mewes گفت: مالکان مانند او نیست تحمل سر و صدا و پارکینگ مسائل موجود در دیگر اجاره.

داگ ایوانز از سوی دیگر است نه یک فن اجاره کوتاه مدت. چشم انداز اقامت است که زندگی در این شهر برای 32 سال گفت: اجاره ناسازگار با خانواده های تک محله های مسکونی.

“آنها آن را تضعیف میکند اولیه پارچه و فرض است و برای خدمت به شهروندان و ارائه یک محل برای افرادی که کار در جامعه و یا بازنشسته به زندگی در صلح و آرامش و در کنار یک مینی شبح, هتل,” او گفت:.

ایوانز وجود دارد گفت: حدود ده اجاره کوتاه مدت خود را مسدود کند.

“ما از شنیدن دو تا از اجاره برای تعطیلات در اتاق خواب استاد با ما درها و پنجره های بسته حتی در باد می وزد شب,” او گفت:. “ما می توانید شنیدن موسیقی و خنده و فریاد.”

اجاره کوتاه مدت بوده است یک موضوع در حال انجام در کلیسای جامع شهر. این شهرستان دارای یک بخش از آن صفحه وب اختصاص داده شده به اجاره از جمله یک نقشه از مجاز آنهایی که در داخل شهر.

در نوامبر 2019, استخدام شهرستان ها سرویس های امنیتی برای پاسخگویی به خط تلفن شکایات در مورد بیش از حد سر و صدا و مشکلات پارکینگ.

در ژانویه 20 ساله در لاس وگاس مرد متهم شد که با چاقو دو نفر را در یک تعطیلات کوتاه مدت اجاره در Tachevah درایو به گفته پلیس.

این شهرستان برگزار می شود انجمن های متعدد که در آن حامیان مخالفان و دیگران با دیدگاه کوتاه مدت اجاره می تواند به اشتراک گذاری نظرات خود را در مقابل یک نیروی کار. در اکتبر 2019 بیش از 100 نفر آب گرفتگی کلیسای جامع شهر کتابخانه به وزن در این مسئله است.

در کشور همسایه پالم اسپرینگز کوتاه مدت تعطیلات مجاز است اما در صورت مقررات. مالکان و یا عوامل آنها باید برای درخواست و پرداخت هزینه سالانه برای دریافت گواهی ثبت.

اجاره نیز موظف به پرداخت گذرا اشغال مالیات از 11.5 درصد است. 24 یک ساعت یک طرح نیز در دسترس برای ساکنان با تعطیلات اجاره مسائل.

فروم: آنچه باید اتفاق می افتد به اجاره کوتاه مدت در کلیسای جامع شهر ؟ ساکنان وزن در فروم

امنیت: کلیسای جامع شهر استخدام خدمات امنیتی برای پاسخ به تعطیلات کوتاه مدت اجاره شکایات

بان کی مون: کلیسای جامع شهر تصویب توقیف موقت کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات برنامه های کاربردی

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>