کلیسای جامع شهر آرا به خروج از صحرا جامعه برنامه انرژی

مایدزرت | No comments

بر خلاف آن همسایه به غرب کلیسای جامع شهر است که علاقه مند به ماندن با صحرا جامعه انرژی های برق ارائه دهنده است که با هدف ارائه سبزتر برق قیمت های رقابتی.

شورای شهر رای دادند 4-1 در بازی چهارشنبه شب به خروج از برنامه و آن مشترک مقامات قدرت. تاریخ موثر از خروج جولای 1 2021.

شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا بازیگران تنها “هیچ” رای دادن.

خروج می آید بیش از یک ماه پس از شورای برگزار شد یک جلسه مطالعه در مورد این موضوع با اکثریت اعضای آن گفت: آنها نمی خواهند به حرکت به جلو.

“من هرگز تصور توافق است که ما باید ما ساکنان و کسب و کار ما را به انتخاب کردن وضعیت که در آن آنها را مجبور به پرداخت نرخ بالاتر مگر اینکه آنها تصمیم گرفتند حتی برای این هدف از انرژی سبز” شهردار Pro Tem ریموند گرگوری گفت.

“انرژی سبز خوب است,” او اضافه شده است. “سبز بودن خوب است. اما من نه برای لزوما درد گلو پایین مردم.”

کلیسای جامع شهر اعلام کرد در سال 2018 شد که در آن به پیوستن به پالم اسپرینگز و نخل کویر در کویر تشکیل جامعه انرژی با توجه به وب سایت شهر. این طرح برای آن در ماه آگوست شروع 2018 و باید همه حساب ها منتقل شود به “کویر Saver” سرویس که ارائه شده “بیشتر تجدید پذیر و کربن و انرژی محتوا از SCE.”

اما در ماه اوت سال 2018 به سه شهر تاخیر در راه اندازی پس از افزایش قیمت گاز طبیعی و پیش بینی پایین تر از حد انتظار ادیسون نرخ برق. در زمان انتخابات گفت: کسانی که عوامل آن را دشوار ساخته شده برای بیابان جامعه انرژی به ارائه نرخ های پایین تر از ادیسون بدون در حال اجرا یک کسری.

نزدیک به دو سال بعد پالم اسپرینگز در حال آماده سازی برای راه اندازی در ماه آینده. نخل کویر نیز بخشی از این طرح اما نمی خواهد بخشی از اولیه اجرای. این شهر در میان تعیین چگونگی و زمانی که آن را ممکن است اجرای این برنامه است.

این برنامه با این نسخهها کار توسط قدرت خرید به نمایندگی از ساکنان و کسب و کار با توجه به صحرا جامعه انرژی سایت. تحت برنامه ادیسون هنوز ارائه برق و حفظ خطوط.

در پالم اسپرینگز مشتریان خواهد شد به طور خودکار در این برنامه کربن-طرح رایگان. مشتریان نیز قادر به انتخاب کردن به کویر بهینه ساز فراهم می کند که “به طور قابل توجهی کمتر انرژی سبز از ما کربن رایگان طرح در کاهش هزینه ها” با توجه به برنامه وب سایت.

“کربن رایگان برنامه یکی از بهترین راه های ما به عنوان یک جامعه می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای” شهر پالم اسپرینگز گفت: در وب سایت خود را.

اگر یک استاندارد ادیسون بیل 100 دلار صحرا Saver گزینه ای است که انتظار می رود هزینه کمی کمتر.** کربن-نسخه رایگان از صحرا جامعه انرژی, اما به احتمال زیاد به هزینه حدود $110. ادیسون سبزترین گزینه خواهد بود و حتی بالاتر.

پالم اسپرینگز ratepayers همچنین توانایی به ماندن با ادیسون.

در کلیسای جامع شهرستان, این شهرستان رهبران نشان داده شده در فوریه. 12 آنها نمی خواهید به حرکت به جلو با برنامه است.

قبل از شورای شهر مورد بحث و بررسی این موضوع در روز چهارشنبه گرگوری و اگویلار دو لا فرانترا پشتیبانی تعویق انداختن بحث در سفارش به مردم برخی از آنها را مشاهده کنید الکترونیکی دیدگاه در موضوع یک فرصت برای وزن در فرد است.

اما اکثریت این شورا — که شامل عضو شورای علامت Carnevale, عضو شورای ارنستو گوتیرز و Councilwoman ریتا بره — پشتیبانی از نگه داشتن آن در دستور کار است.

در طول عضو شورای نظرات گوتیرز گفت که او ترجیح می دهند که یک برنامه که در آن ساکنان در انتخاب کردن به جای داشتن آنها را انتخاب کردن.

گرگوری که به نام زمان بحث “بسیار بی دست و پا” گفت که او فکر نمی کنم آن مورد نیاز است را در دستور کار.

“اما از آن است که در مقابل ما,” او گفت: “من معتقدم که آن را قطعا زمان به خارج.”

**توضیح: این داستان به روز شده است برای روشن شدن کویر Saver گزینه ای است که انتظار می رود هزینه کمی کمتر از یک استاندارد ادیسون بیل.

برق: پالم اسپرینگز ساکنان صورتحساب برق خود را در مورد تغییر است. به چه معنی است ؟

ادیسون: قدرت خود را شرکت هنوز ادیسون کالیفرنیای جنوبی ،

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>